Nominace do volby vedoucího mediálního odboru - Jan Kočí

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Nominuji Jana Kočího do volby vedoucího mediálního odboru?

Ano
18
40%
Ne
23
51%
Zdržuji se
4
9%

Celkem hlasujících: 45 - Celkem hlasů: 45

Michal.Havranek
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování

Re: Nominace do volby vedoucího mediálního odboru - Jan Kočí

Příspěvek od Michal.Havranek » 15 bře 2015, 13:33

Roman Kucera píše:Můj počítač je stále nefunkční. Sám to spravit nedokážu a peníze na placený servis nemám.
Takže ho máš zpět ?
Můžeš nám jen ve stručnosti připomenout jak to loni bylo ?

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9514 poděkování
Dostal poděkování: 17106 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 15 bře 2015, 13:50

Prostě si ho odnesl domů a po cca dvou měsících ho vrátil v nefunkčním stavu. Vůbec nenajede systém. Přičemž v těch dvou měsících jsem ho asi 7 týdnů uháněl, aby mi ho vrátil. Dycky do toho něco vlezlo (jemu, ne mě). Zřejmě je časově velmi vytížen, obdivuju, že u toho chce stihnout i MO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Vit.Konecny
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Jan.Koci
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 15 bře 2015, 13:54

Vit Konecny píše:
Jan Koci píše:
Vit Konecny píše:A jak to nakonec skončilo s těmi notebooky v zastavárnách, psy v mrazácích, profetovanými nájmy a ztracenými počítači z pirátského centra?
Myslím, že při volbě podstatná věc, jakožto i teď při nominaci.
Muzes mi prosim upresnit, na co konkretne se ptas?

Myslim, ze tohle jsou otazky spise na Tomase Lastuvku a je mi s podivem, ze jsi mu je nepolozil uz v ramci jeho kandidatury na vedouciho TO.
Ptám se jak to dopadlo s tím počítačem, co zmizel z pirátského centra. Bylo to příliš táhle, aby to všichni stihli sledovat.

A mimochodem, co se Laštůvky týče, tak si najdi ve vlákně úlevném, kdo ho (primitivně pomocí třetího odkazu v googlu) prvně (před cca rokem) odhalil jako podvodníka a kdo na to upozorňoval celou dobu jeho aktivity ve straně (i před i po zvolení samozřejmě).

Chci mít vše vyřešené ještě před volbou, pochybná minulost značí totiž možné problémy v budoucnosti.
Z PiCe jsem si zapujcil PC protoze mi doma odesla zakladovka a potreboval sem zrovna na necem pracovat. Vzhledem k tomu, ze sem tam sam venoval krom dvou PC i hromadu dalsiho HW a staral sem se v pocatcich o to, aby bylo na cem poustet prezentace, stream atd., jsem dal avizo, ze si PC pujcim a to jsem take udelal. Bohuzel cela zalezitost probehla celkem ve spechu a doslo k nedorozumeni mezi mnou a TobiasemOFFTOPICtehdejsi spravce PiCe. Nakonec jsem tedy omylem odnesl sice nevyuzity pocitac, ale bohuzel se jednalo o pocitac Roje, ktery mel v PiCe pouze odlozeny kvuli nejakemu servisu. Presto, ze jsem avizoval predem, ze si tam nejake PC pujcim, jsem ke svemu zdeseni v pulce tydne, ktery jsem travil na Slovensku zjistil, ze na foru je rozjety flame, kde jsem byl opakovane obvinovan z jeho odcizeni, na coz jsem bohuzel reagoval celkem pochopitelne dosti podrazdene. Pocitac jsem majiteli neprodlene po mem navratu do CR vratil, omluvil se a nabidl pomoc s obnovou dat, ktera jsem bohuzel stihl prepsat cistym systememOFFTOPICza coz jedine se dodnes hambim a doufam, ze se obnova podarila - bohuzel nemam dalsi informace.
Na zaklade techto udalosti jsem byl, bez jakekoli mediace sporu, ci moznosti se k veci osobne vyjadrit, zbaven clenstvi v KS Praha i pres to, ze nekolik clenu upozornovalo na to, ze KS nejedna korektne.

Ohledne Tomase Lastuvky:

Zminil jsi take zastavene laptopy a psa v mrazaku. :D - Tomas Lastuvka u mne nejakou dobu bydlel a pomahal mi s tvorbou webu hovezipropsy.czOFFTOPICt.c. jiz nefunkcni - ale odtud mas asi toho psa v mrazaku :), ktery stejne jako vetsinu jeho dalsich praciOFFTOPICnapriklad http://www.messenjah.cz, jehoz tvorbu jsem mu od Jirika dohodil naprosto odflakl a nedodelal. Celou praci jsem dokoncil za nej a nechal si honorar vlozit na jeho ucet ve FIO bance, jelikoz do MBanky, kterou disponuji ja, nelze vkladat na pobocce. Tomas mi penize nepredal a celou vec zaonacil tak, ze jsem podeziral klienta z toho, ze fakturu vubec nezaplatil. S klientem jsem se pohadal, kdyz sem chtel aby platbu dolozil a nemel jsem z jeho strany informace. Zpetne jsem se posleze k dokladu o odeslani penez dostal, proto vim, ze jsem byl ze strany Tomase podveden.
V mezidobi, kdy jsem jeste veril, ze na penize cekame, jsem Tomase poslal do zastavarny s laptopem, za ktery jsem sice dostal hotovost, ale uz ne zastavni smlouvu, kterou uz sem z Tomase nikdy nedostal, protoze sem mezi tim dosel k tomu ze mne podvedl a on se mi zacal vyhybat. Posleze jsem se financne stabilizoval, hodil celou vec za hlavu a s Tomasem jsem se zacal opet bavit, dokonce jsem ho u sebe opet na cas ubytoval a pomahal mu s pripravou koncepce pro TO.

V dobe Tomasova pusobeni jako TO, jsem potreboval z Brna dovezt 3 laptopy, ktere jsem mel u kamarada na diagnostice kvuli jejich oprave. Mel jen delat kuryra z Brna do Prahy. Tomas se mezitim zabydlel u Ondry Kotase a k navratu do Prahy se jaksi nemel, presto ze laptopy uz mel u sebe. Cela vec se tahla zhruba 3 mesice a nakonec jsem musel jako mediatora pouzit Tomase Vymazala, ktery mi pomohl z Tomase laptopy dostat. Bohuzel se mi dva z nich vratili bez disku a pameti a jeden do sroubku rozebrany. Dodnes postradem jeden HDD, ktery se ke mne uz nevratil ani zpetne. Pak take Tomas dovezl do PiCe imaginarni PC, ktere tam nikdy nedorazilo, ale skalopevne se zaklinal, ze ho tam donesl(tahle vec se pak uz neresila ale mohla byt take jednou z indicii pro stranu, ze s Tomasem rozhodne neni neco v poradku).

Toto se mne tyka pouze jako poskozene strany, ale dokresluje to obraz o tom, co jsi puvodne zminoval.
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!

Jan.Koci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 15 bře 2015, 14:02

Michal Havranek píše:Kauza Laštůvka spustila větší prověřování kandidátů na funkce. OFFTOPICBrooch mne obvinil z toho, že se ze všeho dělám srandu, tak to začínám brát daleko víc vážně než kdykoliv předtím.

Kauzu NTB z Pirátského centra si také pamatuji, OFFTOPICtuším, že to byl Rojův NTB.

Mimochodem chybí ti ta příloha, na kterou se odkazuješ.
Bylinu užívá a distribuuje kde kdo, ale málokdo byl odsouzen (a to jen na 9 měsíců). Pokud je to z poslední doby (čemuž odpovídá tedy i ta nefunkčnost uvedených projektů), tak to zase není zase až tak velká minulost.

Je někde k nahlédnutí ten rozsudek ?

Stojí za to obvolat zmíněné referenční kontakty ?
Mluvil jsem o vazbe vysetrovaci. Posleze jsem byl podminecne propusten a odsouzen k 4 letum vezeni s podminkou na 5 let. Tato vyprsi tusim letos v prosinci, tudiz se jedna o pomerne davnou minulost.

Rozsudek mohu dat k nahlednuti, ale nejdrive ve chvili, kdy si v Praze vybalim veci. Ve zkratce mi byla prokazana distribuce asi 150g a asi 350g mi zabavili doma. Trestni sazba 5 - 10 let(druhy odstavec - ted jsou sazby koukam asi trochu jine) a to z duvodu, ze trestna cinnost mela byt pachana dlouhodobe(dle jednoho ze svedku).

Nevim jak moc jsou referencni kontakty aktualni, ale od toho aby se na ne volalo tam jsou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvky (celkem 2):
Michal.Havranek, Robert.Magni
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jan.Koci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 15 bře 2015, 14:07

Roman Kucera píše:Můj počítač je stále nefunkční. Sám to spravit nedokážu a peníze na placený servis nemám.
S obnovou dat ti rad pomuzu, pokud o to budes stat. Ostatne to sem ti i rikal a psal. Uz ses k tomu nevyjadril, tak sem predpokladal, ze se to vyresilo. Jeden disk bude asi slozitejsi, druhy bude mit pouze prepsanou alokacni tabulku, ale pokud s nim od te doby nikdo nepracoval, nemel by v tom byt problem. Nabizim se ti i proto, ze mne tohle nedorozumeni, ktere se stalo, opravdu doted trapi a rad bych se s tim nejak vyporadal uz kvuli sobe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
Roman.Kucera
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Příspěvek od Vit.Konecny » 15 bře 2015, 14:36

Přiznal jsi vícv negativ než jsem chtěl ke svému hlasování.
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Jan.Koci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 15 bře 2015, 15:17

Vit Konecny píše:Přiznal jsi vícv negativ než jsem chtěl ke svému hlasování.
Kazdy z nas si sebou zivotem nese jak positiva, tak negativa. Myslim si, ze dulezite je byt k lidem otevreny a uprimny, ackoli to nekdy muze byt na skodu jak pro jednu, tak pro druhou stranu.

Pokud bych se mel nekdy v budoucnu uchazet o jakoukoli verejnou funkci, jsem si vedom toho, ze se nekdo muze zajimat o mou minulost. Proto hraju s otevrenymi kartami uz nyni.
Robert.Magni
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jan.Koci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 15 bře 2015, 15:23

OFFTOPICJak sem se ted dozvedel, tohle vlakno uz prineslo positivum minimalne v tom, ze se mi ozval Roj. - Dohodli jsme se na pomoci s obnovou dat a tim padem uplem uzavreni zalezitosti s PC z PiCe, coz mne velice tesi. :)
Robert.Magni
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 14614 poděkování
Dostal poděkování: 2679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 15 bře 2015, 16:24

Michal Havranek píše:Děkuji za vysvětlení.
teď mne zajímá toto:
...jsem byl umisten na 9 mesicu do vysetrovaci vazby...
Chápu, že jsme hodně liberální strana, ale 9 měsíců už je docela dost na můj vkus.

Nemyslíš, že defakto tiskový mluvčí a mediální reprezentant strany, by měl mít čistý TR ?

OFFTOPICUž jsme tu měli ve funkci Laštůvku, který měl také škraloup a co z toho vzniklo víme.
Vazba není trest a vazba za drogový paragraf je u mě osobně velké plus,i když se bohužel jedná jen o trávu :twisted:
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Lukas.Findeis
Místní předsednictvo
Profese: radní MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4488 poděkování
Dostal poděkování: 3797 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 21 bře 2015, 21:38

Dobrý den, Jane,
Nedávno jste požádal(a) o obnovení hesla.

Wait, WHAT?!? Co to jako má znamenat? Ospamování pražských Pirátů za účelem ukradení profilů na LinkedIn?
wtf_koci.png
wtf_koci_again.png
uvolněný radní MČ Praha 12 – sociální věci, zdravotnictví, sport ☠ 4. místopředseda PMS Praha 12
findeis.lukas@praha12.cz ☠ 773 569 014

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“