Pozvánka na resortní tým Spravedlnost 7.10.2019 PiCe

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na resortní tým Spravedlnost 7.10.2019 PiCe

Příspěvek od Josef.Spak »

Předávám sem pozvánku, která mi přišla mailem.
Martin.Stancl píše:úplný program schůzky RT Spravedlnost rozešlu příští týden. Zatím tam máme zprávu o plnění pirátského programu v rámci rezortu Spravedlnost, novelu trestního zákoníku v souvislosti s úpravou regulace týrání zvířat (ST 214), dořešíme naše pozměňovací návrhy ke ST 411 týkající se problematiky dlužníků v SVJ a podíváme se na ST 521 týkající se dozoru státního zástupce nad ochranným léčením, dále se možná dostane na probrání nových sněmovních tisků, co mají být na nadcházející schůzi a jejichž seznam bude znám až příští čtvrtek odpoledne.

Ahoj,

mám na Vás prosbu. V pondělí 7. října se od 15:30 uskuteční v pražském pirátském centru (PiCe) schůzka rezortního týmu Spravedlnost Mohli byste prosím tuto informaci přeposlat těm členům vašeho krajského expertního týmu, kteří by mohli mít zájem se zúčastnit (například se zabývají legislativou, protikorupčními otázkami, transparencí, či exekucemi)?

A Vy, vážení členové KETů, pokud se zúčastníte, dejte mi to prosím e-mailem vědět, ať vím, kolik nás tam asi bude. Na rezortním týmu probíráme nové sněmovní tisky, aktuální věci, na kterých pracujeme my nebo vláda a můžeme tuto příležitost využít k tomu se společně potkat a probrat věci v oblasti spravedlnosti, které Vás zajímají.

Děkuju!
--
S pozdravem
Martin Štancl
asistent předsedy poslaneckého klubu Jakuba Michálka
tajemník Rezortního týmu Spravedlnost
Odpovědět

Zpět na „Kontrola (transparence)“