Úvod a Představení členů týmu - Kultura

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1425
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1391 poděkování
Dostal poděkování: 1236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Úvod a Představení členů týmu - Kultura

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Kultura

Krajské expertní týmy jsou tu proto, aby daly dohromady skupinu lidí, kteří se věnují dané problematice/tématu.
Kdo chce být součástí týmu, ať se prosím v tomto vláknu představí. Klikni na tlačítko ,,Odpovědět".
odpovědět
odpovědět
Kdo se nechce představit, stačí napsat jen a pouze to, že dotyčný chce být součástí týmu a nechá na sebe kontakt. Důležité je, abychom měli, co nejvíce lidí, kteří se o dané téma zajímají. Víc hlav, víc ví. :-)[/size]

Pokud Tě napadá téma, které bys chtěl probrat, formuluj svůj dotaz v ,,Novém tématu" (tlačítko v nadřazeném vlákně).
Nové téma
Nové téma

Aby jsi měl/a přehled o tom, co se v témátech Kultury děje, zaregistruj se (vpravo nahoře, zpracování trvá 24 hod) a poté klikni v nadřazeném tématu ,,Kultura" na tlačítko ,,Sledovat fórum".
Sledovat fórum
Sledovat fórum
To znamená, že ti pokaždé, když je se ve vlákně Expertního týmu Plzeňského kraje pro ,,Kultura" objeví nové téma/nápad/problém, přijde Ti emailem upozornění, na změnu v tomto vlákně.

Tvé úvodní představení může být třeba takovéhle:
Ahoj, já jmenuji se Karolína Werichová . Jsem herečka v divadle a sběratelka umění. Občas organizuji společenské akce v mém rodném městě. Chci pomoci s řešením různých problémů ohledně kultury a vše kolem ní. Můj email je ednamodni@seznam.cz. Můj tel: 777300508. Nejradši komunikuji přes Facebook, ale přizpůsobím se.
Pak bude potřeba vybrat vedoucího týmu. Tím se stane ten, který se o to přihlásí nejdříve. Fungující tým si poté zvolí vedoucího ze svých řad. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Jindriska.Sramkova

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Kultura

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Ahoj. Jmenuji se Pavel Bosák a jsem vystudovaný malíř a grafik. 4 roky jsem byl předsedou kulturní komise 6. městského obvodu. Jsme zároveň i předsedou tamního kulturního spolku, se kterým jsme pořádali několik ročníků historických slavností v Liticích. Organizoval jsem ochotnické divadlo, pro které jsme psalk hry, maloval kulisy a skládal písničky. Organizoval jsem diskotéky, výstavy a letní kina., Na tuto činnost jsem v minulosti získával prostředky z městských i krajských titulů. Ve volném čase se věnuji olejomalbě. Jsem vášnivým milovníkem historie, vážné hudby a výtvarného umění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvek:
Pavel.Sramek
Uživatelský avatar
Vladimir.Vapenik
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 119
Registrován: 29 říj 2013, 10:07
Profese: Hudebník, textař, jednatel; manažer,
Bydliště: Plzeň Černice
Dal poděkování: 248 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Kultura

Příspěvek od Vladimir.Vapenik »

Ahoj, jmenuji se Vladimír Vápeník a celý život se zajímám o kulturu , od malička jsem aktivní hudebník. V devadesátých letech jsme se s kapelou stali objevem roku a jezdili jsme koncertovat po celém Československu.V minulosti jsme měli výrobu a prodej dámské a pánské konfekce a byl jsem i spolupořadatelem modních přehlídek v KD PM. V současnosti opět začínáme koncertovat s naší kapelou a také organizuji různé ochutnávky vín a jsem členem kulturní komise při RM. O umění se zajímám celý život a mezi přáteli mám spousty různých umělců. Pokud můžu rád pomůžu. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Vapenik za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Bosak, Pavel.Sramek
Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.“
Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“
„Starajíce se o štěstí jiných, nacházíme své vlastní.“
Platon * 427 př. n.l. + 347 př. n. l.
Uživatelský avatar
Adam.Cernoch
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 203
Registrován: 08 pro 2011, 17:14
Profese: osvětlovač
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 550 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Kultura

Příspěvek od Adam.Cernoch »

Ahoj.
Hraju na baskytaru, pár let jsem pracoval jako osvětlovač v Novém divadle v Plzni a nyní pracuji jako vrátný v Divadle Alfa. Studoval (avšak nedostudoval) jsem obor Jevištní technologie na Divadelní fakultě JAMU v Brně.
V poslední době si vyčítám, že vlastně ve straně nic nedělám - tož, tak bych po těch jedenácti letech členství mohl už někde začít, že?
OFFTOPICMimochodem - Chápu to správně, že v tomto KETu jste byli doposud jen dva?

Odpovědět

Zpět na „Kultura“