Jen otazka. Neslo by u cernobileho 2 misto cerneho podkladu pouzit svetle sedy a take cerne pismo? Tedy ze by nebyl cernobily, ale proste nebarevny
Vytvoření inzerátu do novin
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Z barevnych 1 a 3, cernobily 2.
Jen otazka. Neslo by u cernobileho 2 misto cerneho podkladu pouzit svetle sedy a take cerne pismo? Tedy ze by nebyl cernobily, ale proste nebarevny
Jen otazka. Neslo by u cernobileho 2 misto cerneho podkladu pouzit svetle sedy a take cerne pismo? Tedy ze by nebyl cernobily, ale proste nebarevny
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
LF: myslíš i bez toho černého podkladu pod motem? červená je psycho, to jen aby jste to viděli
(zelená jakbysmet)
takže 2 vítězné, plus bonus olivová barva a nápad Petra Vilety:
takže 2 vítězné, plus bonus olivová barva a nápad Petra Vilety:
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 8):
- Adam.Zabransky, Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik, Ivan.Bartos, Petr.Kopac, Monika.Hajdova, Simona.Skorepova, Patrik.Dolezal
77S 2I 3I 3I
- Jiri.Kaderavek.sen
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2326
- Registrován: 14 črc 2009, 08:00
- Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
- Dal poděkování: 2631 poděkování
- Dostal poděkování: 3122 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
A nemělo by tam být napsané "Česká pirátská strana" ?
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek.sen za příspěvek:
- trinitrofenol
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
tel: +420775335227
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Jiri Kaderavek sen píše:A nemělo by tam být napsané "Česká pirátská strana" ?
Ne, viz Filipův příspěvek výše.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Super!
Petře (Kopači) myslím, že to můžeš poslat, vidím to na varianty 1, 2 a 3 ať si Emi vybere, osobně se přikláním k 2
Petře (Kopači) myslím, že to můžeš poslat, vidím to na varianty 1, 2 a 3 ať si Emi vybere, osobně se přikláním k 2
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
- Ivan.Bartos, Adam.Zabransky, Petr.Kopac
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Adam.Soukal
- Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4075
- Registrován: 05 črc 2009, 12:49
- Profese: právník
- Dal poděkování: 1940 poděkování
- Dostal poděkování: 2698 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Prosím tu poslední verzi v černobílé v PDF na můj mail. Děkuji vřele.
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Ja prosim o dodani vsech variant, ktere Miki vybral na muj mail (petr.kopac@pirati.cz), plus vsech dalsich souvisejicich (odlisna barva, cb provedeni), hodim je na wiki. Nebo, pokud to, Dominiko, zvladnes, muzes je na wiki hodit rovnou sama (pres spravce medii nahrat soubory a editovat stranku) na teto strance. Nezapomen prosim, ze pdf musi byt vyexportovana podle pozadavku ze zacatku vlakna.
Hned potom to take odeslu PP-DE.
Dik moc!
Hned potom to take odeslu PP-DE.
Dik moc!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvek:
- Ivan.Bartos
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
To doporučení jsem nenašla.. souvisí to s tím, že se nezobrazuje náhled? Mám to dát přímo do těch okýnek, nebo jen nahrát do toho skladiště? to je psycho 
edit: někdy příště... posílám mailem
a samozřejmě jsem nepoužila pískoviště. ale nahrané by ty pdf a jpg soubory měly být.. jakože - inzerat lila.pdf, inzerat modra.pdf, inzerat khaki.pdf inzerat cb.jpg inzerat 4 na A4.pdf v mo:doc: nebo tak nějak.. tak to někdo spravte, posím.. 
edit: někdy příště... posílám mailem
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 4):
- Mikulas.Ferjencik, Petr.Vileta, Petr.Kopac, Patrik.Dolezal
77S 2I 3I 3I
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Vytvoření inzerátu do novin
Domi, dík, žes to nahrála. Upravil jsem tu stránku, takže je tam vše, co máme. Možná bys tam (nebo mně) mohla ještě dát ČB variantu, kde je jen jeden kus na stránce v pdf. A tím to bude asi vše. Varianty jsem odeslal Emimu a Markusovi s tím, že preferujeme lilu, ale mají určitou volnost. Těším se, až Tvůj inzerát uvidím v novinách! Dokonce si možná i po letech koupím tištěný časopisDominika Michailidu píše:To doporučení jsem nenašla.. souvisí to s tím, že se nezobrazuje náhled? Mám to dát přímo do těch okýnek, nebo jen nahrát do toho skladiště? to je psycho
edit: někdy příště... posílám mailema samozřejmě jsem nepoužila pískoviště. ale nahrané by ty pdf a jpg soubory měly být.. jakože - inzerat lila.pdf, inzerat modra.pdf, inzerat khaki.pdf inzerat cb.jpg inzerat 4 na A4.pdf v mo:doc: nebo tak nějak.. tak to někdo spravte, posím..
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 3):
- Dominika.Michailidu, Patrik.Dolezal, Mikulas.Ferjencik
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu