NÁKLADNÍ DOPRAVA

Moderátoři: Vedouci organu, asistent strany, Odbor - personalni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Porizka
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2019, 12:46
Profese: Řidič
Bydliště: Buková 9
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

NÁKLADNÍ DOPRAVA

Příspěvek od Petr.Porizka »

HRA ZaČÍNA
Aneb, kdo koho drží v šachu?

Babiš, Vojtěch, Hamáček a Schillerová jako Mat, Bolek, Pat, Lolek a Okleštěk.
CZ neschopnost a hloupost obvodně sestupující na jedné straně a CN koronavirus na straně druhé. Obě tyto strany jsou v rudé barvě jako těžké figury.
Jednotky integrovaného záchranného systému a jednotky bezpečnostních sborů co by lehké figury bílé, společně s civilním obyvatelstvem v podobě bílých pěšců. Takto žalostně rozehraná partie, ve které se začínají i červení ztrácet a bílí nevědí proti komu a proti čemu se vlastně bránit, bude nejdražší klání v dějinách lidstva a její dopady na budoucnost mohou být nesmírné. V mnohých textech a myšlenkách bude jistě označována jako třetí světová.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Logistika zdravotnického materiálu?!
Stanovení a zřízení míst, určených k odběru vzorků pro vyhodnocení přítomnosti korona viru v organismu?!

Policie ČR a HZS ČR v první linii. Vládní opatření a rozhodnutí o uzavření státních hranic byl nedomyšlený a populistický krok, cílený veřejnému mínění. Při kontrole projíždějících vozidel nebylo zpočátku v mnoha případech použito, z řad bezpečnostních sborů, zdravotnických a ochranných pomůcek. Až při zjištění příznaků na možnou přítomnost koronaviru, bylo přistoupeno k patřičným krokům.

Hasičské záchranné sbory aktuálně rozvážejí zdravotnický materiál po ČR. Tímto se zvyšuje možnost šíření viru v důsledku počtu nasazených osob při jednotlivých logistických úkonech. Čeští autodopravci mezitím pomalu zastavují provoz z důvodu odstávky průmyslové výroby.
Pan ministr Hamáček vystavuje HZS ČR nadměrnému riziku nákazy a přenosu, ohrožuje tímto bezpečnost obyvatel České republiky.

Jelikož je tento materiál distribuován především do zdravotnických zařízení, závažnost situace je o to více alarmující při skutečnosti, že stanovení a zřízení míst, určených k odběru vzorků pro vyhodnocení přítomnosti korona viru v organismu jsou odběrová místa zřizována v blízkosti právě zdravotnických zařízení, a to přímo v areálu, či na parkovišti určeném pro tato zařízení. V těchto místech mohou přijít jednoduše a nekontrolovatelně do kontaktu zdravotnický personál, pacient, infikovaný a příslušník HSZ ČR či Policie ČR i široká veřejnost.

Odpovědět

Zpět na „Doprava a infrastruktura“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host