Už se formulují první dotazy, takže se i Ivan může na ty nejlépe hodnocené dotazy připravit.
Hydepark - středa - Internetová válka
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
- Keram
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 445
- Registrován: 08 čer 2011, 09:36
- Profese: AČR
- Bydliště: Nýrsko
- Dal poděkování: 526 poděkování
- Dostal poděkování: 273 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1025 ... order=rate
Už se formulují první dotazy, takže se i Ivan může na ty nejlépe hodnocené dotazy připravit.
Už se formulují první dotazy, takže se i Ivan může na ty nejlépe hodnocené dotazy připravit.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Keram za příspěvek:
- Ondrej.Polansky
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" 
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Na CT24 prave bezela upoutavka na dnesni HydePark.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Jaroslav.Kucera
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 4614
- Registrován: 21 dub 2009, 15:19
- Profese: Konfigurační inženýr/programátor
- Bydliště: Mošnova 29, Brno
- Dal poděkování: 7485 poděkování
- Dostal poděkování: 1590 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ivane každopádně si sebou kromě ACTA samotné s vyznačenými spornými pasážemi vezmi tohle:
- Hlavní zpravodaj ACTA v EP rezignoval: http://technet.idnes.cz/acta-je-maskara ... ternet_nyv
- Stanovisko Výboru pro rozvoj připravil Jan Zahradil (ODS) a byl pro.
- Jmenuj Káju: http://diit.cz/clanek/karel-gott-hovori ... anne-svazy
- Šíření je reklamou: http://www.zive.cz/bleskovky/sc-4-a-146692/default.aspx
Neboj se otřít o to, že tatáž vláda, která dohodu za ČR vyjednávala ji nyní odsuzuje. Rýpni si jak to má běžný občan chápat a že tedy očekáváme jasnou deklaraci postoje vládní koalice i opoziční ČSSD (drží senát a podle čl.39 odst.4 to musí také odmávat).
Tož Good Luck!
- Hlavní zpravodaj ACTA v EP rezignoval: http://technet.idnes.cz/acta-je-maskara ... ternet_nyv
- Stanovisko Výboru pro rozvoj připravil Jan Zahradil (ODS) a byl pro.
- Jmenuj Káju: http://diit.cz/clanek/karel-gott-hovori ... anne-svazy
- Šíření je reklamou: http://www.zive.cz/bleskovky/sc-4-a-146692/default.aspx
Neboj se otřít o to, že tatáž vláda, která dohodu za ČR vyjednávala ji nyní odsuzuje. Rýpni si jak to má běžný občan chápat a že tedy očekáváme jasnou deklaraci postoje vládní koalice i opoziční ČSSD (drží senát a podle čl.39 odst.4 to musí také odmávat).
Tož Good Luck!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Martin.Kucera, reny, Petr.Bajgar
člen KS Jihomoravský kraj, zakládající člen
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Pokud dojde i na DDoS utoky, tak je rozhodne prirovnej k tomu, jako kdyz si 5000 lidi sedne na zem pred Uradem vlady. Nikdo nemuze ven ani dovnitr, urad je proste blokovan, ale uvnitr se muze pracovat. Rozhodne to neni zadne rozbijeni oken, ani prolamovani dveri.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
- Jaroslav.Kucera, Martin.Kucera
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
JirkaXDU
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 99
- Registrován: 12 pro 2010, 10:45
- Profese: zaměstnanec
- Bydliště: Ondratice, Morava, Česká republika
- Dal poděkování: 322 poděkování
- Dostal poděkování: 104 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Držíme kompletně celá rodina Ivanovi palce (i na nohách
). A jak sem ateista, tak se dám asi na modlení.
Ivane GOOD LUCK !
J.
Ivane GOOD LUCK !
J.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi JirkaXDU za příspěvky (celkem 2):
- Jaroslav.Kucera, Jiri.Kaderavek
Největší nebezpečí pro stát je to, když jeho občané začnou samostatně myslet.
- Karel.Fuzik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3202
- Registrován: 27 čer 2009, 18:53
- Profese: Kolotočář
- Dal poděkování: 1441 poděkování
- Dostal poděkování: 1519 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ivane, hlavně nezapomeň několikrát všechny pozvat na zítřejší demonstraci.
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ten pravnicky doktorand z Brna krasne Ivanovi nahral na zpropagovani zitrejsi demosky, a i temi kolaci skvele podporil to co Ivan predtim rikal.
A 90 % kladnych hlasu, prima.
A 90 % kladnych hlasu, prima.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
- Jan.Wagner, Michaela.Vodova
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
- Jiri.Kaderavek
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 7907
- Registrován: 21 dub 2009, 12:58
- Profese: programátor, analytik, manažer, trenér
- Dal poděkování: 2710 poděkování
- Dostal poděkování: 7708 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Bravurní výkon 
Zakladatel České pirátské strany
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
„Svobodu nekoupíte, tu si volíte“
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
- Ondrej.Polansky
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 1108
- Registrován: 12 čer 2009, 12:13
- Profese: ---
- Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
- Dal poděkování: 1196 poděkování
- Dostal poděkování: 1027 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Bravo!
tel. +420608584090
email: ondrej<tečka>polansky<zavináč>pirati<tečka>cz
------------------------------------------------
"Každá společnost, která je ochotna vzdát se soukromí, aby získala bezpečí, si nezaslouží ani jedno - a přijde o obé." Benjamin Franklin
email: ondrej<tečka>polansky<zavináč>pirati<tečka>cz
------------------------------------------------
"Každá společnost, která je ochotna vzdát se soukromí, aby získala bezpečí, si nezaslouží ani jedno - a přijde o obé." Benjamin Franklin
- Kostas.Dimoskakis
- Příznivec Pirátů – Praha
- Příspěvky: 149
- Registrován: 07 říj 2010, 12:38
- Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
- Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
- Dal poděkování: 236 poděkování
- Dostal poděkování: 185 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ahoj Ivane, Hyde Park jsi zvládl bravurně na jedničku. Nemělo to chybu. Zítra se uvidíme na demo na Klárově. 