Jan Damek

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Frýdecko-Místecko

Odpovědět
Jan.Damek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 09 črc 2018, 15:46
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jan Damek

Příspěvek od Jan.Damek »

Ahoj vespolek, tak to je paráda mít první příspěvek v tomto zákoutí .)

Tedy něco o mě: rád bych se více zapojil do fungování Pirátů především v regionu FM, a nechal svůj hlas přispět k rozhodování i na celostátní úrovni. Přestalo mi stačit sledovat události jen jako ne/zúčastněný přihlížející. Dlouhodobě jsem měl sklony se zapojit do regionální politiky, plánoval jsem to na období "až dorostou děti a bude více času", to však změnilo přizvání při vzniku buňky Pirátů ve FM před volbami 2018 do zastupitelstva. Měl jsem aktivistické období, kdy jsme založili sdružení VizeFM, které primárně mělo zabránit zboření víceúčelové sportovní haly a vzniku nákupního centra v cenné lokalitě ve FM. Voličem Pirátů jsem myslím už od voleb 2013, předtím jsem držel palec TOP09, Zeleným a z počátku způsobilosti ODS.
Prioritou je pro mne transparentnost politiky, udržitelnost ekonomicko-ekologická, efektivita. Zaměřením jsem proevropský spíše federalista, EURo-pozitivní.
Doposud jsem se zapojil jako kandidát do zastupitelstva ve volbách 2018, následně člen Dopravní komise FM, aktuálně i člen Kontrolního výboru FM. V rámci časových možností se účastním dalších aktivit FM buňky Pirátů.
Pracovně se věnuji automatizaci v průmyslu, volný čas věnuji svým dětem, pak ještě dětem, zahradě, rád se projedu na kole v lese, nebo se tam projdu.

Tož tolik v krychličce. Rád doplním mezery.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Damek za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Dedek, Hana.Pavlickova, Michaela.Davidova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Frýdecko-Místecko“