Michal Rotter

Moderátoři: Koordinatori, PKS Kralovehradecky kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Migelita
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: vedoucí oddělení v elektroprůmyslu
Dostal poděkování: 1 poděkování

Michal Rotter

Příspěvek od Migelita » 14 srp 2019, 07:10

Jmenuji se Michal Rotter a narodil jsem se v roce 1977 v Trutnově.
Vyrůstal jsem v Mladých Bukách, kde jsem se od malička věnoval sportu, protože Trutnov a jeho okolí je k tomu ideálně stvořený. Největší mojí sportovní láskou je baseball, který jsem hrál už od roku 1989. V roce 2002 jsem se stal extraligovým rozhodčím a v září 2009 jsem založil baseballový oddíl Rytíři Trutnov a přešel tak do trenérských řad. S kategorií U10 se mě podařilo 2x vyhrát titul Mistra ČR, za což jsem dostal společně s Mgr. Hedvikou Stolínovou od Města ocenění Trenér roku 2013. V roce 2017 jsem si dodělal trenérskou B třídu a vrátil se do řad rozhodčích.

Od roku 2005 žiju na Humláku, kde s manželkou Lenkou vychovávám dvě děti Mika a Miu.
V roce 1996 jsem začal pracovat v elektroprůmyslu, kde jsem vystřídal několik pozic od operátora přes referenta kvality až po nynější pozici vedoucího oddělení expediční logistiky. Během celého období jsem se naučil nespočet procesů a získal mnoho certifikátů. Jsem rád, že jsem součástí úspěšné privatizace trutnovského ZPA a od Siemensu jsem se dostal do Mdexxu.

Mezi mé další koníčky patří lyže, snowboard a horské kolo na Trutnov Trails. Společně se synem jsem se začal věnovat i železničnímu modelářství. Mezi mé další aktivity patří organizace plesů, koncertů, zájezdů a společenských a sportovních akcí. Od roku 2018 jsem členem VV Spartak Trutnov, z.s.

Mé motto: „Všechno co dělám, dělám pro děti... ...ale dokážu vytáhnout i dospěláky z gauče a vrátit je do dětských let. Mám radost, když mají radost ostatní.“

Migelita
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: vedoucí oddělení v elektroprůmyslu
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Michal Rotter

Příspěvek od Migelita » 15 srp 2019, 13:45

A ještě malé doplnění: Proč se chci stát členem Pirátů? Protože mám v Trutnově kolem sebe bezva lidi, kteří už Piráti jsou, a se kterými bych se chtěl podílet na jakýchkoliv změnách v našem Městě a okolí. Nelibí se mi některá legislativa, která je ušitá jen pro určité subjekty. Nelibí se mi staré struktury, které sedí na teplých židlých a ve svém věku už nic pro nikoho nepřinesou. A v neposlední řadě se mi nelíbí současný stav Babišovy vlády. Zkrátka chtěl bych tomu dát šťávu!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Migelita za příspěvek:
Katerina.Hulkova

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“