Jednání o volbě předsedy MS Most

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Most - Litvínov

Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Daniel.Komenda píše: 04 kvě 2020, 17:59 Na základě vysvětlení Krajské místopředsedkyně dávám řádný návrh postupu, aby se předsedající volby předsedy MS Most stala Blanka Vaňková.

Pokud tedy nebude nikdo proti všeobecnou shodou bude tento návhr přijat po uplynutí 24 hodin od návrhu tohoto postupu (tedy od přidání tohto příspěvku).
Podávám námitku proti navrženému postupu.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 12:56 Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Námitka nemusí být odůvodněná. Pokud ji někdo podá, postupuje se podle předchozího postupu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Kunc, Michaela.Nepejchalova

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Blanka.Vankova
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Katerina.Stojanova píše: 05 kvě 2020, 12:59
Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 12:56 Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Námitka nemusí být odůvodněná. Pokud ji někdo podá, postupuje se podle předchozího postupu.
Námitka jistě nemusí být odůvodněná, děkuji Ti za odpověď Kateřino, ale dotazovala jsem se Jana Kunce. Domnívám se, že komunikace v rámci MS je nesmírně potřebná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Jiri.Najdenov
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 12:56 Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Jsem toho názoru, že když už tedy nebude předsedat Dan jako předseda, měl by předsedat někdo nestranný což ty jistě nejsi. Kdyby byl navrhnut například náš krajský předseda tak bych takový postup nerozporoval, jelikož si myslím že je nestranný.

Edit: oprava chyb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kunc za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Uživatelský avatar
Miroslav.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 350
Registrován: 01 čer 2010, 09:22
Profese: sociální pracovník
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Miroslav.Broz »

Daniel.Komenda píše: 04 kvě 2020, 17:59
Katerina.Stojanova píše: 04 kvě 2020, 17:34
Blanka.Vankova píše: 04 kvě 2020, 16:47 Kateřino, vzhledem k tomu, že jsi nám v minulosti nabízela pomocnou ruku a jsi místopředsedkyně KS, tak bych Tě požádala o informaci o možnostech předání předsedání volby předsedy MS. Všimla jsem si, že jsi rovněž předsedala volbě předsedy MS Děčín viewtopic.php?f=717&t=50744.
Prosím tedy o vysvětlení z jakého titulu jsi mohla této volbě předsedat. Děkuji.
Blanko, dle § 10 odst. 1 JdŘ se návrh postupu schvaluje všeobecnou shodou, přičemž touto cestou je návrh postupu (o tvém předsedání) dle § 36 odst. 3 JdŘ schválen, pokud proti němu do 24 hodin nikdo nepodá námitku. Pokud se tedy Daniel rozhodl předat předsedání tobě, nikoliv někomu jinému z PMS, měl vyčkat 24 hodin na to, než změní úvodní příspěvek a považuje předání za ukončené. Děje se to tak běžně při jakékoliv volbě na jakékoliv úrovni, aby si původní předsedající, bez ohledu na zbytek účastníků jednání, nevybral z vlastní libovůle náhodného člověka k předání předsedání.

O předsedání volbě PMS Děčín nás jako PKS téhož času poprosil @Frantisek.Navrkal, protože chtěl sám do orgánu kandidovat, tudíž by došlo ke střetu zájmů, a ostatní členové PMS si na předsedání netroufli. V takovém případě bývá pro předsedání oslovováno PKS věcně příslušné danému MS nebo centrální AO.
Na základě vysvětlení Krajské místopředsedkyně dávám řádný návrh postupu, aby se předsedající volby předsedy MS Most stala Blanka Vaňková.

Pokud tedy nebude nikdo proti všeobecnou shodou bude tento návhr přijat po uplynutí 24 hodin od návrhu tohoto postupu (tedy od přidání tohto příspěvku).
Vzhledem k tomu, že formálně by mohl být problém s tím, že Daniel Komenda bude předsedat procedurální hlasování o vlastním návrhu postupu, přijímám návrh Daniela Komendy o návrhu postupu za svůj
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Broz za příspěvky (celkem 3):
Adam.Komenda, Blanka.Vankova, Daniel.Komenda
"Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic, protože si myslí, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné" E. Burke
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Miroslav.Broz píše: 05 kvě 2020, 13:38
Daniel.Komenda píše: 04 kvě 2020, 17:59
Katerina.Stojanova píše: 04 kvě 2020, 17:34

Blanko, dle § 10 odst. 1 JdŘ se návrh postupu schvaluje všeobecnou shodou, přičemž touto cestou je návrh postupu (o tvém předsedání) dle § 36 odst. 3 JdŘ schválen, pokud proti němu do 24 hodin nikdo nepodá námitku. Pokud se tedy Daniel rozhodl předat předsedání tobě, nikoliv někomu jinému z PMS, měl vyčkat 24 hodin na to, než změní úvodní příspěvek a považuje předání za ukončené. Děje se to tak běžně při jakékoliv volbě na jakékoliv úrovni, aby si původní předsedající, bez ohledu na zbytek účastníků jednání, nevybral z vlastní libovůle náhodného člověka k předání předsedání.

O předsedání volbě PMS Děčín nás jako PKS téhož času poprosil @Frantisek.Navrkal, protože chtěl sám do orgánu kandidovat, tudíž by došlo ke střetu zájmů, a ostatní členové PMS si na předsedání netroufli. V takovém případě bývá pro předsedání oslovováno PKS věcně příslušné danému MS nebo centrální AO.
Na základě vysvětlení Krajské místopředsedkyně dávám řádný návrh postupu, aby se předsedající volby předsedy MS Most stala Blanka Vaňková.

Pokud tedy nebude nikdo proti všeobecnou shodou bude tento návhr přijat po uplynutí 24 hodin od návrhu tohoto postupu (tedy od přidání tohto příspěvku).
Vzhledem k tomu, že formálně by mohl být problém s tím, že Daniel Komenda bude předsedat procedurální hlasování o vlastním návrhu postupu, přijímám návrh Daniela Komendy o návrhu postupu za svůj
Nechápu.

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Blanka.Vankova
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Jan.Kunc píše: 05 kvě 2020, 13:17
Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 12:56 Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Jsem toho názoru, že když už tedy nebude předsedat Dan jako předseda, měl by předsedat někdo nestranný což ty jistě nejsi. Kdyby byl navrhnut například náš krajský předseda tak bych takový postup nerozporoval, jelikož si myslím že je nestranný.

Edit: oprava chyb.
Je vždy velmi jednoduché někoho označit, že není nestranný. Představa, že zrovna já dokážu změnit výsledek volby, mi přijde velmi humorná. Ale i tak Ti děkuji za odpověď.
Jan.Kunc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 26 úno 2018, 21:06
Profese: Operátor výroby/seřizovač
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Jan.Kunc »

Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 13:50
Jan.Kunc píše: 05 kvě 2020, 13:17
Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 12:56 Požádám Tě Honzo o informaci z jakého důvodu jsi podal námitku a zároveň mě zajímá Tvůj návrh postupu.
Jsem toho názoru, že když už tedy nebude předsedat Dan jako předseda, měl by předsedat někdo nestranný což ty jistě nejsi. Kdyby byl navrhnut například náš krajský předseda tak bych takový postup nerozporoval, jelikož si myslím že je nestranný.

Edit: oprava chyb.
Je vždy velmi jednoduché někoho označit, že není nestranný. Představa, že zrovna já dokážu změnit výsledek volby, mi přijde velmi humorná. Ale i tak Ti děkuji za odpověď.
Tady vůbec nejde o změnu výsledku voleb. Pokud nechápeš proč by měl předsedat nestranný člověk, když už předseda z jakéhokoliv důvodu nemůže, tak je to další důvod pro mojí námitku. A myslím si, že z tvých výroků na fóru je očividné že nestranná nejsi, já taky ne, proto by neměl ani jeden z nás předsedat tomuto jednání.
“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
Blanka.Vankova
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Jednání o volbě předsedy MS Most

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Jan.Kunc píše: 05 kvě 2020, 13:54
Blanka.Vankova píše: 05 kvě 2020, 13:50
Jan.Kunc píše: 05 kvě 2020, 13:17
Jsem toho názoru, že když už tedy nebude předsedat Dan jako předseda, měl by předsedat někdo nestranný což ty jistě nejsi. Kdyby byl navrhnut například náš krajský předseda tak bych takový postup nerozporoval, jelikož si myslím že je nestranný.

Edit: oprava chyb.
Je vždy velmi jednoduché někoho označit, že není nestranný. Představa, že zrovna já dokážu změnit výsledek volby, mi přijde velmi humorná. Ale i tak Ti děkuji za odpověď.
Tady vůbec nejde o změnu výsledku voleb. Pokud nechápeš proč by měl předsedat nestranný člověk, když už předseda z jakéhokoliv důvodu nemůže, tak je to další důvod pro mojí námitku. A myslím si, že z tvých výroků na fóru je očividné že nestranná nejsi, já taky ne, proto by neměl ani jeden z nás předsedat tomuto jednání.
Pouč mě tedy, věřím, že to bude zajímavé.
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Most - Litvínov“