Majetková přiznání zastupitelů (střet zájmů)

Moderátoři: KoKS Praha, Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Majetková přiznání zastupitelů (střet zájmů)

Příspěvek od Návštěvník »

Oznámení o činnostech

Podnikání nebo provozování jiné samostatné výdělečné činnosti: OSVČ
Společník nebo člen podnikající právnické osoby: ne
Člen statutárního orgánu, člen řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu podnikající právnické osoby: ne
Provozování rozhlasového nebo televizního vysílání nebo vydávání periodického tisku: ne
Další činnost v pracovněprávním nebo obdobném vztahu nebo ve služebním poměru, nejde-li o vztah nebo poměr, v němž působí jako veřejný funkcionář: ne

Oznámení o majetku, který veřejný funkcionář vlastní ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce

Věci nemovité: ne
Cenné papíry, zaknihované cenné papíry nebo práva s nimi spojená: ne
Podíl v obchodní korporaci nepředstavovaný cenným papírem nebo zaknihovaným cenným papírem: ne
Jiné věci movité určené podle druhu, jejichž cena, která je v daném místě a čase obvyklá, přesahuje v jednotlivém případě částku 500 000 Kč: ne

Oznámení o závazcích

Nesplacené závazky, zejména půjčky a úvěry, pokud jejich výše ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce přesahuje v jednotlivém případě částku 100 000 Kč: ne
Uživatelský avatar
Jiri.Bruzek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 144
Registrován: 05 čer 2018, 13:38
Profese: Konzultant, podnikatel, investor
Bydliště: Kramperova 1013, 143 00 Praha 12
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Majetková přiznání zastupitelů (střet zájmů) Andrej Koudelka

Příspěvek od Jiri.Bruzek »

Zombik píše: 09 led 2019, 00:15 Oznámení o činnostech
  • Podnikání nebo provozování jiné samostatné výdělečné činnosti: ne
  • Společník nebo člen podnikající právnické osoby: ne
  • Člen statutárního orgánu, člen řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu podnikající právnické osoby: ne
  • Provozování rozhlasového nebo televizního vysílání nebo vydávání periodického tisku: ne
  • Další činnost v pracovněprávním nebo obdobném vztahu nebo ve služebním poměru, nejde-li o vztah nebo poměr, v němž působí jako veřejný funkcionář: ne
Oznámení o majetku, který veřejný funkcionář vlastní ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce
  • Věci nemovité: ano v SVM, zahrada, stavební parcela, rekreační objekt nabyté koupí a přestavbou
  • Cenné papíry, zaknihované cenné papíry nebo práva s nimi spojená: zaknihované akcie
  • Podíl v obchodní korporaci nepředstavovaný cenným papírem nebo zaknihovaným cenným papírem: ne
  • Jiné věci movité určené podle druhu, jejichž cena, která je v daném místě a čase obvyklá, přesahuje v jednotlivém případě částku 500 000,- Kč: ne
Oznámení o závazcích
  • Nesplacené závazky, zejména půjčky a úvěry, pokud jejich výše ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce přesahuje v jednotlivém případě částku 100 000,- Kč: ne
Zombíku je super, že jsi si se majetkově přiznal. Jenom čtenář není schopen rozklíčovat Tvé pravé jméno:-)

Jiří Brůžek
zastupitel Praha 12, zastupitel HLMP
+420 602 406 504
jiri.bruzek@pirati.cz

Ivan.Stepka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3
Registrován: 10 črc 2018, 09:05
Profese: inspektor ČIŽP
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Majetková přiznání zastupitelů (střet zájmů)

Příspěvek od Ivan.Stepka »

Oznámení o činnostech
  • Podnikání nebo provozování jiné samostatné výdělečné činnosti: ne
  • Společník nebo člen podnikající právnické osoby: ne
  • Člen statutárního orgánu, člen řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu podnikající právnické osoby: ne
  • Provozování rozhlasového nebo televizního vysílání nebo vydávání periodického tisku: ne
  • Další činnost v pracovněprávním nebo obdobném vztahu nebo ve služebním poměru, nejde-li o vztah nebo poměr, v němž působí jako veřejný funkcionář: Státní zaměstnanec ve služebním poměru v České inspekci životního prostředí
Oznámení o majetku, který veřejný funkcionář vlastní ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce
  • Věci nemovité: ne
  • Cenné papíry, zaknihované cenné papíry nebo práva s nimi spojená: ne
  • Podíl v obchodní korporaci nepředstavovaný cenným papírem nebo zaknihovaným cenným papírem: ne
  • Jiné věci movité určené podle druhu, jejichž cena, která je v daném místě a čase obvyklá, přesahuje v jednotlivém případě částku 500 000,- Kč: ne
Oznámení o závazcích
  • Nesplacené závazky, zejména půjčky a úvěry, pokud jejich výše ke dni předcházejícímu dni zahájení výkonu funkce přesahuje v jednotlivém případě částku 100 000,- Kč: ne
Ivan Štěpka
Zombik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 21 bře 2017, 20:59
Profese: nyní provozní ekonom
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Majetková přiznání zastupitelů (střet zájmů)

Příspěvek od Zombik »

Omluva
Jednak jsem se nepřizpůsobil změně občanského zákoníku, uvedl jsem SVM namísto SJM (vlastnictví&jměni) a pak jsem opoměl rovněž v SJM na podíl v bytovém družstvu, což je vlastně sdílená nemovitost/i. Bylo mi vytčeno, že jsem neuvedl konkrétní adresné údaje. Učinil jsem tak proto, že dle zákona jsem přiznal v souladu s povolební strategií víc než nutné údaje o sdíleném jmění s manželkou, kterou jsem ani nepožádal o souhlas se zveřejnění adresných údajů, protože je považuji za zbytné. Vše je dohledatelné v katastrálních zápisech a po dlouhá léta se nemění. Podobně je to se zaknihovanými akciemi z kuponové privatizace a dědictví takových titulů. Bohužel je považuji za marginální jmění a tak se ani jejich správě nevěnuji. Milé překvapení (zbohatnutí) v době mandátu nečekám. Děkuji za porozumění a případné námitky.
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha 12“