Přihláška do týmu

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Zamčeno
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2445
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3488 poděkování

Přihláška do týmu

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ahoj,
jsem RegP Brno a JMK s komplet ekonomickým a technických vzděláním a dlouhou praxí jako statutár a manažer v mnoha firmách. Mám za sebou bezpočet konzultací v oblasti businessu a startupů. Vedle toho se věnuji vzdělávání a rozvoji dospělých; mnoho let působím jako lektor (strategické řízení, projektové řízení) a věnuji se i koučování. Část své kapacity věnuji i veřejně prospěšným aktivitám a je pro mne velmi důležité téma udržitelnosti a životního prostředí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 2):
Michal.Svagerka, Lukas.Dubec

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 346
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 821 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj, jsem nově místopředseda MS Slovácko. Dlouhodobě se pracovně i v rámci studia věnuji veřejné ekonomii. Tomuto tématu plus průmyslu, obchodu a cestovnímu ruchu bych se chtěl věnovat i v rámci KET JMK. Pracuji jako ředitel OHK Hodonín, která sdružuje podnikatele, ale z titulu mé funkce jednám i se starosty a zástupci JMK ohledně veřejných financí a způsobu jejich alokace v rámci tvorby různých rozvojových programů. Důležité téma pro mě je podpora lokální ekonomiky a obecně soběstačnost jednotlivých mikroregionů, ať už na úrovni spolupráce místních podnikatelů mezi sebou a vůči občanům, aby utráceli peníze v místních firmách, které tvoří zaměstnanost a rozvoj daného území.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Svagerka za příspěvky (celkem 4):
Lukas.Dolezal, Antonino.Milicia, Lukas.Dubec, Tomas.Psota
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 346
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 821 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Na základě čtvrteční prezentace na KS sděluji, že jsem si vzal agendu tohoto KET do garance. Jako členy týmu máme zatím Antonina Miliciu a Tomáše Psotu. Budu rád, když se sem budete hlásit i další zájemci se svým odborným zázemím. Pro upřesnění uvádím, že KET Finance bude řešit i oblast hospodářství neboli regionálního rozvoje JMK z hlediska rozvoje podnikání a zaměstnanosti. Takto zaměřený KET bude lépe odpovídat agendě, kterou kraje řeší a bude mít přímou návaznost na jeho zákonné kompetence. V části finance budeme řešit strukturu a zacílení krajského rozpočtu z hlediska pirátských priorit. Do spolupráce chci zapojit i potenciál brněnských VŠ, začnu na ESF MU. Brzy tady zveřejním "výkopový" materiál tohoto KETu a termín prvního zasedání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Svagerka za příspěvek:
Lukas.Dolezal
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Martina.Stastna
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 84
Registrován: 04 čer 2019, 13:21
Profese: ekonom
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 107 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Martina.Stastna »

Ahoj,
měla bych zájem připojit se jako člen týmu do KET Finance a hospodářství. Momentálně pracuji u Pirátů jako asistentka zastupitelského klubu Brno.
Mám vystudovanou ESF MU, obor Veřejná ekonomika a správa, tudíž mám blízko k hospodaření samosprávných celků, a také mám vystudovaný bakalářský program na PrF MU, obor právní specializace v oblasti trestního práva. Zároveň pracuji jako finanční manažer v soukromé marketingové agentuře, takže problematika financí a hospodaření je mou každodenní náplní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Stastna za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dolezal, Petr.Springinsfeld, Michal.Svagerka
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 346
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 821 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Martina.Stastna píše: 17 říj 2019, 11:13 Ahoj,
měla bych zájem připojit se jako člen týmu do KET Finance a hospodářství. Momentálně pracuji u Pirátů jako asistentka zastupitelského klubu Brno.
Mám vystudovanou ESF MU, obor Veřejná ekonomika a správa, tudíž mám blízko k hospodaření samosprávných celků, a také mám vystudovaný bakalářský program na PrF MU, obor právní specializace v oblasti trestního práva. Zároveň pracuji jako finanční manažer v soukromé marketingové agentuře, takže problematika financí a hospodaření je mou každodenní náplní.
Ahoj Martino, promiň, že píši až nyní. Díky za přihlášení se do týmu. Během listopadu dáme první jednání KET. Termín včas oznámím po naší vzájemně domluvě. Těším se na spolupráci. Michal
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Tomas.Psota
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 45
Registrován: 28 pro 2019, 15:28
Profese: manažer
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Tomas.Psota »

Ahoj,
jsem RegP Brno, absolvent Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity a Liverpool John Moores University. Aktuálně člen představenstva Tepláren Brno za Piráty a ředitel Krajské hospodářské komory jižní Moravy. Dříve jsem působil ve velké stavební firmě OHL ŽS, kde jsem měl na starosti corporate governance a komunikaci. Moje oblíbené téma je udržitelný ekonomický růst regionu jdoucí ruku v ruce se zvyšováním kvality života obyvatel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Psota za příspěvek:
Michal.Svagerka
Tomáš Psota, tom.psota@post.cz
Zamčeno

Zpět na „Finance, hospodářství, majetek a investice“