Nováčci v Mladém Pirátstvu představovací vlákno

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Odpovědět
Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1223
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 739 poděkování
Dostal poděkování: 2489 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nováčci v Mladém Pirátstvu představovací vlákno

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Zde je vlákno k představování nováčků.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvek:
Nikol.Krouzek

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Uživatelský avatar
Filip.Jirousek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 96
Registrován: 30 říj 2020, 17:11
Profese: Venkovský učitel, historik
Bydliště: Starkoč
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Filip.Jirousek »

Ahoj všichni,

zdravím Vás na fóru a rád bych se ve stručnosti představil, protože bych měl zájem se k Mladým Pirátům přidat. Seskupení je mi sympatické.

Jmenuji se Filip Jiroušek, je mi 26 let a pracuji jako učitel na gymnáziu. Vystudoval jsem dějepis a společenské vědy na Pedagogické fakultě UK, kde jsem taky obhájil svou rigorózní práci na téma Národní sjednocení: vývoj politické strany 1934 -1938. Dokončuji ještě studium druhého oboru Orální historie - soudobé dějiny.

I když aktuálně pracuju a bydlím v Praze, pirátsky se angažuju v Královéhradeckém kraji (Náchodsko), odkud pocházím a kam se budu taky v blízké době vracet. Jako registrovaný příznivec se snažím s pirátským náměstkem hejtama pro školství a dalšími připravovat revizi maturitních zkoušek a další věci, týkající se nutné školské reformy.

Mám chuť se zapojit, angažovat se a pomáhat, jak jen to půjde. Těším se na setkání a spolupráci.

Hezký den všem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Jirousek za příspěvky (celkem 6):
Tomas.Guth.Jarkovsky, Josef.Bouse, Jan.Zavadil, Katerina.Stojanova, Tadeas.Stepka, Filip.Kristek

Filip Jiroušek

„Domnívám se, že politik může říkat pravdu a žít v souladu se svým svědomím. Já se o to alespoň snažím.“
— Václav Havel


https://www.youtube.com/watch?v=WazjUode6uU

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 982
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: SW Dev, IT Konzultant
Dal poděkování: 961 poděkování
Dostal poděkování: 1814 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

filip.jirousek píše: 18 led 2021, 18:12 Ahoj všichni,

zdravím Vás na fóru a rád bych se ve stručnosti představil, protože bych měl zájem se k Mladým Pirátům přidat. Seskupení je mi sympatické.

Jmenuji se Filip Jiroušek, je mi 26 let a pracuji jako učitel na gymnáziu. Vystudoval jsem dějepis a společenské vědy na Pedagogické fakultě UK, kde jsem taky obhájil svou rigorózní práci na téma Národní sjednocení: vývoj politické strany 1934 -1938. Dokončuji ještě studium druhého oboru Orální historie - soudobé dějiny.

I když aktuálně pracuju a bydlím v Praze, pirátsky se angažuju v Královéhradeckém kraji (Náchodsko), odkud pocházím a kam se budu taky v blízké době vracet. Jako registrovaný příznivec se snažím s pirátským náměstkem hejtama pro školství a dalšími připravovat revizi maturitních zkoušek a další věci, týkající se nutné školské reformy.

Mám chuť se zapojit, angažovat se a pomáhat, jak jen to půjde. Těším se na setkání a spolupráci.

Hezký den všem.

Ahoj, díky, že máš zájem a píšeš sem.
Prosím jen o zodpovězení pár otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu nebo učastnit se diskuze ohledně školství ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?

Díky :D :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvky (celkem 2):
Jan.Zavadil, Vojtech.Pikal

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Zastupitel obce Narysov
SW Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Filip.Jirousek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 96
Registrován: 30 říj 2020, 17:11
Profese: Venkovský učitel, historik
Bydliště: Starkoč
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Filip.Jirousek »

Josef.Bouse píše: 20 led 2021, 09:30
filip.jirousek píše: 18 led 2021, 18:12 Ahoj všichni,

zdravím Vás na fóru a rád bych se ve stručnosti představil, protože bych měl zájem se k Mladým Pirátům přidat. Seskupení je mi sympatické.

Jmenuji se Filip Jiroušek, je mi 26 let a pracuji jako učitel na gymnáziu. Vystudoval jsem dějepis a společenské vědy na Pedagogické fakultě UK, kde jsem taky obhájil svou rigorózní práci na téma Národní sjednocení: vývoj politické strany 1934 -1938. Dokončuji ještě studium druhého oboru Orální historie - soudobé dějiny.

I když aktuálně pracuju a bydlím v Praze, pirátsky se angažuju v Královéhradeckém kraji (Náchodsko), odkud pocházím a kam se budu taky v blízké době vracet. Jako registrovaný příznivec se snažím s pirátským náměstkem hejtama pro školství a dalšími připravovat revizi maturitních zkoušek a další věci, týkající se nutné školské reformy.

Mám chuť se zapojit, angažovat se a pomáhat, jak jen to půjde. Těším se na setkání a spolupráci.

Hezký den všem.

Ahoj, díky, že máš zájem a píšeš sem.
Prosím jen o zodpovězení pár otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu nebo učastnit se diskuze ohledně školství ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?

Díky :D :)
Ahoj,
otázky rád zodpovím:

Ad 1) Určitě se chci aktivně zapojit do celé řadyy věcí, pokud by byl zájem, mohu pomoci například se sociální i sítěmi, s organizací nějaké akce, ale obecně s čímkoliv, co bude potřeba.
Ad 2) Primárně se chci zaměřovat na diskuze ohledně školství, případně na tvorbě nějakých rešerších studií, návrhů atd., pomoc na Piráteconu vůbec nevylučuju, záleželo by na obsahu práce a na časových možnostech
Ad 3) Nejpříjemnější otázka... :) Pro oddych hraju na počítači strategické (Civilisation VI, Heards of Irons) nebo sportovní hry (FIFA, NHL, Football Manager), bohužel na to ale v poslední době nemám až tolik času. A hudba? Prakticky každá dobrá, ale považuju se hlavně za rockera (mám rád hudbu šedesátých a sedmdesátých let). Rád si ale pouštím taky jazz nebo blues.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Jirousek za příspěvky (celkem 2):
Josef.Bouse, Tadeas.Stepka

Filip Jiroušek

„Domnívám se, že politik může říkat pravdu a žít v souladu se svým svědomím. Já se o to alespoň snažím.“
— Václav Havel


https://www.youtube.com/watch?v=WazjUode6uU

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 982
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: SW Dev, IT Konzultant
Dal poděkování: 961 poděkování
Dostal poděkování: 1814 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

filip.jirousek píše: 21 led 2021, 12:15
Josef.Bouse píše: 20 led 2021, 09:30
filip.jirousek píše: 18 led 2021, 18:12 Ahoj všichni,

zdravím Vás na fóru a rád bych se ve stručnosti představil, protože bych měl zájem se k Mladým Pirátům přidat. Seskupení je mi sympatické.

Jmenuji se Filip Jiroušek, je mi 26 let a pracuji jako učitel na gymnáziu. Vystudoval jsem dějepis a společenské vědy na Pedagogické fakultě UK, kde jsem taky obhájil svou rigorózní práci na téma Národní sjednocení: vývoj politické strany 1934 -1938. Dokončuji ještě studium druhého oboru Orální historie - soudobé dějiny.

I když aktuálně pracuju a bydlím v Praze, pirátsky se angažuju v Královéhradeckém kraji (Náchodsko), odkud pocházím a kam se budu taky v blízké době vracet. Jako registrovaný příznivec se snažím s pirátským náměstkem hejtama pro školství a dalšími připravovat revizi maturitních zkoušek a další věci, týkající se nutné školské reformy.

Mám chuť se zapojit, angažovat se a pomáhat, jak jen to půjde. Těším se na setkání a spolupráci.

Hezký den všem.

Ahoj, díky, že máš zájem a píšeš sem.
Prosím jen o zodpovězení pár otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu nebo učastnit se diskuze ohledně školství ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?

Díky :D :)
Ahoj,
otázky rád zodpovím:

Ad 1) Určitě se chci aktivně zapojit do celé řadyy věcí, pokud by byl zájem, mohu pomoci například se sociální i sítěmi, s organizací nějaké akce, ale obecně s čímkoliv, co bude potřeba.
Ad 2) Primárně se chci zaměřovat na diskuze ohledně školství, případně na tvorbě nějakých rešerších studií, návrhů atd., pomoc na Piráteconu vůbec nevylučuju, záleželo by na obsahu práce a na časových možnostech
Ad 3) Nejpříjemnější otázka... :) Pro oddych hraju na počítači strategické (Civilisation VI, Heards of Irons) nebo sportovní hry (FIFA, NHL, Football Manager), bohužel na to ale v poslední době nemám až tolik času. A hudba? Prakticky každá dobrá, ale považuju se hlavně za rockera (mám rád hudbu šedesátých a sedmdesátých let). Rád si ale pouštím taky jazz nebo blues.
Díky za odpovědi, určitě se ti nějak ozveme, minimálně sleduj schůze Mladých Pirátů, na další schůzi nejbližší bychom tě nejspíš grilovali. OFFTOPICPoté si zahrajeme HoI ;)

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Zastupitel obce Narysov
SW Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Jakub.Stoces
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 18
Registrován: 21 pro 2020, 19:33
Profese: Student a aktivista
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Jakub.Stoces »

Zdravím všechny,
rád bych se k Mladým Pirátům přidal, a proto bych se chtěl i trochu představit.

Jmenuji se Jakub Stočes, je mi 15 let a žiju ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. Studuji na všeobecném gymnáziu v nedaleké Ledči nad Sázavou.

Českou pirátskou stranu podporuji pro její transparentnost, modernost a liberální názory. K Mladým Pirátům se pak chci připojit, protože se mi líbí, že existuje komunita mladých lidí, kteří chtějí šířit pirátské myšlenky a názory a protože bych chtěl tuto komunitu co nejaktivněji podpořit a být její součástí.

Před krajskými volbami jsem jako dobrovolník rozdával Pirátské listy a poskytl prostor pro vyvěšení banneru. Také chci popularizovat projekt Senioři na palubě a dostat ho více do povědomí seniorů.

Velice se těším na případnou budoucí spolupráci.

Přeji všem hezký den, Jakub.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stoces za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Tadeas.Stepka, Jan.Zavadil, V__
Uživatelský avatar
Filip.Kristek
Příspěvky: 54
Registrován: 20 kvě 2020, 13:01
Profese: Koordinátor, Student IT, Socmédia tvůrce
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 163 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Filip.Kristek »

Srdečně Vás zdravím,

po jisté době uvažování jsem se rozhodl přiložit ruku k dílu a přidat se mimo dosavadní pozici příznivce do akce k Mladým pirátům.

Jmenuji se Filip Křistek a je mi 19 let. Vystudoval jsem Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí, kde jsem dosáhl maturitního vzdělání v oboru Obchodní akademie. Nyní jsem studentem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde pokračuji na fakultě ekonomiky a managementu na oboru účetnictví a daně.

Mé trvalé bydliště je v Olomouckém kraji, konkrétně menší vesnice poblíž Hranic na Moravě. Politikou a veřejným děním v České republice, ale taktéž v zahraničí se zabývám přibližně od 15 let. Na Piráty jsem narazil již po volbách v roce 2013. Ve volném čase hraju na hudební nástroje, v době mimo COVID koncertuji, taktéž sleduji ekonomické a politické dění ve světě, popřípadě studuji jejich širší kontext.

Velmi rád se budu podílet na práci Mladých pirátů, také s radostí pomohu se vším v rámci mé kompetence a velmi rád se také novým věcem přiučím. ;)

Přeji pěkný den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Kristek za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Jan.Zavadil

Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration.
That we are all one consciousness experiencing itself subjectively.
There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 982
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: SW Dev, IT Konzultant
Dal poděkování: 961 poděkování
Dostal poděkování: 1814 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Josef.Bouse »

Zdravím tu další dva zájemce, @FilipKristek a @stoces.j .

Jsem rád, že jste se sem dostali a máte zájem se zapojit. Rád bych vás pozval an schuzi mladých Pirátů dne 12.2.2021 v 18:00 nejspíš na https://jitsi.pirati.cz/mp , to vlastně platí i pro @filip.jirousek
Kde se určitě dozvíte víc věcí a naživo můžeme zodpovědět vaše dotazy a navést vás dále na zapojení.

Dále prosím o zodpovězení následujících otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?

Děkuji moc a brzy na viděnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvky (celkem 2):
Filip.Jirousek, Jan.Zavadil

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Zastupitel obce Narysov
SW Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Filip.Kristek
Příspěvky: 54
Registrován: 20 kvě 2020, 13:01
Profese: Koordinátor, Student IT, Socmédia tvůrce
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 163 poděkování

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Filip.Kristek »

Zdravím, na schůzi se rozhodně dostavím a také rád odpovím na otázky :)

1) Chtěl bych se zapojit kdekoliv budou mé znalosti a schopnosti stačit a být aktivním členem, ať už jakoukoliv interní či externí aktivitou spjatou s MP.

2) Rozhodně se budu rád podílet na podcastech i streamech, jelikož jsem velmi ukecaný člověk :D co se týče Piráteconu, tak by to pro mě byla rozhodně velmi dobrá zkušenost.

3) Hry jsem dříve hrával dost frekventovaně :D především DotA 2, Minecraft, Valorant a nějaké jednodušší jen tak pro zábavu, v poslední době se tomu natolik nevěnuji, nyní se spíše zapojuji v Pirátském CS 1.6. Na hudbu mám celkem vyhraněný vkus ve stylu progresivního rocku a metalu, taktéž miluji psychedelickou hudbu a instrumentálně složité žánry.

4) O sociálních sítích MP vím moc dobře a Twitch jsem sledoval v rámci CF MP 2021, bohužel jsem viděl, že jste měli občasné technické problémy pravděpodobně s internetovou náročností takto velkého streamu, ale to se dá časem rozhodně vyřešit ;)

5) V rámci mého "příznivectví" jsem samozřejmě velmi dobře obeznámen s MP, ale původně jsem na Vás narazil pravděpodobně na sociálních sítí v doporučených stránkách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Kristek za příspěvky (celkem 3):
Josef.Bouse, Jan.Zavadil, V__

Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration.
That we are all one consciousness experiencing itself subjectively.
There is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.

Uživatelský avatar
Jakub.Stoces
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 18
Registrován: 21 pro 2020, 19:33
Profese: Student a aktivista
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Dal poděkování: 115 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci v Mladých Pirátech - představovací vlákno

Příspěvek od Jakub.Stoces »

Josef.Bouse píše: 08 úno 2021, 12:29 Zdravím tu další dva zájemce, @FilipKristek a @stoces.j .

Jsem rád, že jste se sem dostali a máte zájem se zapojit. Rád bych vás pozval an schuzi mladých Pirátů dne 12.2.2021 v 18:00 nejspíš na https://jitsi.pirati.cz/mp , to vlastně platí i pro @filip.jirousek
Kde se určitě dozvíte víc věcí a naživo můžeme zodpovědět vaše dotazy a navést vás dále na zapojení.

Dále prosím o zodpovězení následujících otázek:
1) Chtěl by jsi se u MP nějak zapojit ? Jak ?
2) Měl by jsi zájem pomoct na nějakém Piráteconu, podcastu, streamu ? jak ?
3) Hraješ nějaké hry ? (PC, deskovky, cokoliv) , Jakou hudbu posloucháš ?
4) Víš že jsme i na instagramu ? Twitchi a máme web ?
5) Jak jsi se o nás dozvěděl ?

Děkuji moc a brzy na viděnou.
1) U Mladých Pirátů bych se chtěl zapojit kdykoliv a kdekoliv, kde budu moci využít nějaké své schopnosti a kde budu nějak nápomocen. :)
2) Postupem času určitě ano, ale potřebuji trochu času na seznámení se s fungováním Mladých Pirátů a Pirátů celkově a na seznámení se se všemi projekty. :)
3) Počítačové hry moc nehraju, deskovky občas ano. Poslouchám pop, rock, v poslední době díky rodině nacházím oblibu trochu i v country hudbě. :) Ale jsem zastánce názoru, že pokud je nějaká píseň prostě dobrá, nezáleží na žánru, takže vyloženě oblíbené žánry nemám. Také hraji na klarinet, jsem samouk na kytaru (úroveň schopností: hraní u večerního ohně) a se vší skromností docela dobře zpívám. :D
4) O sociálních sítích samozřejmě vím. :)
5) Před nějakou dobou jsem četl o mládežnických organizacích jiných politických stran (Mladí sociální demokraté, mSTAN, TOP tým,...), takže mě zajímalo jestli má strana, kterou podporuji, také nějakou mládežnickou organizaci. A měla. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stoces za příspěvky (celkem 3):
Jan.Zavadil, Josef.Bouse, Tadeas.Stepka
Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“