Jinak samozřejmě super výkon. Přijde mi, že se ten právní elév stavěl na naši stranu, i když nechtěl opomenout třeba ten paragraf 29 (tušim), protože by mu to asi jeho kolegové vytmavili. Myslim si, že ta otázka na demonstraci byla naprosto schválně. Jinak by o tom asi Ivan mluvitr nemohl, ale takhle to ten moderátor prostě zastavit nemohl. Ani bych se nedivil, kdyby přijel zejtra na demo.
Jo a Ivan v obleku, dělám si první čárku.