Stránka 1 z 1

Vstup do MS Praha 7

Napsal: 11 říj 2021, 14:35
od Michal.Chalupa

Ahoj, v návaznosti na volební výsledek sněmovních voleb a stávající situaci v Pirátské straně, mám zájem o vstup do Místního sdružení Praha 7. Michal


Re: Vstup do MS Praha 7

Napsal: 11 říj 2021, 15:46
od Ondrej.Melena

Ahoj Michale, děkuji ti za tvůj zájem.
Přijď prosím tě tuto středu 13.10 od 19:00 na schůzi místního sdružení a rituál tvého přijetí může započít :D
Díky a těším se.

Ondřej


Re: Vstup do MS Praha 7

Napsal: 11 říj 2021, 18:03
od Michal.Chalupa

Díky, přijdu, domluveno. M. ;)