Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1425
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1391 poděkování
Dostal poděkování: 1236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Cestovní ruch

Krajské expertní týmy jsou tu proto, aby daly dohromady skupinu lidí, kteří se věnují dané problematice/tématu.
Kdo chce být součástí týmu, ať se prosím v tomto vláknu představí. Klikni na tlačítko ,,Odpovědět".
odpovědět
odpovědět
Kdo se nechce představit, stačí napsat jen a pouze to, že dotyčný chce být součástí týmu a nechá na sebe kontakt. Důležité je, abychom měli, co nejvíce lidí, kteří se o dané téma zajímají. Víc hlav, víc ví. :-)

Pokud Tě napadá téma, které bys chtěl probrat, formuluj svůj dotaz v ,,Novém tématu" (tlačítko v nadřazeném vlákně).
Nové téma
Nové téma

Aby jsi měl/a přehled o tom, co se v tématu Cestovního ruchu děje, zaregistruj se (vpravo nahoře, zpracování trvá 24 hod) a poté klikni v nadřazeném tématu ,,Cestovní ruch" na tlačítko ,,Sledovat fórum".
Sledovat fórum
Sledovat fórum
To znamená, že ti pokaždé, když je se ve vlákně Expertního týmu Plzeňského kraje pro ,,Cestovní ruch" objeví nové téma/nápad/problém, přijde Ti emailem upozornění, na změnu v tomto vlákně.

Tvé úvodní představení může být třeba takovéhle:
Ahoj, já jsem Standa Cesťák, rád cestuji, pracoval jsem v cestovce a mohu k problémům v cestovním ruchu přispět mými nápady. Chtěl bych tady přispět s návrhy řešení problémů. Můj email je standa.cestuje@seznam.cz. Ale radši bych komunikoval přes Facebook, můj tel: 777300508
Pak bude potřeba vybrat vedoucího týmu. Tím se stane ten, který se o to přihlásí nejdříve. Fungující tým si poté zvolí vedoucího ze svých řad. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvky (celkem 2):
Jindriska.Sramkova, Daniel.Kus

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Ahoj. Jmenuji se Pavel Bosák a jsem zastupitelem města Plzně za Piráty. Povoláním jsem grafik a marketér. Již více než 20 let pracuji na reklamě zejména pro velké hotelové řetězce po celém světě. Má firma operuje ze San Francisca v USA, kde jsem 20 let bydlel. Hovořím plynně Anglicky. Mé zkušenosti jsou tedy zejména s propagací, a to ve vztahu k mezinárodnímu cest. ruchu a také ke konferenční turistice. Mám pocit, že stále ještě není plně využívána rozmanitost turistického potenciálu naší země, našeho kraje a našeho města.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Sramek, Daniel.Kus, Radek.Krejci
Uživatelský avatar
Daniel.Kus
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 230
Registrován: 16 říj 2017, 13:07
Profese: Radní Plzně pro Smart city a podnikání
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 542 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Příspěvek od Daniel.Kus »

Ahoj, jsem Daniel Kůs a rád bych v tomto vlákně přispěl při řešení problémů v této oblasti. Jsem členem Komise právní a pro Statut města Plzně a Výboru pro zadávání veřejných zakázek ZMP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Kus za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Bosak, Pavel.Sramek

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)


Daniel Kůs

Radní města Plzně pro oblast Smart City a podporu podnikání
zastupitel MO Plzeň 3

Uživatelský avatar
Roman.Sedlacek
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 54
Registrován: 06 čer 2017, 21:13
Profese: grafik
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Příspěvek od Roman.Sedlacek »

Ahoj, jmenuji se Roman Sedláček, jsem plzeňský Pirát a také člen plzenské magistrátní komise Prezentace města a cestovní ruch.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Sedlacek za příspěvky (celkem 3):
Daniel.Kus, Pavel.Bosak, Pavel.Sramek
Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 334
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Předseda výboru pro zadávání VZ
Dal poděkování: 482 poděkování
Dostal poděkování: 483 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Cestovní ruch

Příspěvek od Jiri.Pek »

Jsem Jiří Pek, zastupitel obce Vejprnice. Miluju cestování a to nejenom po naší zemi. Na základě svých cest mám k tématu, co říci. Baví mi srovnávat věci, které zde fungují a jinde ne, což platí i opačným směrem.

Jiří Pek :idea:
Předseda výboru pro zadávání veřejných zakázek PK
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Odpovědět

Zpět na „Cestovní ruch“