Nominace Tadeáše Štěpky na předsedu Mladého Pirátstva

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.

Moderátoři: Odbor - zahranicni, Mladé Pirátstvo

Odpovědět
Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: volební manažerka kampaně do Senátu
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Tadeáše Štěpky na předsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Vážené členstvo,

Dovoluji si nominovat Tadeáše Štěpku na místopředsedu Mladého Pirátstva. Tadeáš ač nejmladší prokázal velkou schopnost managementu sociálních sítí. Je také velmi aktivní a díky němu se odehrála spousta velmi kvalitních věcí.

Myslím, že by z něj byl skvělý místopředseda. EDIT: Po výzvě TGJ doplňuji i o nominaci na předsedu

Nominace je i na další pozice

Prosím podpořte vlákno palcovaním.

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― Albus Dumbledore
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Tomas.Guth.Jarkovsky
Vedoucí resortního týmu
Profese: student IT, asistent poslance
Dal poděkování: 264 poděkování
Dostal poděkování: 1005 poděkování

Re: Nominace Tadeáše Štěpky na mistopredsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Ahoj,

protože nechci duplikovat a dělat nové vlákno, tak bych pod tímto mým příspěvkem rád posbíral palečky na podporu nominace Tadeáše na předsedu Mladého Pirátstva.

Nevidím důvod proč ne. Tadeáš má o to zájem, je makač, mediální tým myslím, že zvládá hodně dobře OFFTOPIC(prosim o reference @MatejBelohoubek, @Filip.Kristek, @mattfa2) , je jedním ze skoro služebně nejstarších členů, nebyl s ním nikdy problém, a myslím že dost zamakal i na svojí prezentačních, řídících, i komunikačních skillech.

Nevidím důvod, proč mu zakládat nominaci jenom na místopředsedu.

+420 778 111 487
Tomas.Guth.Jarkovsky@pirati.cz
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Georgia.Hejdukova
Krajská rozhodčí komise
Profese: volební manažerka kampaně do Senátu
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Tadeáše Štěpky na mistopredsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Tomas.Guth.Jarkovsky píše: 03 říj 2021, 21:03

Tomáši dle jednacího řádu nic takového možné není.
Tadeáše jsem se ptala, zda by chtěl na místopředsedu kandidovat, proto jsem mu tuto nominaci na místopředsedu založila.
Inu, ale pokud cítíš, že by Tadeáš měl dostat nominaci i na předsedu, nemám problém příspěvek upravit.

A taky jsem tak již učinila

Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvky (celkem 2):
Josef.Bouse, Martin.Martin

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― Albus Dumbledore
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

mattfa2
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Student (-> Ekonomie)
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Tadeáše Štěpky na předsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od mattfa2 »

Ahoj,
s Tadeášem jsem měl to potěšení posledních několik měsíců dost úzce spolupracovat (hlavně na panelových diskuzích a mediální tvorbě v rámci horké fáze kampaně). Je neskutečně pracovitý, spolehlivý a schopný člověk, který nejen, že odmakal velký kus práce, ale mnohokrát mi mou práci ulehčil a pomohl mi realizovat mé nápady - což je podle mě přesně to, co by dobrý lídr měl dělat. Mimo jiné měl Tadeáš na starosti Mediální tým MP, od podzimu pořádal naše panelové diskuze a u nás v Letňanech zorganizoval i několik kampaňových akcí a myslím si, že jeho práce mluví za své.

Jsem si jistý, že Tadeáš by byl skvělý (místo)předseda.

Tito uživatelé poděkovali autorovi mattfa2 za příspěvky (celkem 3):
tadeas.stepka, Martin.Martin, Katerina.Stojanova

Matouš Fiala

Člen Rady Mladého Pirátstva

"... But the Hebrew word, the word timshel'Thou mayest' – that gives a choice. It might be the most important word in the world. That says the way is open. That throws it right back on a man. For if 'Thou mayest' – it is also true that 'Thou mayest not.' " - John Steinbeck

Twitter | Soundcloud

tadeas.stepka
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Student
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 63 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Tadeáše Štěpky na předsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od tadeas.stepka »

Vážené členky, vážení členové,

mockrát děkuji Georgii a Tomášovi za nominace a všem ostatním za podporu. Vážím si toho a nominaci na pozici předsedy Mladého Pirátstva přijímám.

Většina z vás mě už velmi dobře zná, přesto se ale krátce představím. Jmenuji se Tadeáš, je mi 17 let a studuji na osmiletém gymnáziu v Praze. Mezi Piráty jsem od roku 2019, kdy jsem začal dobrovolničit v kampani k volbám do Evropského parlamentu. Již v této době jsem se snažil nahazovat podněty na téma mládežnická organizace České pirátské strany. Byl jsem pak velmi rád, že se její znovuzrození díky Tomášovi Jarkovskému a dalším aktivním mladým pirátům a pirátkám podařilo. V lednu tohoto roku jsem byl zvolen jako člen rady Mladého Pirátstva, kde se nám za přibližně 9 měsíců podařilo mnohé, a jsem na to hrdý.

Za dobu mého působení v radě, nutno říct pod předsedkyní Jiřkou Hejdukovou, které je třeba poděkovat za všechnu tu odvedenou práci, se toho povedlo opravdu hodně. Došlo k úplnému obnovení mládežnického útvaru ve straně, který si dnes říká Mladé Pirátstvo. Stali jsme se plnohodnotnou mládežnickou organizací parlamentní politické strany. Máme zaběhlý řád fungování, pravidelně se scházíme jak online, tak už i dokonce naživo. Máme velmi obstojnou a aktivní prezentaci na sociálních sítích. Pořádáme projekty a akce pro veřejnost. Naši členové jsou zváni do debat mladých politiků a političek. Stali jsme se viditelnou složkou kampaně ke sněmovním volbám.

Za třičtvrtě roku v radě Mladého Pirátstva by za mnou měla být vidět práce a výsledky. A troufám si říct, že vidět jsou. “Můj” mediální tým, za jehož velmi dobré fungování si zaslouží obrovské díky Matouš Fiala a Filip Křistek, dostal naši prezentaci na sociálních sítích z nuly na velmi dobrou úroveň. Roste nám dosah, roste nám sledovanost, ale hlavně… roste povědomí o tom, že existujeme, povědomí o pirátských hodnotách a myšlenkách mezi mladými. Zároveň jsme díky tomu schopni nalákat nové nadšené mladé piráty a pirátky.
S mediální komunikací souvisí i náš koaliční projekt KoMu tým, tedy společný mediální tým Mladého Pirátstva a Mladých starostů a nezávislých, který od začátku léta tvořil jak volebně-propagační, tak i informativní obsah našich sociálních sítí. Ač je teď u nás “koalice” sprostým slovem, troufám si říct, že spolupráce na úrovni mládežnických organizací byla úspěšná a měla smysl.
Mezi moje další realizované projekty patří předvolební panelové diskuze, ve kterých jsme s pirátskými kandidáty*kami a odborníky diskutovali nad tématy důležitými pro mladé lidi, nebo společně s Matoušem Fialou realizovaná série streamů s mladými pirátskými kandidáty.
Bylo toho mnohem víc, ale myslím, že na moje 9měsíční působení a odvedenou práci si dokážete udělat obrázek dozajista sami.

Jak ale s Pirátstvem dál?
Je po volbách. Pro nás je tento čas bohužel časem smutku. Ten ale dlouhodobě nesmí naší organizaci bránit v rozvoji, růstu a aktivitě. Naopak! Tohle polití kbelíkem ledové vody pro nás může a musí být dalším odrazovým můstkem na cestě stát se nedílnou součástí jak spektra českých mládežnických organizací, tak Pirátské strany.
Na pozici předsedy kandiduji, abych stavěl na již zasazených základech a společně s vámi všemi posunul Pirátstvo zase o pár stupňů výše. Nechci bourat, chci rekonstruovat a stavět dál. Samozřejmě… hromada věcí se nepovedla, ale myslím, že násobně víc se jich povedlo a je potřeba se z chyb poučit a dál pracovat na tom, abychom:
1. byli přívětivým přístavem pro mladé piráty a pirátky
2. zviditelňovali, vysvětlovali a prosazovali pirátské hodnoty
3. dokázali být místem, kde se každý aktivní člen uplatní dle svých zájmů a schopností
4. dokázali být odrazovým můstkem pro budoucí mladé politiky, a proto jim již v Mladém Pirátstvu dali prostor, aby byli viděni, slyšeni a vyzkoušeli si vše nutné pro budoucí politický život
5. byli respektovaným partnerem “velkých” Pirátů a dokázali se navzájem se stranou podpořit a pomoct si

Jako Mladé Pirátstvo jsme na dobré cestě stát se tím, čím chceme být. Přemýšlejme tedy o tom, co to obnáší a s jakým mindsetem toho opravdu dosáhneme.

Chci vám všem poděkovat za podporu v posledním tři čtvrtě roce a taky vás poprosit o to samé v mé následující pouti.

Na vaše dotazy zde nebo kdekoliv jinde moc rád odpovím.

Mějte se všichni nádherně a šťastnou volbu!

Tito uživatelé poděkovali autorovi tadeas.stepka za příspěvky (celkem 6):
Filip.Kristek, mattfa2, Matej.Belohoubek, Katerina.Stojanova, Tomas.Guth.Jarkovsky, Martin.Martin

člen rady Mladého Pirátstva
Praha 18 - Letňany
„Pálit, pálit, pálit“ - Zikmund Lucemburský

Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“