To je mi jasne, ale za vystrizeni teto jeho vety by to stalo. Mam i titulek "Demokrat jako řemen".Ivan Bartos píše:To LOL neřekl!
Musim se na to urcite podivat.
Moderátor: Odbor - medialni
To je mi jasne, ale za vystrizeni teto jeho vety by to stalo. Mam i titulek "Demokrat jako řemen".Ivan Bartos píše:To LOL neřekl!
Neboj, bude to na YTPetr Vileta píše:To je mi jasne, ale za vystrizeni teto jeho vety by to stalo. Mam i titulek "Demokrat jako řemen".Ivan Bartos píše:To LOL neřekl!
Musim se na to urcite podivat.
Takže jsem to viděl v opakování před půlnocí, a ještě si to sjel na netu s pauzami, aby mi nic neuniklo. Bohužel Ivane, tentokrát to byl spíš průšvih, a kdyby se Tomský chvílemi neprojevil jako naprostý omezenec, a kdyby Koubský v podstatě neřekl co jsi měl říct ty, bylo by to ještě horší. Zatímco v předešlé diskuzi s Žikovskou a Sobotkou jsi měl jasnou převahu od začátku do konce (byť s kolísáním) a i nepříznivec Pirátů se musel klonit spíš na tvoji stranu, tak tentokrát byl jasným vítězem Koubský, který si jako jediný dokázal zachovat chladnou hlavu až do konce, vše co řekl mělo hlavu a patu i pro laika, bylo to konstruktivní a nikoliv destruktivní, a svým kultivovaným projevem tomu dal navíc náležitou váhu. Kdy už kluci konečně pochopíte, že mít pravdu nestačí, pravda je na nic když ji nedokážete podat tak aby ji ostatní pochopili a zároveň cítili že to má člověk v hlavě srovnané. Naprosto chápu že tě Tomský musel točit, ale to není omluva pro to abys se nechával takhle unést. Jak člověk začně mluvit rychle, jde to většinou taky rychle do kopru, když ne obsahově (člověk rychleji mluví než myslí), tak minimálně divácké sympatie (člověk začne působit velice agresivně). Kdyby jste byli jen ty s Tomským, tak by to byly regulérní kohoutí zápasy, díky za Koubského který to klidnil.Ivan Bartos píše:A bude to největší prdel. V jednu chvíli jsem teda už musel křičet, když Tomský tvrdil že sdílenéí je mor a nechápal, že když si koupím knihu můžu ji půjčit komu chci.
Poslendní věta, pokud tam bude, je taky perla.
Tomský: "Internet je třeba tvrdě cenzurovat" LOL.

K tomu pořadu citovanému XXX - zde je VELICE dobře patrné, co jsem psal v souvislosti s panelovou diskuzí: vstoupíš na kolbiště s někým, jehož pracovním nástrojem je zmanipulovaná pravda a zájmem je lobbying a zisk korporací, a jak to dopadne? Vzájemným oponováním lžete-ne, vy lžete eskalujícím až v nekulturní hádku, takže TO bude to poslední, co si nezasvěcený divák - a to je každý běžný ovčan - z pořadu odnese. Oba lžou a hádají se a mě do toho nic není.
Baf. KOMU TÍM PROSPĚJETE? DRUHÉ STRANĚ? (udejte mě někdo za autorsky chráněnou větu, dík.)