Primární volby do Rady Young Pirates of Europe - 2021

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.

Moderátoři: Odbor - zahranicni, Mladé Pirátstvo

Sarka.Vaclavikova
Jednatel/ka republikového výboru
Profese: Marketing manager
Dal poděkování: 1314 poděkování
Dostal poděkování: 549 poděkování

Re: Primární volby do Rady Young Pirates of Europe - 2021

Příspěvek od Sarka.Vaclavikova »

K přijetí mé nominace na předsedkyni YPE ještě stručně popíšu, co bych chtěla v dalším volebním období dělat:

• navázat na dobrou praxi osobních návštěv členských států a poskytnutí pohostinnosti u nás
  • zorganizovat letní kemp YPE
  • zorganizovat další debatu zástupkyň*ců členských organizací o core pirátských idejích a programu a sdílení zkušeností, výsledek naší poslanecké kampaně je pro mě poučením, že ideje není radno zanedbávat, je potřeba o ně pečovat a šířit je efektivně dál
  • zapojit do dění YPE další dobrovolníky*ce a oživit tak celé fungování

Podrobněji tyto vize popisuji ve výroční zprávě YPE, kterou jsem sdílela v příspěvku výše.

Závěrem chci ještě poděkovat @Kamil.Kubica za skvělou spolupráci. Hodně mě i s @MatejBelohoubek podržel, když mi v březnu umřela kmotřenka a chtěla jsem v YPE úplně skončit, čehož bych zpětně litovala. Nakonec se nám podařilo hodně dobrých činů sdílení pirátství a lásky, děkuji, jste borci <3

Tito uživatelé poděkovali autorovi Sarka.Vaclavikova za příspěvky (celkem 2):
Petri.Malisu, Vojtech.Pikal

President of Young Pirates of Europe
Vedoucí pracovní skupiny Rovné šance
Členka Republikového výboru
sarka.vaclavikova@pirati.cz, 778 111 476

So whatever you want to do, just do it. Making a damn fool of yourself is absolutely essential. Gloria Steinem

Petri.Malisu
Člen KS Praha
Profese: Učitelka
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petri.Malisu »

Sarka.Vaclavikova píše: 09 pro 2021, 07:34

Zdravím Mladé Pirátstvo,

Předně se omlouvám za "pozdní příchod", výroční zprávu YPE dodám snad ještě dnes. Byla jsem dost dlouho mimo s covidem a teď jsem zavalená nakupenou prací.

Děkuji Matějovi za nominaci, kterou přijímám a moc si toho vážím <3. Kandidátskou řeč dodám.

Matěj je Pirát, na kterého je spoleh (nenechal nás ve Švédsku ani neztratil nikde po cestě, všechna čest), bere a dokončuje byrokratické ukoly, které nikdo dělat nechce a za ten rok se i naučil neskakat lidem do řeči, což také cením (fakt to není samozřejmost, řada lidí se to nenaučí nikdy).

Mám radost, že Filip přijal nominaci, stal se nepostradatelným členem týmu a těším se na další spolupráci!

Ráda bych ještě nominovala na členku rady YPE Petri Mališů (nejde mi ji označit, nevím proč). Petri nám pomohla svými organizačním schopnostmi, když jsme v Praze a Ostravě hostili Švédy a Švédky z Ung Pirat v září a navázala také kontakty se Slovinskými Piráty v říjnu. Věřím, že by byla v radě vítanou posilou, kterou potřebujeme jako sůl.

(akorát Petri psala, že není členka MP, zatím se jen přihlásila na fóru, neprošla grilováním, je Pirátka, může kandidovat i tak nebo dalo by se to ještě nějak dořešit?)

Díky Šárce za důvěru a nominaci, kterou přijímám. Jak psala, tak jsem se už nějaké aktivity pomáhala organizovat a navíc dopadly nad mé očekávání (přežily*i jsme!). Ráda se teda zapojím do Rady. Už přes rok jsem ve výboru Transparentu a stále fungujeme, takže se domnívám, že ve vedení nebudu až tak marná. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petri.Malisu za příspěvek:
Sarka.Vaclavikova
Katerina.Stojanova
Krajské předsednictvo
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 775 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Omlouvám se za prodlevu, všechny nominace a jejich přijetí do 10. 12. jsem promítla do úvodního příspěvku. Tímto seznam kandidátek a kandidátů považuji za uzavřený.

Cc: @Veronika.Murzynova

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Sarka.Vaclavikova

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně KS Ústecký kraj a MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog a student Evropských studií
Dal poděkování: 2894 poděkování
Dostal poděkování: 2049 poděkování

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Ahoj všem,
mám dotaz na kandidátky a kandidáty do Rady Young Pirates of Europe. Jak si představuješ spolupráci s PPEU a PPI?

Také už je to několik měsíců, co proběhla schůzka, kde jsme představili GitLab, který v PPEU používáme na proces publikace příspěvků na web a sociální sítě. Hlasoval o využívání GitLabu současný board YPE, jak navrhoval @Mikulas.Peksa?

Prosím napište jak to do budoucna vidíte. Díky.

„Není nebezpečnějšího člověka, než někdo v rozhodující pozici, kdo si myslí, že něco zná, ale je úplně mimo“. Rick Falkvinge 🏴‍☠️.

Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Sarka.Vaclavikova
Jednatel/ka republikového výboru
Profese: Marketing manager
Dal poděkování: 1314 poděkování
Dostal poděkování: 549 poděkování

Příspěvek od Sarka.Vaclavikova »

Ahoj Lukáši, o GitLabu rada hlasovala, že jej budeme používat. Reálné jsme ale došli k tomu, že je prostě nemožné všechno tak detailně plánovat a rozebírat každé slovo jednoho postu tři dny s Harisem, který ale pak pro sítě neudělá nic. Takže dosud děláme sítě spíše intuitivně, hravě a organicky. Těžký systémy si můžeme přidat až nás bude v PR týmu více než dva s hromadou další dobrovolně práce nejen v YPE.
Spolupráce s PPEU i PPI dosud fungovala docela přátelsky, když si nevíme rady, přijdeme věc prodiskutovat a vždy si odneseme poučení i podanou pomocnou ruku, zároveň si ponecháváme jakýsi osobní prostor pro vlastní nápady a invenci toho, jak mezinárodní spolupráci dělat.
Zrovna předevčírem jsem mluvila s Ratkem ze Slovinska a Chrisem že Švédska, udržujeme hlavně neformální přátelské vazby a sdílíme si zkušenosti nejen z politiky. Máme v plánu minimálně jednoroční spolupráci, snad se to vydaří, hlavně Slovinci mají šanci uspět ve volbách a Švédi mají potenciál držet pohromadě nesnadnou komunikaci v covidu a neúnavnou činností a pohodovym přístupem motivují ostatní kolem sebe.

EDIT: Ještě jsem zapomněla říct, že od PPEU občas prebirame jimi (tedy většinou Lukášem) připravené příspěvky, protože sharing Is caring <3 Děkuji za super spolupráci!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Sarka.Vaclavikova za příspěvek:
Lukas.Dolezal

President of Young Pirates of Europe
Vedoucí pracovní skupiny Rovné šance
Členka Republikového výboru
sarka.vaclavikova@pirati.cz, 778 111 476

So whatever you want to do, just do it. Making a damn fool of yourself is absolutely essential. Gloria Steinem

Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Profese: Politolog a student Evropských studií
Dal poděkování: 2894 poděkování
Dostal poděkování: 2049 poděkování

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Ahoj,
kdy proběhne volba? Lhůta pro navrhování kandidátů a kandidátek vypršela 10. prosince 2021. Děkuji.

Katerina.Stojanova píše: 03 pro 2021, 23:53

Kandidátky a kandidáti, kteří mají o kandidaturu do Rady YPE zájem, se do 10. 12. 2021 přihlásí v tomto vlákně a popíší, jakým způsobem chtějí funkci vykonávat a jakou mají k funkci způsobilost.

Přihlášené kandidátky a kandidáti:
Filip Křistek - nominace, přijetí
Matěj Bělohoubek - nominace, přijetí
Šárka Václavíková - nominace, přijetí
Petri Mališů - nominace, přijetí

„Není nebezpečnějšího člověka, než někdo v rozhodující pozici, kdo si myslí, že něco zná, ale je úplně mimo“. Rick Falkvinge 🏴‍☠️.

Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“