Oznámení kandidatury do krajských voleb 2020 a žádost o podporu

Moderátoři: PKS Pardubicky kraj, PMS Ceskotrebovsko

Odpovědět
Jiri.Duchacek
Člen KS Pardubický kraj
Profese: IT manager,zastupitel
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Oznámení kandidatury do krajských voleb 2020 a žádost o podporu

Příspěvek od Jiri.Duchacek » 06 zář 2019, 13:47

Tímto bych chtěl oficiálně oznámit, že hodlám kandidovat do čela kandidátky na krajské volby 2020.

Pro ty kdo mě neznáte : Jmenuji se Jiří Ducháček, je mi 50 let a jsem členem Pirátů a zastupitel v České Třebové.

Proč mám o tuto pozici zájem ?

Jsem ve věku kdy mohu nabídnout své zkušenosti i čas pro práci na prosazení našeho programu i na krajské úrovni.
Jako patriot hodlám prosazovat náš region i kraj jako dobré místo pro bydlení a uchovat ho i pro naše děti.
Prosadit náš program a snažit se zpřístupnit informace, aby byly snadno dohledatelné pro všechny, propojit i komunikaci obcí a navázat lepší spolupráci při opravách komunikací.
V současné době jako zastupitel vidím, že kraj a obec by měli spolupracovat i více ve vzájemné informovanosti. Pak by nemělo docházet k tomu, že o uzavření důležité části komunikace se město a poté se toto občan dozví "14 dní" před realizací a je mu vcelku jedno, že zato v tomto případě město nemůže.
Vše lze uchopit v projektu SMART CITY a jen rozšířit - proč by náš kraj nemohl být SMART...
Absolvoval jsem i kurz na problematiku veřejných rozpočtů a zadávání veřejných zakázek. Zde taky vidím mnoho možností pro zlepšení hospodaření s veřejnými penězi.

Účastnil jsem se posledních dvou kampaní za Piráty a hodlám použít získané zkušenosti i v této. Vím že bez Vaší podpory by to nešlo a proto nejdřív chci vědět zda ji od Vás získám i teď.

Nechci zde psát sáhodlouhý popis toho co chci já. Záleží mi na tom, abychom to chtěli všichni a bylo to přínosem jak pro kraj tak i pro občany. Rád osobně na naší nejbližší schůzi v Ústí nad Orlicí na toto téma pohovořím se všemi co mají zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Duchacek za příspěvky (celkem 5):
Andrej.Ramaseuski, Martin.Herman, Jaroslav.Lainz, Vladek.Vacha, Pavel.Stepanek
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českotřebovsko“