Hydepark - středa - Internetová válka

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

JirkaXDU
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 99
Registrován: 12 pro 2010, 10:45
Profese: zaměstnanec
Bydliště: Ondratice, Morava, Česká republika
Dal poděkování: 322 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od JirkaXDU »

Špičkový výkon ! Bravo ! To bude novejch členů ! :mrgreen: :lol:
J.
Největší nebezpečí pro stát je to, když jeho občané začnou samostatně myslet.
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 341
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 506 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Jan.Wagner »

Bylo to super. Díky
4. místopředseda MS Brno
Uživatelský avatar
Jan Latak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 55
Registrován: 17 kvě 2011, 22:57
Profese: Grafik
Bydliště: Průhonice
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Jan Latak »

Pěkný úvod pana moderátora: ... a na co se chcete zeptat šéfa české protipirátské strany Ivana Bartoše ...
V každém případě SUPER, Ivanovi gratuluji! Není to jen tak hodinu mluvit z patra do TV! Navíc super výsledek závěrečného hlasování - to má v HydeParku málokdo z politických stran všeobecně ... :D
Jan Laták
Středočeský kraj
gsm: +420 607 102 970
http://www.latak.cz/
jan@latak.cz
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 6953
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10833 poděkování
Dostal poděkování: 11395 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

suprový!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Michaela.Vodova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Argumentačně skvělý výkon gratuluji a dobře to oslavte.
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Určitě není jednoduché takhle mluvit, a určitě je pořád co zlepšovat. Ale je vidět, že se zlepšuješ ;) pěkný a díky... nestyděl jsem se za tebe :D
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4761
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4460 poděkování
Dostal poděkování: 5939 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Michaela.Vodova »

úžasný, a ty kladný reakce "všude"..paráda!!
Uživatelský avatar
Keram
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 445
Registrován: 08 čer 2011, 09:36
Profese: AČR
Bydliště: Nýrsko
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Keram »

Bylo to super, 90% alespoň je krásně vidět (doufám) že Ivan mluvil rozumně! Díky za velice pěkný HydePark. Snad se díval i nějakej ten mainstream :))
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" :D
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Tady taky samé kladné reakce. Za mě: skvělé! Takže Ivane díky.

PS: 90% je perfektní, ale sám sebe jsi tuším nepřekonal. Všechny ostatní ale ano :)
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 7907
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
Dal poděkování: 2710 poděkování
Dostal poděkování: 7708 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark - středa - Internetová válka

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Já musím skutečně velmi ocenit, že nás Ivan neprezentoval jako nějaké radikály. Že postavil na první místo svobodu a ne kopírování, přičemž tím ale kopírování nijak nediskvalifikoval. Že přinášel informace, dokonce i pro mne byli některé argumenty nové, protože člověk nemůže studovat vše, ale Ivan byl nabiflovaný. Obecně nás prezentoval jako stranu, kterou se lidé vůbec nemusí bát volit a kterou si lze zítra představit v parlamentu, přičemž zachoval naši momentální pozici strany nezkorumpované a strany, která přináší generační změnu. S tímhle projevem nám rozumí i 70-tiletí.

EDIT: A také. Jeho projev byl velmi pokorný, beze špetky arogance politika, bylo z něj cítit, že se chceme domluvit, žádná ultimáta ani hrozby ani revoluční mluva. Vykašlal se na snahu prezentovat se nějaké cílové voličské skupině, mluvil k lidem bez rodílu věku, pohlaví, rasy. Mám moc velkou radost. Učme se takovému projevu všichni a budeme respektovaní partneři.

EDIT2: Za 37 minut 13 nových uživatelů fóra. To kdyby bylo standardem, tak už tu máme půl miliónu občanů ;)
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Zamčeno

Zpět na „Mediální odbor“