Kontrola hospodaření HMP versus NKÚ

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, PKS Praha, Krajske expertni tymy - vedouci, asistenti PKS Praha

Odpovědět
Jan.Krupka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 188
Registrován: 26 kvě 2014, 21:22
Profese: referent státní správy
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Kontrola hospodaření HMP versus NKÚ

Příspěvek od Jan.Krupka »

Mohu se zeptat těch nejchytřejších z nás, k čemu konkrétně je zapotřebí nechat zasahovat účetní dvůr do vrcholně samosprávné domény měst a obcí? Děkuji.
Jsem anarchista - ovšem ne proto, že pohrdám autoritou, ale proto, že ji potřebuji. Stejně tak nejsem nevěřící, ale muž, který vyžaduje něco, za co stojí uvěřit... Beru své povinnosti tak vážně, neboť v celkovém kontextu průměrnost odmítám.
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1738
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola hospodaření HMP versus NKÚ

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Mám-li být jedovatý, tak možná proto, aby NKÚ neměl moc času koukat po ministrech :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvek:
Jan.Krupka

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Jan.Krupka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 188
Registrován: 26 kvě 2014, 21:22
Profese: referent státní správy
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady
Dal poděkování: 141 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: Kontrola hospodaření HMP versus NKÚ

Příspěvek od Jan.Krupka »

Ptám se, protože k tomu nevidím jediný důvod, ale třeba mi to někdo chytrý vysvětlí. Já to nemohu pochopit ani s vysokou školou v daném oboru. Ti, kteří to navrhují vůbec netuší, jak taková kontrola v reálu probíhá, dokud se tedy na Magistrátě na dva tři měsíce každoročně neusídlí pár úředníků-teoretiků.
Jsem anarchista - ovšem ne proto, že pohrdám autoritou, ale proto, že ji potřebuji. Stejně tak nejsem nevěřící, ale muž, který vyžaduje něco, za co stojí uvěřit... Beru své povinnosti tak vážně, neboť v celkovém kontextu průměrnost odmítám.
Odpovědět

Zpět na „Finance“