SčK KET Bezpečnost - všeobecně

Moderátoři: Vedouci organu, asistent strany, Odbor - personalni

Odpovědět
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 24147 poděkování
Dostal poděkování: 11534 poděkování
Kontaktovat uživatele:

SčK KET Bezpečnost - všeobecně

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 03 zář 2019, 16:42

Na základě zápisu ze Sčk Jitsi KS SčK 2. 9.
3) KET Bezpečnost (Jiří Snížek)
Rád bych, aby se Pavel Kameník, Marek Řebíček a Dalibor Záhora dohodli na tom, kdo bude vedoucí KETu pro bezpečnost. Klára prosí, aby až se dohodnou, napsali jí to.
viewtopic.php?p=634170#p634170
jsem jako první věc prošel KETy v jiných krajích a stručně rešeršuji stav (v neuvedených krajích není žádná aktivita na foru):

Praha
2 témata, poslední aktualizace z jara 2019
viewforum.php?f=1260

Plzeňský - nejvíc témat, ale většina cca z února 2019
viewforum.php?f=1170

Liberecký
Karel.Kadlec » 01 dub 2019 16:07
(Karel Kadlec) sem členem pracovní skupiny bezpečnost obyvatel, která připravuje Strategii rozvoje Libereckého kraje 2021+.
Jde o využití dotačních prostředků Evropské unie. Bude jich méně než v předchozím období a na bezpečnost skoro nic.
Většina peněz se dá do jiných oblastí, nejvíce pak (doprava a Podnikání, inovace, výzkum a vývoj.
viewtopic.php?p=614426#p614426
Pardubický
přihlasili se 3 piráti jako experti
viewforum.php?f=1290

Ústecký
přihlásili se 2 lidi
viewtopic.php?f=1305&t=46275

Zlínský
přihlásili se 3 lidi, ale neuvedli odbornost
viewtopic.php?f=1335&t=46588

Moravskoslezský
Karviná: Vyhodnocení bezpečnosti za rok 2018
viewtopic.php?f=1245&t=46503
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Pavel.Kamenik
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Ekonom, Pracovní právo
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: SčK KET Bezpečnost - všeobecně

Příspěvek od Pavel.Kamenik » 04 zář 2019, 11:18

Ano taky jsem sledovat aktivitu v ostatních krajích v této oblasti, ale musím podotknout, že ani v ostatních oblastech není aktivita na KETu nijak vysoká. To však samo o sobě nemusí znamenat že by u nás nebylo možné sestavit fungující tým a určit si témata, která budou lidi zajímat. Ve svém přihlášení na čelo kandidátky do krajských voleb jsem o sobě napsal stručně informace týkající se mých znalostí a vztahu k oblasti bezpečnosti. Neznamená to však, že bych si nárokoval pozici vedoucího KETu pro bezpečnost. Nabízím svoje zkušenosti a znalosti, ale je na dalších jmenovaných, jak se k věci vyjádří a zda mají o tuto pozici zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Kamenik za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 24147 poděkování
Dostal poděkování: 11534 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 05 zář 2019, 09:58

Ahoj Pavle,
díky za reakci - ani já neaspiruji na místo šéfa KETu. ;) Nemám k tomu potřebné znalosti, etc.. Mohu být členem týmu, uvidíme kolik nás bude a kam se to vyvine, protože je mi téma částečně blízké. Tipuji, že budu spíš v pozici kritické, v duchu pirátských principů - méně represe, více prevence. Tolik krátce na úvod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Pavel.Kamenik
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Pavel.Kamenik
Člen KS Středočeský kraj
Profese: Ekonom, Pracovní právo
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Příspěvek od Pavel.Kamenik » 05 zář 2019, 12:03

Dalibor.Zahora píše:
05 zář 2019, 09:58
Ahoj Pavle,
díky za reakci - ani já neaspiruji na místo šéfa KETu. ;) Nemám k tomu potřebné znalosti, etc.. Mohu být členem týmu, uvidíme kolik nás bude a kam se to vyvine, protože je mi téma částečně blízké. Tipuji, že budu spíš v pozici kritické, v duchu pirátských principů - méně represe, více prevence. Tolik krátce na úvod.
Myslím, že znalosti bych na to měl, díky předchozí 25 leté praxi u pořádkové a kriminální Policie ČR na různých postech, a mám zkušenosti i s IZS, pokud bych byl vybrán, neodmítl bych pozici vedoucího KETu, ale nebude mi vadit, pokud o to má zájem někdo jiný. Samozřejmě chci být členem týmu :-).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Kamenik za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Odpovědět

Zpět na „Bezpečnost“