Rezignace Lukáše Findeis na post místopředsedy PMS Praha 12

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 12

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rezignace Lukáše Findeis na post místopředsedy PMS Praha 12

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Zdravím, pirátstvo,
tímto oznamuji svou rezignaci na post 4. místopředsedy PMS Praha 12.

Po rezignaci na radního jsem se dal do pořádku, urovnal problémy ve vztahu a našel si obratem novou smysluplnou práci u kamaráda, abych o ni kvůli koronaviru záhy přišel. Ale díky tomu že jsem přišel o práci jsem dostal nabídku na rekonstrukci jednoho bytu na vesnici, kde teď pracuji a v provizorních podmínkách bydlím. Chci se sem s přítelkyní přestěhovat a založit tu rodinu. Což je víceméně to co jsme původně chtěli udělat, až mi po 4 letech skončí mandát na radnici. Konečně jsem uprostřed krásné krajiny Českého středohoří našel místo, kde budeme mít vytoužený klid.

Svědomitě dokončím svůj mandát zastupitele na Praze 12 a až budu mít více času, tak bych s mým nástupcem Jiřím Brůžkem rád dokončil pár věcí, které jsem chtěl zrealizovat. Postupně pak budu své aktivity přesouvat na sever Čech. Na Praze 12 jsem ale strávil celý svůj život a mám k této lokalitě silnou citovou vazbu, takže i nadále budu sledovat co se tu děje, budu s Vámi v kontaktu a v případě potřeby rád pomohu či poradím.

Mějte se krásně a přeji dobrý vítr do plachet.

EDIT: Požádal jsem o hostování v Ústeckém kraji a po vypršení mandátu zastupitele tam chci přestoupit. viewtopic.php?f=448&t=52111
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Matej.Mlcoch

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Matej.Mlcoch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 53
Registrován: 26 bře 2018, 11:30
Profese: Předseda zast. klubu pirátů Prahy 12
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Rezignace Lukáše Findeis na post místopředsedy PMS Praha 12

Příspěvek od Matej.Mlcoch »

Ahoj Lukáši,

předně chci poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro MS a MČ Praha 12 vykonal, a to jak z pozice místopředsedy , tak z pozice radního a zastupitele. Budu držet palce ať se vše, co si přeješ, vydaří. Na Praze 12 máš samozřejmě dveře vždy otevřené, ale to Ty víš ;)

Matěj
Odpovědět

Zpět na „Místní předsednictvo Praha 12“