Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Miki

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Mediální odbor

Vladimir.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8
Registrován: 27 bře 2011, 00:53
Profese: kuchař v invalidním důchodu
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Vladimir.Stanek »

,Mnoho kritiky,nějaká drobná pochvala a nic víc,nebo ano?Především by ,,měli mít piráti" kulatý stůl",, a pokud možno všichni.Fórum je vynikající věc,ale není lepší si problém vyříkat,do očí.Nikoli jen napsat: má toho hodně...!
A pokud se tu píše něco o" vyhoření",tak to se uhasí( z velké části) jen u "kulatého stolu."!Zdá se mi,že můj příspěvek na téma "úkolovník" nabývá na aktuálnosti! :roll: Vladimír Buf Staněk ,jsem nevyhořelej ,a abych nezapomněl: to má být jako co?:Kulatý stůl na Klárově ...a Miky.Bylo by trefnější:"Kulatý stůl na Klárově a osamocený pořadatel Miky. :o :o :o
Oznámení moderátora:
Uživatel byl upozorněn, že porušuje pravidla fóra psaním opakovaných smajlíků. Jsme internetové fórum politické strany, nikoliv blogísek 13leté slečny.
Iveta.Meinlschmidtova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 30
Registrován: 03 kvě 2012, 16:55
Profese: ekonom
Bydliště: Karlovarský kraj
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Iveta.Meinlschmidtova »

Zdravim...co mě fascinuje....k tomuto času...10 reakcí na příspěvek Ivana.... 187 shlédnutí příspěvku! Takže 177ks "hlasů" nemá názor a jen čumí, nemýchá se a nebo si to nechce s předsedou rozházet.? Ušetřete mě alibismu v duchu "JÁ U TOHO NEBYL/A... :oops: :lol:

Tak to by mne opravdu teď zajímalo!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iveta.Meinlschmidtova za příspěvek:
TiborGanzer
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18635
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Martin.Kucera »

Iveta Meinlschmidtová píše:.10 reakcí na příspěvek Ivana.... 187 shlédnutí příspěvku! Takže 177ks "hlasů" nemá názor a jen čumí, nemýchá se a nebo si to nechce s předsedou rozházet.?
Predpokladam ze to pocitadlo zaznamenava kazde zhlednuti (nebo aspon kazde zhlednuti noveho prispevku), takze ve skutecnosti tohle vlakno klidne mohlo cist treba jen 20 lidi.
A ja napriklad se nechci vmesovat do situace, ktera se odehrala nejakych 350 km daleko a mam o ni jen dilci zprostredkovane informace tady z fora. Zkratka v teto chvili jeste nejsem schopen si na celou situaci vytvorit nazor, ktery bych dokazal obhajit, procez tu zatim zadny nazor neprezentuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dominika.Michailidu, Ondrej.Polansky

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3522
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3051 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Iveta Meinlschmidtová píše:
Zdenek Stepanek píše:Jak to tak pozoruju z povzdálí, spíše měl hodně blbej den Miki...
Možná, asi....ty jsi nikdy neměl "blbej" den? Dle Motta: ty kdož jsi bez viny, hoď první kamenem?? ;) :)
Tohle je ale jen holé konstatování faktu... Nikoho nekritizuju.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Martin.Broz »

Pocet precteni neni totez jako pocet lidi, kteri si to prectou. Reload stranky zvysi pocitadlo zase o jednicku.
Ale k veci.

Obecne tu jde o problem z pretizeni a nasladne paralyzy. Pretizeny je pod dekou ukolu a neni schopen se z toho vymanit. A v teto souvislosti se uz da mluvit i o depresi. Funguje na stejnem principu.
Dochazi k postupnemu odkladani reseni az za nejzazsi mez. A to je tim, ze tomu clovek dava vic, nez sam zvladne a neprestava si brat dalsi ukoly aniz by mel moznost zastavit cas a vsechno v KLIDU zvladnout.
Svoje hranice nemuze prekrocit, takze se pak vyridi, nastava porucha koncentrace a ukoly jsou razem nesplnitelne. Navic v tomhle stavu se clovek snadno uchyli k presvedceni, ze to NEJAK stejne nakonec ZVLADNE a v poslednim pripade, ze to vzdycky NEJAK DOPADNE.

S tim se potkavame za zivot vsichni. Zacina to uz ve skole a nikdy uz to neskonci.

Odolnost proti stresu maji mladsi vyssi, protoze rychleji regeneruji. Ale vsechno ma sve meze.
Pristi akci nesmi zachranovat naposledni chvili rychle mobilizovani pirati a Ivan, kteri zaskakuji za puvodniho organizatora.
Netvrdim, ze to tak je. Je to jen moje hypoteza. Ale sam mam z toho tenhle dost silnej dojem vychazejici z vlastnich bohatych zkusenosti v tomhle oboru a muze byt i varovanim vsem ostatnim, kteri se rozhodnou, ze se v Piratske strane zblazni nebo nadobro vyridi.

A moje rada je: Zacit brzdit a zastavit se dokud to clovek zvladne jeste sam, bez pomoci druhych.

A pak jsou ruzna protistresova, uvolnujici cviceni s antidepresivnimi ucinky, zalozena na stridani napeti a uvolneni tela. A fungujou. Ale to uz si najdete nekde na Internetu. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Broz za příspěvky (celkem 6):
Lenka.Wagnerova, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Marek.Necada, Ondrej.Profant, Jana.Syrovatkova, Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Vladimir Stanek píše:,Mnoho kritiky,nějaká drobná pochvala a nic víc,nebo ano?Především by ,,měli mít piráti" kulatý stůl",, a pokud možno všichni.Fórum je vynikající věc,ale není lepší si problém vyříkat,do očí.Nikoli jen napsat: má toho hodně...!
A pokud se tu píše něco o" vyhoření",tak to se uhasí( z velké části) jen u "kulatého stolu."!Zdá se mi,že můj příspěvek na téma "úkolovník" nabývá na aktuálnosti! :roll: Vladimír Buf Staněk ,jsem nevyhořelej ,a abych nezapomněl: to má být jako co?:Kulatý stůl na Klárově ...a Miky.Bylo by trefnější:"Kulatý stůl na Klárově a osamocený pořadatel Miky. :o :o :o
- Obávám se, že teď píšeš o něčem, o čem nic nevíš nebo víš málo. Vím dost a zdráhám se soudit.
- A jak by sis ten kulatý "vyříkávací" stůl představoval?
- Rozdělovník úkolů je nápad jistě dobrý.
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1339 poděkování
Dostal poděkování: 3555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od trinitrofenol »

Sice rád exhibuji svoje moudra, ale nechtěl jsem se vyjadřovat, neb jsem a) nehnul pro tu akci prstem a za b) nebyl jsem tam.

Ale Iveta mě trošku vyprovokovala, takže prostě musím, aspoň jako nezaujatý pozorovatel. Pokud budu uvažovat, že Miki něco podělal: IMHO si měl Ivan půlku toho postu nechat jenom pro Mikiho a napsat něco v tom smyslu, že s se organizace nepovedla, zodpovědným osobám řekl svoje a pokračovat tou konstruktivní částí o rozdělení práce. Tyhlety veřejné pojeby každého jen otravují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Teruna, Ivo.Vasicek, vicmac
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Vladimir.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8
Registrován: 27 bře 2011, 00:53
Profese: kuchař v invalidním důchodu
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Vladimir.Stanek »

Upozornění moderátora beru na vědomí.Opakováním smajlíků jsem chtěl vyjádřit to,co v mluveném slově zdůrazním,nebo potlačím v intonaci hlasu.Přirovnání k blogísku 13leté slečny beru jako úsměvné varování,děém příspěvku trvám.
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Stanou se i horší věci... ;)
Primární je najít už konečně nějakého mediálního profesionála do čela MO ( aniž bych měl něco proti dosavadnímu vedení... lépe bych to asi nestíhal ;) )
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34599
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Absolutní zklamání z akce" Kulatý stůl" na Klárově..a Mi

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin Broz píše:A moje rada je: Zacit brzdit a zastavit se dokud to clovek zvladne jeste sam, bez pomoci druhych.
Po delsi dobe musim s Broochem 100% souhlasit. :) Asi uz taky starne a prisel na to.

Problem u Piratu je, ze se dost veci dela moc narychlo. Typicky priklad bylo spusteni PirateLeaks. Jakub neco neuvazene placnul pred novinari a nekolik lidi se pak mohlo strhnout, aby to do 10 dnu spustili. Vim, ze nektere akce je treba zorganizovat rychle, ale vetsinou je cas alespon par tydnu, tak je treba to nenechavat klasicky po cesku (a moravsku) na posledni chvili. Fakt by to chtelo nejaky system na evidenci ukolu, vcetne pripominatka. Aby se tam nastavilo, ze napr. v polovine doby od "prideleni" projektu do deadline to posle vsem zainteresovanym mail "Ukol XY je v polovine - co uz mas hotovo?" no a jak se bude blizit deadline, tak se intenzita upominani bude zvysovat. Kazdy aktivni clovek tu totiz dela 20 veci najednou a pro jednu zapomina na druhou a to i ti mladi, nejen my, stari sklerotici ;)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“