Nováčci v Mladém Pirátstvu představovací vlákno

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.

Moderátor: Mladé Pirátstvo

Odpovědět
t_polach
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: střihač v audiovizi
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladém Pirátstvu představovací vlákno

Příspěvek od t_polach »

Ahoj všem,
jsem velmi rád že něco jako Mladé Pirátstvo existuje a rád bych se kvám připojil.

Jmenuji se Tomáš Polách. Je mi 28 let. Pocházím ze Svitav, ale dlouhodobě žiji ve Zlíně. Piráty volím od doby co mám volební právo ( poprvé tuším krajské volby 2012 ) a aktivně se zapojuji od roku 2018, kdy jsem kandidoval do zastupitelstva Svitav
a pomáhal se senátní kampaní Jirky Krátkého. V letošních volbách kandiduji ve Zlíně, kde jsem registrovaným příznivcem.

Vystudoval jsem audiovizuální tvorbu na FMK UTB ve Zlíně a živím se jako freelancer střihač. V poslední době pracuji hlavně na dokumentárních filmech. Ve volném čase fotím, sbírám desky, hraji hry....

K otázkám:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
Pokud čas a moje schopnosti dovolí, tak určitě.

2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?

Přiznám se že nevím co je Pirátecon, ale pokud bych byl k něčemu užitečný, tak rozhodně není problém.

3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?

Crusader Kings II, Cities Skylines, Tropice 6, Cyberpunk 2077, NHL, FIFA atd.
Z deskovek mám rád Munchkina, Citadelu a klasicky Bang!
Můj hudební výběr je celkem pestrý od jazzu, přes Pink Floyd, Franka Zappu, Black Sabbath, Rage Against The Machine, System of a Down až po WWW.

4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?

Jasně

5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?

Hodně z vás sleduji na Twitteru a zjistil jsem, že máme na spoustu věcí stejné názory. To byl jeden z hlavních impulzů, proč bych se k vám rád připojil.

6) Máš v plánu se nějak v rámci Pirátů zapojovat ?
Určitě, výýhledově bych se rád stal členem a dál fungoval v rámci Zlína.

7) Jsi již v kontaktu s nějakými Piráty ? KS nebo MS ?
Jasně, Zlín a Svitavy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi t_polach za příspěvky (celkem 2):
Petr.Konecny, Petr.Springinsfeld
Raman.Ojha
Zahraniční odbor
Profese: Student Evropských Práv, Zástupce ZO
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Příspěvek od Raman.Ojha »

Ahoj,

Jmenuji se Raman Ojha (jak už jste si asi všimli), je mi 19 let a momentálně studuji Evropské práva na Maastrichtské univerzitě. Už od patnácti let jsem věděl, že se chci v politice angažovat, protože je to za mě nejefektivnějším způsobem, jak nejenom pomoct lidem, ale i zlepšit svět. Lidé také říkají, že jsem velmi argumentativní, a že by se to ke mě hodilo :D. Mé silné morální přesvědčení v to, že bychom měli naši společnost budovat na pilířích empatie, soucitu a pochopení pro druhého mě přivedlo právě k Pirátské straně. Strana je mi v České sféře nejbližší co se týče politických hodnot, ale má i spoustu skvělých lidí, s kterýma jsem měl v posledních letech příležitost se lépe sblížit.

U Pirátů jsem od začátku léta 2021, kdy jsem převážně pomáhal v kampaňi v Ostravě. Od Června 2022 ve straně působím jako Člen. Ve straně pomáhám se sociálními sítěmi pro MSK, poskytuji svůj pohled v politických záležitostech, a podílím se ve fungování RT EZO a Zahraničního odboru. Momentálně pracuji jako Trainee v Evropském parlamentě pro našeho europoslance Mikuláše Peksu a doplňuji komunální kandidátku pro Orlovou.

Dlouho jsem váhal, jestli je zapojení do Mladého Pirátstva pro mě to správné, protože jsem sám ještě nevěděl, jestli se chci v Pirátské straně hlouběji angažovat. Konečně jsem přišel k závěru, že ano ;). Tedy bych tímto rád podal svou žádost o zapojení se do Mladého Pirátstva. Doufám, že dostanu šanci dále podporovat svou stranu a také se seznámit se straníky ve své věkové kategorii.

100%. Moje expertízy jsou zaměřené na Evropskou a Zahraniční oblast a tedy si myslím, že bych MP mohl z tohoto úhlu velmi přispět.

Pomůžu jak budu moci. Je potřeba ale brát v kontext to, že jsem momentálně v Nizozemsku.

V tuto dobu už moc hry ani nehraji, preferuji chlastání a diskotéky :D. Dlouho jsem ale hrával Minecraft (od osmi let). Obecně se mi líbí jakékoliv hry, které nejsou střílečky. Kdyby si někdo chtěl zahrát FallGuys, tak napište. A co se týče mé hudební preference, no... raději se neptat.

Ano :)

Zulip + Instagram. Taky jsem velkým obdivovatelem Kateřiny :).

Rád bych straně přispíval svými znalostmi v evropské, zahraniční a právní oblasti. Taky by bylo fajn, kdybych mohl něco svého i prosadit.

MS Ostrava for life. KS MSK

lordmichal15
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Student střední školy
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od lordmichal15 »

Zdravím,
jmenuji se Michal Silber,je mi 17 let. Studuji Střední školu mediální grafiky a tisků. Od politiků se zajímám už od 12 let. Potřebu kandidovat nemám,ale rád bych pomohl s videem a grafikou. Letos jsem vypomáhal s kampaňi na Praze 6 a Daně Balcarové do senátu.
Hodně dlouho jsem zvažoval, jestli je vstup do mp pro mě ideální, po schůzi 11.8. jsem se rozhodl že do MP vstoupím.

Chtěl bych pomoct s videem, grafikou na sítě

Zájem bych měl, pomohl bych s technikou

Hraju na PS4 FIFU,NHL,Gta, ve volném čase rád hraju deskovky

Ano vím,web pravidelně sleduji

Z médií, sociálních sítí

Uvažuji o zapojení do Pražského expertního týmu Kultury

S piráty z Prahy 6

Tito uživatelé poděkovali autorovi lordmichal15 za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Petr.Konecny
Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“