Pravidla pro konání akcí v Pirátském centru

Moderátor: PKS Plzensky kraj

Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Koordinátor krajského sdružení
Příspěvky: 398
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 134 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Pravidla pro konání akcí v Pirátském centru

Příspěvek od Miroslav.Masek »

1, před samotnou organizací akcí, která by se měla uspořádat v Pirátském centru je potřeba, aby proběhla komunikace mezi “pořadatelem” akce a KoKS či zodpovědnou osobou za Pirátské centrum. To především z toho důvodu, aby se domluvil termín akce, průběh akce, co bude náplní akce a finanční rámec. Důležitou součástí této fáze je finanční výdaje na akci. Před schválením akce určí zodpovědná osoba za Pirátsk centrum či KoKS domluvenou částku na pořádání akce a to na základě požadavku pořadatele/zodpovědné osoby. Částka může být upravena na nižší či vyšší, než je na začátku požadována. Vždy s přihlédnutí na charakter akce, předpokládaný počet zúčastněných osob a finance v krajském rozpočtu.
Následně poté bude akce zaznamenána v kalendáři PiCe a tedy je zaručeno, že v daném termínu nebude nic jiného v Pirátském centru. KoKS zařídí administrativní a finanční stránku věci.
Volné termíny v Pirátském centru je možné si ověřit na tomto odkaze: https://calendar.google.com/calendar/em ... e%2FPrague


2, Je třeba určit osobu, která za akci zodpovídá a tedy zodpovídá i za Pirátské centrum v průběhu akce. Této osobě budou v případě potřeby propůjčeny klíče od Pirátského centra.
KoKS bude vždy konzultovat se členem PKS (zodpovídá KoKS či pověřená osoba za Pirátské centrum.), kdo je za akci zodpovědný a až poté se stává zodpovědnou osobou.

3, Zodpovědná osoba je také zodpovědná za úklid v Pirátském centru jak po dobu akce, tak po ukončení akce. Pokud se zodpovědná osoba domluví s KoKS, je možné aby KoKS připravil akci dle požadavků zodpovědné osoby (nákup občerstvení, zajištění techniky, příprava stolů a židliček, atd.)

4, Po skončení akce předá zodpovědná osoba klíče KoKS a až po tomto předání bude akce považována za uzavřenou


zodpovědná osoba: viz. matice odpovědnosti: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Odpovědět

Zpět na „Akce v Pirátském centru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host