Hydepark - středa - Internetová válka

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3519
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1481 poděkování
Dostal poděkování: 3048 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Česká protipirátská strana byla super, škoda že na to Ivan nereagoval, možná ten úvod nebyl ve studiu slyšet.

Jinak samozřejmě super výkon. Přijde mi, že se ten právní elév stavěl na naši stranu, i když nechtěl opomenout třeba ten paragraf 29 (tušim), protože by mu to asi jeho kolegové vytmavili. Myslim si, že ta otázka na demonstraci byla naprosto schválně. Jinak by o tom asi Ivan mluvitr nemohl, ale takhle to ten moderátor prostě zastavit nemohl. Ani bych se nedivil, kdyby přijel zejtra na demo.

Jo a Ivan v obleku, dělám si první čárku. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Karel.Fuzik
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ted koukam na webu HydeParku na hlasovani, a pred tydnem na tom byl Slerka procentualne lip (mel 94 %, Ivan ma ted 92), ale Ivan ma vic nez dvojnasobek hlasu. Takze i za to gratulace. (Jeste by to chtelo nekde zjistit sledovanost.)
A co jsem dneska odpoledne prolizal prehled vysilani HP, tak minimalne pul roku tam AFAIK nemeli hosta prezentovaneho coby zastupce neparlamentni strany. I to je solidni prulom.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Keram
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Nechte toho. Pláču.....
Mám radost, kdyby mi neutnul to farma konopí, tak jsem tam měl všechno. Musím se na to zítra podívat. Držel jsem se převážně rady Mr. Ruska plus jsem před tím dával dva podobné rozhovory se super lidma, takže uvolněnost největší a žádný stresy ani panáky.
Jo a toho právníka z Brna si neplatiíme, nebo nevim...:-)
PS. Zítra zmrznem, ale Gabrielak mi nutí pod jeany její elasťáky. HEslo zní: Hlavní je se nesvlíkat!
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2033
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2509 poděkování
Dostal poděkování: 2068 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

Ivane i já se přidávám, byl si skvělej a hned po skončení pořadu se tři lidé chtěli přidat na FB do pirátské strany - praha. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kallasch za příspěvek:
Michaela.Vodova
Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva Hlavního Města Prahy a MČ Praha 22
předseda komise IT rady Hlavního Města Prahy
Uživatelský avatar
next_ghost
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od next_ghost »

Perfektní vystoupení, jenom jediná nevyužitá nahrávka na smeč od moderátora, když se ptal, jestli se vážně nedá "kradená" informace poznat už cestou. Ivan to stočil směrem k DRM, ale místo toho mělo padnout jedno obrovské NE. Místo "nevyřešené" měl říct "nevyřešitelné", protože jsou to všechno jen sekvence jedniček a nul. Na těch se nedá poznat, jestli je nějaká "kradená" nebo ne. Zábavní průmysl to zkouší všelijakým watermarkingem, ale i v tom případě špeh musí předem vědět co hledá, a i slabé šifrování mu při sledování většího provozu v reálném čase udělá čáru přes rozpočet. Prolomit kvalitní šifrování je pak úkol pro serverovou farmu velikosti Megauploadu na pár tisíc let počítání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvky (celkem 4):
Ivan.Bartos, Martin Broz, Filip.Krska, Roman.Kucera
Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.
Otisk PGP klíče: B5E9 147C A94C 9B75 6817 9CA4 43D0 B4CF 1CDE 2360 (nový klíč od listopadu 2016)
Devilkin
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 511
Registrován: 22 čer 2009, 18:11
Profese: IT
Dal poděkování: 1320 poděkování
Dostal poděkování: 778 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Devilkin »

next_ghost píše:Místo "nevyřešené" měl říct "nevyřešitelné", protože jsou to všechno jen sekvence jedniček a nul. Na těch se nedá poznat, jestli je nějaká "kradená" nebo ne. Zábavní průmysl to zkouší všelijakým watermarkingem, ale i v tom případě špeh musí předem vědět co hledá, a i slabé šifrování mu při sledování většího provozu v reálném čase udělá čáru přes rozpočet. Prolomit kvalitní šifrování je pak úkol pro serverovou farmu velikosti Megauploadu na pár tisíc let počítání.
Já myslím, že to bylo jen přeřeknutí a že to Ivan tak myslel. Ale každopádně to byla moc dobrá práce ;-). Ať se přihlásí někdo, kdo by to zvládl líp :).

Jinak nejlepší přeřeknutí měl stejně moderátor a to je profík. Uvedení Ivana jako předsedu české protipirátské strany mě opravdu dostalo :)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivane Obrázek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Jana.Syrovatkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 2827
Registrován: 04 zář 2009, 14:34
Profese: finanční specialista
Bydliště: trvalé Úvaly u Prahy, přechodné Praha 7, Holešovice
Dal poděkování: 567 poděkování
Dostal poděkování: 2247 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Jana.Syrovatkova »

Viděla jsem - na to se nedá říct než "úžas, super, skvělé".

Perly: "Nám nejde o nějaké stahování filmů, sám mám doma kupu koupeného, jde o svobodu." A plno, plno dalšího podobného. Asi si to poslechnu ještě tak 3x a ty věty nabifluji, když se to někomu snažím vysvětlit, vždycky se do toho zamotám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Syrovatkova za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Ondrej.Kallasch
Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 682
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 865 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Tomas Babicky »

Přidávám se k zástupu gratulujících. I když jsem to Ivanovi již psal osobně, tak ještě veřejně na fóru: Bylo to vynikající!
Vin
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 171
Registrován: 15 lis 2011, 20:12
Profese: student
Dal poděkování: 125 poděkování
Dostal poděkování: 89 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Vin »

Po spoustě blahopřejících odpovědí budu působit jako škarohlíd.

Se vším, co ostatní napsali, souhlasím. Ale odpověď na otázku ohledně toho, jestli ACTA přináší něco dobrého (tedy, že ne), mi přišla jako posun. Vy jste tvrdili, že i přes výhody, které ACTA nabízí českým vývozcům, by se ACTA ve stávající podobě neměla schválit. EDIT: Čekal jsem jako odpověď spíš něco v tom smyslu, že kdyby tam zůstala jen ochrana proti padělání a zboží se neničilo, tak by smlouva byla v pořádku.
Naposledy upravil(a) Vin dne 02 úno 2012, 11:36, celkem upraveno 1 x.
Stallmanův zákon: Když korporace vládnou společnosti a tvoří zákony, každá nová technologie je pro ně příležitostí k dalšímu omezování uživatelů.
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“