J.
Hydepark - středa - Internetová válka
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
-
JirkaXDU
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 99
- Registrován: 12 pro 2010, 10:45
- Profese: zaměstnanec
- Bydliště: Ondratice, Morava, Česká republika
- Dal poděkování: 322 poděkování
- Dostal poděkování: 104 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Špičkový výkon ! Bravo ! To bude novejch členů !
J.
J.
Největší nebezpečí pro stát je to, když jeho občané začnou samostatně myslet.
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
- Jan Latak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 55
- Registrován: 17 kvě 2011, 22:57
- Profese: Grafik
- Bydliště: Průhonice
- Dal poděkování: 35 poděkování
- Dostal poděkování: 64 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Pěkný úvod pana moderátora: ... a na co se chcete zeptat šéfa české protipirátské strany Ivana Bartoše ...
V každém případě SUPER, Ivanovi gratuluji! Není to jen tak hodinu mluvit z patra do TV! Navíc super výsledek závěrečného hlasování - to má v HydeParku málokdo z politických stran všeobecně ...
V každém případě SUPER, Ivanovi gratuluji! Není to jen tak hodinu mluvit z patra do TV! Navíc super výsledek závěrečného hlasování - to má v HydeParku málokdo z politických stran všeobecně ...
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
suprový!!!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Michaela.Vodova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Určitě není jednoduché takhle mluvit, a určitě je pořád co zlepšovat. Ale je vidět, že se zlepšuješ
pěkný a díky... nestyděl jsem se za tebe 
- Michaela.Vodova
- Člen KS Vysočina
- Příspěvky: 4761
- Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
- Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
- Bydliště: okr. Třebíč
- Dal poděkování: 4460 poděkování
- Dostal poděkování: 5939 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Keram
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 445
- Registrován: 08 čer 2011, 09:36
- Profese: AČR
- Bydliště: Nýrsko
- Dal poděkování: 526 poděkování
- Dostal poděkování: 273 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Bylo to super, 90% alespoň je krásně vidět (doufám) že Ivan mluvil rozumně! Díky za velice pěkný HydePark. Snad se díval i nějakej ten mainstream
)
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" 
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Tady taky samé kladné reakce. Za mě: skvělé! Takže Ivane díky.
PS: 90% je perfektní, ale sám sebe jsi tuším nepřekonal. Všechny ostatní ale ano
PS: 90% je perfektní, ale sám sebe jsi tuším nepřekonal. Všechny ostatní ale ano
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Já musím skutečně velmi ocenit, že nás Ivan neprezentoval jako nějaké radikály. Že postavil na první místo svobodu a ne kopírování, přičemž tím ale kopírování nijak nediskvalifikoval. Že přinášel informace, dokonce i pro mne byli některé argumenty nové, protože člověk nemůže studovat vše, ale Ivan byl nabiflovaný. Obecně nás prezentoval jako stranu, kterou se lidé vůbec nemusí bát volit a kterou si lze zítra představit v parlamentu, přičemž zachoval naši momentální pozici strany nezkorumpované a strany, která přináší generační změnu. S tímhle projevem nám rozumí i 70-tiletí.
EDIT: A také. Jeho projev byl velmi pokorný, beze špetky arogance politika, bylo z něj cítit, že se chceme domluvit, žádná ultimáta ani hrozby ani revoluční mluva. Vykašlal se na snahu prezentovat se nějaké cílové voličské skupině, mluvil k lidem bez rodílu věku, pohlaví, rasy. Mám moc velkou radost. Učme se takovému projevu všichni a budeme respektovaní partneři.
EDIT2: Za 37 minut 13 nových uživatelů fóra. To kdyby bylo standardem, tak už tu máme půl miliónu občanů
EDIT: A také. Jeho projev byl velmi pokorný, beze špetky arogance politika, bylo z něj cítit, že se chceme domluvit, žádná ultimáta ani hrozby ani revoluční mluva. Vykašlal se na snahu prezentovat se nějaké cílové voličské skupině, mluvil k lidem bez rodílu věku, pohlaví, rasy. Mám moc velkou radost. Učme se takovému projevu všichni a budeme respektovaní partneři.
EDIT2: Za 37 minut 13 nových uživatelů fóra. To kdyby bylo standardem, tak už tu máme půl miliónu občanů
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvky (celkem 20):
- Ondrej.Polansky, Vaclav.Malek, Jan Latak, Michaela.Vodova, Jan.Wagner, Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Bajgar, Martin.Kucera, Vin, Petr Stehlik, Ivo.Vasicek, Karel.Fuzik, Ivan.Bartos, Ondrej.Kallasch, Filip.Krska, Petr.Karlik, Petr.Vileta, Tomas Babicky, Roman.Kucera, Jaroslav.Kucera
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/