členství

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Most - Litvínov

Odpovědět
Blanka.Vankova
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

členství

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Ahoj, jmenuji se Blanka Vaňková, narodila jsem se v Československu. Líbí se mi program Pirátské strany a velmi si cením svobody, dokonce tak, že vstupem do Pirátské strany riskuji nucený odchod ze zajímavého zaměstnání. Už to tady bylo před rokem 1989, to mi bylo čtrnáct let a já si ještě do nedávna myslela, že už se to nemůže stát.
Přeju si, aby moje dcera jednou žila ve skutečně svobodné a vzdělané společnosti, která bude určitě digitálně propojená, ale ještě lepší bude, když se lidi zase budou normálně scházet a normálně spolu mluvit, ne to věčné mačkání a dotýkání se písmenek.
Obdivuji (nejen) mladé lidi s chutí a elánem, s tolik potřebným nadhledem, inteligencí a přehledem. Sleduji stále práci třeba Olgy Richterové, setkala jsem se s ní i osobně a velmi mě zaujala, moc si jí vážím, je inteligentní a pracovitá. Samozřejmě, že sleduji úspěchy i neúspěchy Pirátů na české politické scéně, ale Olga se hodně věnuje problematice, která zajímá i mě. Těším se, že Piráti uspějí i ve volbách do Evropského parlamentu.
Moje rozhodnutí vstoupit do Pirátské strany přišlo symbolicky se 17. listopadem loňského roku. Od té doby jsem se zúčastnila několika schůzí i akcí pořádných Piráty, kde jsem zjistila, že se mezi nimi cítím dobře, protože sdílím většinu jejich názorů a jednoduše mají sympatické chování i obličeje:-) Občané jsou znechucení politikou, polistopadovým vývojem, věčným hašteřením, skandály a zejména zlodějinami. A v mnoha případech už rezignovali. Ale co je horší, přijali okrádání, lhaní a aroganci za normu. Musíme je vtáhnout do dění....a zdá se, že Piráti mají recept.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Petra.Dolezelova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Most - Litvínov“