Dovolba předsednictva MS Prahy 12 - oznámení a kandidátské řeči

Moderátoři: Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 12

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matej.Mlcoch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 53
Registrován: 26 bře 2018, 11:30
Profese: Předseda zast. klubu pirátů Prahy 12
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Dovolba předsednictva MS Prahy 12 - oznámení a kandidátské řeči

Příspěvek od Matej.Mlcoch »

Ahojte,

jak jistě všichni víte, je to už nějaká doba, kdy Lukáš Findeis rezignoval z předsednictva našeho MSka. Z toho důvodu bych zde rád otevřel dovolbu předsednictva a s tím spojené přihlášení (představení se) případným kandidátům z našich řad.

Termín podání přihlášek a představení stanovuji do 13.07.2020 včetně. Samotná volba bude probíhat od 28.07 do 30.07.2020, a to ve vedlejším linku předsednictva (link obdržíte po ukončení termínu podání přihlášek).

Děkuji předem všem potenc. zájemcům a ať nás síla provází.

Maty
Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 752
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: Dovolba předsednictva MS Prahy 12 - představení kandidátů

Příspěvek od Michal.Macek »

Ahoj,
já tedy dostojím svým siláckým řečem a tímto se do dovolby přihlašuji.

Moje jméno je Michal Macek a jsem skoro zakládajícím členem MS Praha 12. Profesně jsem aktuálně vedoucí organizačního týmu poslaneckého klubu Pirátů a neprofesně něco, co bych označil jako "mladý rodič".

Moje zapojení do chodu MS z pozice místopředsedy by prakticky vypadalo velmi podobně jako doteď. Tj. chtěl bych se dál věnovat administrativní, ekonomické a procesní agendě. Od zápisů a správu našeho mraku přes rozpočet a projektové vedení programových a střednědobých cílů až po zlepšování - řekněme - procesů (z loňska mi např. někde v šuplíku leží rest nastavení funkčního workflow mezi MS a našimi radními, které zatím nebylo úspěšně uvedeno v praxi).

Nabízím poměrně značnou časovou kapacitu, enthuziasmus, vysoce nadstandardní orientaci v pirátských systémech a dlouholetou zkušenost z vedoucích pozic v neziskovém sektoru. Jo a mám číslo na Ivana.

Linku, kterou bych v předsednictvu chtěl ještě trochu akcentovat, je zapojení do vnitrostranického dění. Posílení vlivu MS v KETech, příp. rezortních týmech, viditelnost na různých organizačních schůzkách, aktivní pirátský networking a prezentaci a sdílení dobré praxe toho, jak lze držet funkční MS a funkční koalici. (Zejm. v těch posledních dvou bodech určitě máme kolegům Pirátům co nabídnout.)

EDIT: Chci ještě zmínit, že za největší a nejaktuálnější výzvu MSka nyní považuju navýšení kapacity, tj. jednak aktivních příznivců, jednak taky členů. I v tom bych chtěl zkusit nějak pomoct, byť rovnou dodávám, že tuhle tajnou přísadu teď a tady neznám.

Doplňuji, že pokud by mě zároveň PMS pověřilo vedením MSkového MO, o čemž se nyní neformálně jedná, byl bych v určitém střetu zájmu, zejm. pokud bych v PMS dostal na starosti právě finance.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvek:
Lukas.Findeis

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 752
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: Dovolba předsednictva MS Prahy 12 - představení kandidátů

Příspěvek od Michal.Macek »

@Matej.Mlcoch , bude se teda něco vypisovat?

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Matej.Mlcoch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 53
Registrován: 26 bře 2018, 11:30
Profese: Předseda zast. klubu pirátů Prahy 12
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Dovolba předsednictva MS Prahy 12 - představení kandidátů

Příspěvek od Matej.Mlcoch »

Čaute,

děkuji Michalovi za představení. Volba se bude konat nakonec v těchto dnech, tj. 28 - 30.07.2020. Omlouvám se za prodlevu vlivem mé nepřítomnosti a dovolené.
Uživatelský avatar
Matej.Mlcoch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 53
Registrován: 26 bře 2018, 11:30
Profese: Předseda zast. klubu pirátů Prahy 12
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: Dovolba předsednictva MS Prahy 12

Příspěvek od Matej.Mlcoch »

Zdravím,

volba začala dnes zde: viewtopic.php?f=1373&t=53234, a bude probíhat do 30.07.2020.

Matěj
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 12“