Vstup do MS Praha 7
Napsal: 11 říj 2021, 14:35
Ahoj, v návaznosti na volební výsledek sněmovních voleb a stávající situaci v Pirátské straně, mám zájem o vstup do Místního sdružení Praha 7. Michal
Ahoj, v návaznosti na volební výsledek sněmovních voleb a stávající situaci v Pirátské straně, mám zájem o vstup do Místního sdružení Praha 7. Michal
Ahoj Michale, děkuji ti za tvůj zájem.
Přijď prosím tě tuto středu 13.10 od 19:00 na schůzi místního sdružení a rituál tvého přijetí může započít
Díky a těším se.
Ondřej
Díky, přijdu, domluveno. M. ![]()