Nováčci v Mladém Pirátstvu představovací vlákno

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Odpovědět
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 975
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

mattfa2 píše: 27 bře 2021, 22:01 Ahoj, rád bych se připojil k Mladému Pirátstvu.

Jmenuju se Matouš Fiala, je mi 18 let, teďkon studuju v septimě gymnázia v Praze.
O politiku se zajímám pár let a momentální situace mě přesvědčila k tomu, abych se do ní zapojil aktivněji. Rozhodl jsem se jít k Pirátům kvůli názorové shodě, sympatickým osobnostem a transparentnosti. Předloni jsem dělal dobrovolníka u Miliónu Chvilek, ale jinak žádné politické/organizační zkušenosti nemám, takže prozatím můžu nabídnout pouze hrubou sílu :). Zajímám se asi nejvíc o lidská práva, queer témata, rozvojovou ekonomiku a urbanismus. Plánuju jít studovat na ekonomku.


Tak už rovnou můžu odpovědět:

1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
Rozhodně, byl bych rád kdyby tady něco jako Mladé Pirátstvo fungovalo / Víceméně cokoliv, na co schopnostmi postačím.

2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
Taky ano. Se streamováním/podcastováním zkušeností moc nemám, ale klidně se zapojím jestli se něco najde.

3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
Míň než jsem hrával, ale čas od času si na PC zahraju KSP, modovaný Minecraft a Victorii II/EU4 (jak už v mladých politicky aktivních kruzích bývá ve zvyku :d) /
Dejme tomu všechno od Folku po Hyperpop a Black metal, ale momentálně nejvíc poslouchám Radiohead, Hoziera a Arctic Monkeys. Taky hraju na basu a na kytaru.

4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
Insta moc nepoužívám, na Twitchi sleduju a web jsem si prošel.

5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
Zaregistroval jsem onu "invazi západního dogmata inkluzivní dekadence" a řekl jsem si, že to bude něco pro mě.

6) Máš v plánue se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
Určitě se chci zapojit do volební kampaně Pirátů. Zaujaly mě také infokampaně, které organizuje kupř. paní Gregorová, ale nějaké konkrétnější plány do budoucna zatím nemám.

7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?
Zaregistroval jsem se k pirátům a spojil jsem se s Davidem Raušerem, který mě nasměroval sem a na MS Prahy 9.

Díky a těsím se na spolupráci :)
Díky, že jsi napsal s zájmem se přidat, 9.4 by měla být schůze MP, tak určitě doraz a snad se objeví nějaká příležitost jak se zapojit nebo tě třeba i pogrilujeme.
Nicméně pokud by jsi se chtěl nějak konkrétně zapojit tak určitě napiš komukoliv z rady s konkrétním nápadem.
Díky a hezký den.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Samuel.Volpe
Místní předsednictvo
Příspěvky: 38
Registrován: 12 črc 2019, 11:04
Profese: student práv
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Samuel.Volpe »

Josef.Bouse píše: 29 bře 2021, 10:48 Vítám tu další zájemce,
@Samuel.Volpe a @ondraaasek123

Poprosím vás o rychlé zodpovědění následujících otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánue se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

Určitě dále sledujte toto vlákno o informacích k grilování atp.. Pokud máte nápad na to jak se zapojit nebo tak, určitě napište komukoliv z rady, nikdo vás pryč nepošle !
Další schůze MP je 9.4 , tam je možnost být grilován.

Přeji všem hezký týden.

Ahoj a děkuji Ti za přivítání.

Postupně tedy odpovím na následující dotazy:
1) Budu se nadále účastnit schůzí MP a čtenářského klubu. Líbí se mi, že se MP podílejí na různých aktivitách. Ocenil jsem distribuci roušek ve spolupráci s Pirátstvem, v této, a nejen v této oblasti se rád zapojím.
2) Jistě, když bude příležitost a bude to v mých silách, nemám problém s výstupem.
3) Ano, hraji, ale méně než dříve. Občasně hraji Rainbow Six Siege, Call of Duty a FIFU. Vše na Xboxu. Také mám mladší sestru, takže deskovkám se nevyhnu. Hrajeme spolu člověče, nezlob se!, pexeso, Domino, Mikádo. Tik...tak...bum, Labyrint a Maršála a špiona - každému bych doporučil. V oblasti hudby nejsem přímo vyhraněn, poslouchám Evropu 2 a Fajn Radio. Libí se mi pop, ,,lehký" punk, reggae.
4) Ano, vím a sleduji.
5) Na Facebooku.
6) Zajisté, například spravuji Instagram našeho MS. Mám v plánu se zapojovat jak na komunální, tak i na krajské úrovni. Díky Pirátům jsem byl minulý rok v okrskové volební komisi. Mám v plánu v tom pokračovat, dále jsem již roznášel a budu roznášet i pirátské listy.
7) Ano jsem, hlavně jsem v kontaktu se členy MS Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Dále i se členy SčK hlavně s těmi, které mám příležitost, poznat, potkat na krajském úřadě Středočeského kraje.

Děkuji za dotazy a přeji hezký den.
ondraaasek123
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 12 lis 2020, 12:23
Profese: student kartografie
Bydliště: Frýdlant
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od ondraaasek123 »

Josef.Bouse píše: 29 bře 2021, 10:48 Vítám tu další zájemce,
@Samuel.Volpe a @ondraaasek123

Poprosím vás o rychlé zodpovědění následujících otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

Určitě dále sledujte toto vlákno o informacích k grilování atp.. Pokud máte nápad na to jak se zapojit nebo tak, určitě napište komukoliv z rady, nikdo vás pryč nepošle !
Další schůze MP je 9.4 , tam je možnost být grilován.

Přeji všem hezký týden.
Tak jdeme na to:

1. Rozhodně bych se rád zapojil, vaše aktivity ale dopodrobna ještě neznám, takže spíš bych se chvilku porozhlédl a zjistil, co vlastně děláte.
2. Umím relativně dobře vystupovat před lidmi, takže jestli by tohle pomohlo, rád se přidám. Není to ale to, čemu bych se chtěl primárně věnovat, hlavně bych rád sbíral zkušenosti, nápady, diskutoval je a někdy je případně použil v praxi.
3. Hry žádné nehraju, jsem spíš přes hudbu a filmy. Momentálně jsem si zamiloval Architects a Parkway Drive.
4. Na instagramu vás sleduji!
5. Zahlédl jsem vás na Facebooku.
6. Rád bych někdy politiku provozoval, prozatím bych se rád seznámil s možnostmi a nápady.
7. Jsem v kontaktu s Krajským sdružením Libereckého kraje.


Díky za přivítání!
Uživatelský avatar
adelanavratilova
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 02 dub 2021, 13:07
Profese: studentka agroekologie
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od adelanavratilova »

Ahoj všichni,

jsem Adéla a dlouho jsem přemýšlela, jak bych se mohla více zapojit do veřejného dění. Pak jsem narazila na Mladé Piráty, a přislo mi, že je to konečně ono.

Je mi 22, pocházím z Olomouce a současně studuji Agroekologii na Mendelově univerzitě v Brně, kde trávím většinu času.

Průřezově se věnuji hlavně tématům vzdělávání, udržitelnosti/envira a zemědělství. Ve vzdělávání se věnuji, jako vedoucí programu DOFE, práci s mladými lidmi a tvorbě videí pro Khan Academy CS. V oblasti udržitelnosti se teď momentálně podílím na vytváření univerzitního reuse centra a dřív to bylo pořádání stávek a dobrovolnictví ve Fridays for Future v Olomouci, jeden rok i výpomoc s olomouckou kampaní Do práce na kole. Oblast zemědělství je u mě spojená hlavně s urbánním prostředím, na které se zaměřuji i při svém studiu, ale protože všechno se vším souvisí, zabývám se i jednotlivými problémy, které jsou spjaté s konvenčním zemědělstvím (biodiverzita, ochrana půdy, pesticidy...).

Těším se, že potkám spoustu inspirativních lidí. Tak se snad brzy (alespoň online) uvidíme. :)
A.
Tito uživatelé poděkovali autorovi adelanavratilova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Springinsfeld, Josef.Bouse, Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 975
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

adelanavratilova píše: 02 dub 2021, 14:14 Ahoj všichni,

jsem Adéla a dlouho jsem přemýšlela, jak bych se mohla více zapojit do veřejného dění. Pak jsem narazila na Mladé Piráty, a přislo mi, že je to konečně ono.

Je mi 22, pocházím z Olomouce a současně studuji Agroekologii na Mendelově univerzitě v Brně, kde trávím většinu času.

Průřezově se věnuji hlavně tématům vzdělávání, udržitelnosti/envira a zemědělství. Ve vzdělávání se věnuji, jako vedoucí programu DOFE, práci s mladými lidmi a tvorbě videí pro Khan Academy CS. V oblasti udržitelnosti se teď momentálně podílím na vytváření univerzitního reuse centra a dřív to bylo pořádání stávek a dobrovolnictví ve Fridays for Future v Olomouci, jeden rok i výpomoc s olomouckou kampaní Do práce na kole. Oblast zemědělství je u mě spojená hlavně s urbánním prostředím, na které se zaměřuji i při svém studiu, ale protože všechno se vším souvisí, zabývám se i jednotlivými problémy, které jsou spjaté s konvenčním zemědělstvím (biodiverzita, ochrana půdy, pesticidy...).

Těším se, že potkám spoustu inspirativních lidí. Tak se snad brzy (alespoň online) uvidíme. :)
A.
Ahoj, díky za představení
jen rychle poprosím zodpovědět následující otázky:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

A také tě zvu na páteční schůzi MP v 18:00 na jitsi mladepiratstvo.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
adelanavratilova
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 02 dub 2021, 13:07
Profese: studentka agroekologie
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od adelanavratilova »

Josef.Bouse píše: 05 dub 2021, 19:26
adelanavratilova píše: 02 dub 2021, 14:14 Ahoj všichni,

jsem Adéla a dlouho jsem přemýšlela, jak bych se mohla více zapojit do veřejného dění. Pak jsem narazila na Mladé Piráty, a přislo mi, že je to konečně ono.

Je mi 22, pocházím z Olomouce a současně studuji Agroekologii na Mendelově univerzitě v Brně, kde trávím většinu času.

Průřezově se věnuji hlavně tématům vzdělávání, udržitelnosti/envira a zemědělství. Ve vzdělávání se věnuji, jako vedoucí programu DOFE, práci s mladými lidmi a tvorbě videí pro Khan Academy CS. V oblasti udržitelnosti se teď momentálně podílím na vytváření univerzitního reuse centra a dřív to bylo pořádání stávek a dobrovolnictví ve Fridays for Future v Olomouci, jeden rok i výpomoc s olomouckou kampaní Do práce na kole. Oblast zemědělství je u mě spojená hlavně s urbánním prostředím, na které se zaměřuji i při svém studiu, ale protože všechno se vším souvisí, zabývám se i jednotlivými problémy, které jsou spjaté s konvenčním zemědělstvím (biodiverzita, ochrana půdy, pesticidy...).

Těším se, že potkám spoustu inspirativních lidí. Tak se snad brzy (alespoň online) uvidíme. :)
A.
Ahoj, díky za představení
jen rychle poprosím zodpovědět následující otázky:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

A také tě zvu na páteční schůzi MP v 18:00 na jitsi mladepiratstvo.
1) ano, určitě chtěla. Konkrétně asi až více zjistím co a jak. Kdyby byla někdy krize můžu vypomoct s vizuálními věcmi (grafika, foto, video)
2) ano, ale zatím nedokážu říct s čím přesně, záleží podle možností a mých schopností
3) když se dá, tak deskovky a karetní hry (Carcassonne, Ubongo, Dobble, Bang), hudba asi nejvíc indie rock
4) ano, kromě Twitche znám a vím
5) primární zdroj byl web
6) ano, ale vše je pro mě zatím dost nové, takže se musím nejdříve trošku zorientovat
7) ne, zatím ještě nejsem

Jinak děkuji za pozvání na schůzi, dorazím. :)
lukasvorel
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2020, 12:46
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od lukasvorel »

Zdravím ve spolek,

jmenuji se Lukáš, je mi 20 let a prvním rokem studuji ekonomii a finance na UK v Praze. Pocházím z Pardubického kraje, konkrétně z Choltic u Přelouče.

Nějakou dobu se snažím účastnit se v dění kolem sebe, i když nejsem úplně efektivní tak, jak bych chtěl.
Jsem součástí Pirátské strany asi půl roku, jsem v kontaktu s MS, ale nemůžu říci, že by mě zatím fungování místní buňky oslovilo. Proto jsem se rozhodl, že se pokusím najít "pískoviště", a pak až bych se vydal do "velké politiky" v kraji.

Jsem už asi 4 roky dobrovolníkem u neziskovky AFS, která zprostředkovává výměny středoškoláků mezi zeměmi, rok jsem vedl naši "krajskou pobočku". Díky tomu mám trochu představu o tom, jak se organizují akce a dělá PR. Mezi moje zájmy a pole působnosti ke ktrým bych chtěl přispět, patří vzdělání, fungování státní správy a obecně plánování. Obecně bych o sobě řekl, že jsem kreativní, docela časově vytížený a dlouho nevydržím nad věcí, která se nevyvíjí.

1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ? Nemám moc představu, co děláte, ale rád se podílím na organizaci akcí a debatuji o tom, jak by svět mohl fungovat lépe.
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ? Určitě.
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ? Poslední dobou méně a méně. Ale rád si svámi přijedu zahrát (offline). Znám Monopoly, D&D, prší, poker, možná bych oprášil i mariáš. Rád se naučím i další hry.
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ? Web jsem viděl, o twitchi a instagramu ne, ale dám vám follow. ;-)
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ? Hledal jsem "náhradu" za (na můj vkus už hodně) politicky orientované MS a KS. Přeci jenom mi je zatím "jenom" 20 a pokud bych chtěl jednou vstoupit do politky, tak na to mám ještě fůru času.
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ? Zatím to vidím, že bych se rozkoukal u vás a pak bych zkušenosti využil u nás v kraji.
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ? Trochu, především pasivně
Tito uživatelé poděkovali autorovi lukasvorel za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Josef.Bouse
zuzapoky
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2021, 18:07
Profese: Student Sociologie
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od zuzapoky »

Ahoj,
ráda bych se připojila k Mladému Pirátstvu.

Na vaši organizaci jsem narazila náhodou v Twittrové debatě a velmi mě zaujala. Původně jsem veděla jen o Mstanu (jako mládežnické ogranizaci), ale nikdy mi nebyl natolik sympatický, abych se rozhodla do něj zapojit.

Něco o mě. Jmenuju se Zuzana Pokorná,je mi 20 let. Co se týče studia, momentálně si k maturitě dodělávám ještě vyuční listv a do toho se chystám na výšku.
V pirátech bych se chtěla angažovat v Olomouckém kraji. Mám blízko ke školství a k volnočasovým aktivitám obecně.

Ráda se naučím nové věci, abych mohla dobrovolničit, kde bude potřeba. a bavilo by mne zapojovat se do diskuzí, případně do čtenářského klubu

S pozdravem Zuzka
Tito uživatelé poděkovali autorovi zuzapoky za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Lukas.Dolezal
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 975
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

zuzapoky píše: 06 dub 2021, 14:36 Ahoj,
ráda bych se připojila k Mladému Pirátstvu.

Na vaši organizaci jsem narazila náhodou v Twittrové debatě a velmi mě zaujala. Původně jsem veděla jen o Mstanu (jako mládežnické ogranizaci), ale nikdy mi nebyl natolik sympatický, abych se rozhodla do něj zapojit.

Něco o mě. Jmenuju se Zuzana Pokorná,je mi 20 let. Co se týče studia, momentálně si k maturitě dodělávám ještě vyuční listv a do toho se chystám na výšku.
V pirátech bych se chtěla angažovat v Olomouckém kraji. Mám blízko ke školství a k volnočasovým aktivitám obecně.

Ráda se naučím nové věci, abych mohla dobrovolničit, kde bude potřeba. a bavilo by mne zapojovat se do diskuzí, případně do čtenářského klubu

S pozdravem Zuzka
Ahoj, díky za představení
jen rychle poprosím zodpovědět následující otázky:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

A také tě zvu na páteční schůzi MP v 18:00 na jitsi mladepiratstvo.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

zuzapoky
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2021, 18:07
Profese: Student Sociologie
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od zuzapoky »

Josef.Bouse píše: 08 dub 2021, 12:01
zuzapoky píše: 06 dub 2021, 14:36 Ahoj,
ráda bych se připojila k Mladému Pirátstvu.

Na vaši organizaci jsem narazila náhodou v Twittrové debatě a velmi mě zaujala. Původně jsem veděla jen o Mstanu (jako mládežnické ogranizaci), ale nikdy mi nebyl natolik sympatický, abych se rozhodla do něj zapojit.

Něco o mě. Jmenuju se Zuzana Pokorná,je mi 20 let. Co se týče studia, momentálně si k maturitě dodělávám ještě vyuční listv a do toho se chystám na výšku.
V pirátech bych se chtěla angažovat v Olomouckém kraji. Mám blízko ke školství a k volnočasovým aktivitám obecně.

Ráda se naučím nové věci, abych mohla dobrovolničit, kde bude potřeba. a bavilo by mne zapojovat se do diskuzí, případně do čtenářského klubu

S pozdravem Zuzka
Ahoj, díky za představení
jen rychle poprosím zodpovědět následující otázky:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?

A také tě zvu na páteční schůzi MP v 18:00 na jitsi mladepiratstvo.
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ? Chtěla bych se zapojit do diskuzí, čtenářského klubu a v podstatě do čehokoliv dalšího.
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ? Ano měla.
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ? Nejraději mám deskové hry (Bang, Osadníky z Katanu, Sabotér, Aktivity...). Vlastně cokoli u čeho jde vyhrát. Z hudby nejvíc poslouchám Oldchool 70'-90' , zahraniční i české.
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ? Ano vím.
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ? Z twitterové debaty.
6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ? Ano do budoucna bych určitě chtěla, ale zatím se rozkoukávám.
7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ? Zatím ne.
Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“