Ondrej Kallasch píše:I blizzard nijak nebojuje v případě World of Warcraft proti "pirátským free serverům" a moc dobře ví proč. Free server mu dělá super službu, udělá mu reklamu, hráč má možnost otestovat hru a v neposlední řadě mu vychová hráče, kteří zatouží po tom zahrát si na oficiální serveru s plnou funkčností a krásně to ukazuje, že jsou lidé ochotni platit měsíční paušál za něco co funguje.next_ghost píše: Nejen tohle. Taky Cory Doctorow a Jarek Nohavica. Pak taky Markus "Notch" Persson (tvůrce Minecraftu). František Fuka si po dvou měsících svého experimentu taky nevede špatně, ale tam ten úspěch ještě není úplně jistý. Napadají někoho ještě další slavné osobnosti, které otevřeně vydělávají na něčem, co nabízejí zadarmo (a jinak než klasicky reklamou)?Mluvím z vlastní zkušenosti

Zatím těch autorů moc není jako například Nohavica, ale snad to bude přibývat!