Kampaň EU - vyvrcholení - poslední týden

Pomozte nám splnit aktuální úkoly nebo se zapojte do našich projektů. Nebo sami navrhněte nějakou užitečnou činnost.
Není potřeba být členem, abyste pomohli.

Moderátoři: asistent strany, Vedouci organu, Odbor - personalni

Pravidla fóra
Toto fórum slouží k řešení konkrétních úkolů a projektů.
Každý může přispět se svým nápadem na úkol, projekt či činnost, jen budťte dostatečně určití.
Úkoly nyní postupně převádíme do nového specializovaného systému Úkolovník. Nové úkoly prosím dávejte přímo tam. Diskuse k úkolům je tam také možná, pouze musíte být přihlášeni. Jakmile dojde k odladění nového systému a převedení veškerých úkolů, bude toto fórum uzavřeno, archivováno a zrušeno.
Děkujeme za pochopení.

Fórum spravuje Personální odbor
Helena Jarolimkova
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1205 poděkování

Kampaň EU - vyvrcholení - poslední týden

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 30 led 2014, 14:33

Dávám k diskuzi nápad k uspořádání celostátní akce v posledním týdnu před volbami do EU.

Přesně týden před volbami je v pátek 17.5. Světový den informační společnosti - téma přímo pro Piráty :-)

Světový den informační společnosti vznikl teprve nedávno roku 2006. Vyhlášením tohoto dne chtěla OSN zvýšit podvědomí o vzdělávání, přístupu k informacím a dalších jiných možnostech prostřednictvím internetu a komunikačních medií.

Pokud se to dobře připraví a VČAS a udělá na několika místech ČR (nejlépe dva kandidáti spolu na jedno město) s tím, že dokážeme k záznamu každé akce dotáhnout hlavní média - bude to mít význam.

Teď nějaký ten faktický obsah akce - a to už je na tom, co společně vymyslíme:

1. koncerty - vyOsení? ;-) (já osobně nejsem pro)

2. meeting s proslovama? ;-) (já osobně nejsem pro)

3. nějakou show? (to spíš podporuju)
- při psaní mi napadlo udělat informační průvod s nějakou velkou loutkou - maskotem vpředu - (co znázorňuje informace?) alespoň na chůdách (několik lidí na chůdách za maskotem..

- nebo si sponzorsky půjčit někde velké loutky z divadla nebo z muzea nebo nechat vyrobit (nějaké levné, ale velké) - informační průvod (Piráti nejsou loutky, Piráti vás budou z Evropy pravdivě a včas informovat)

- nebo sponzorsky (tj. zdarma) si zapůjčit vozítka nebo skákadla (zase alepsoň 6 - 10 lidí) a opět informační průvod.. (Jen Piráti Vás budou z Evropy zcela transparentně informovat - Piráti - záruka dobrých informací. Volte Piráty - zvolíte si pravdivé informace)

- nebo objednat nějaký náklaďák s valníkem, nalézt na korbu (víc lidí) a jezdit městem s vlajkama, transparentama, pouštět evropskou hymnu ( :-D nikdo jí nezná, ale přesně to je osvěta ;-) a zase hesla Volte Piráty - přivezou vám přesné a rychlé informace z Evropy! UŽ 10 LET JSTE V EVROPĚ, VÍTE O TOM? JDĚTE K VOLBÁM, JEŠTĚ NENÍ POZDĚ. PRAVDIVÉ INFORMACE Z EVROPY VÁM PŘINESOU JEN PIRÁTI. Myslím, že to určitě jde jet skupina lidí krokem na korbě náklaďáku nebo valníku - jak by se jinak pořádali ty obrovské maškarní průvody :-D noo, je čas na to to zjistit co a jak..

TAKŽE další nápady sem :-) Sdílení je láska :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvky (celkem 6):
Filip.Krska, Jan.Hotarek, Ljuba.Polakova, Petr.Balaz, Lenka.Kozlova, Tomas.Hesek

Helena Jarolimkova

Re: Kampaň EU - vyvrcholení - poslední týden

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 13 bře 2014, 18:27

BUMP.

Spanilá jízda
Myslím, že by bylo docela fajn, hodně vidět a taky by to asi byla zábava, kdyby se týden před volbama udělala spanilá jízda z východu ČR na západ (Brno - Praha - Plzeň - Aš...např. nebo jinak to je jedno) Motorky s vlajkama, auta s vlajkama, troubení, mávání, zastávky s rozdáváním letáčků, kšiltovek a samolepek (např.) a pokračování v jízdě... Nechce se mi to tady sáhodlouze rozepisovat, jestliže to potom bude třeba bez jakékoli reakce ;-) Máme manažera kampaně, tak by o tom mohl přemýšlet a když bude zájem, lze to diskutovat a detailně připravit....

Přidávám další inspirace na nápady, jak toho využít.... květen:
Všechno to jsou témata, která jdou propojit s volbama do EP - "S Pirátama do Evropy" ...

Den Evropy 5. 5. - pondělí
Den Evropy, nebo-li Schumanův den, pojmenovaný podle francouzského ministra zahraničních věcí Roberta Schumana, který ukázal ideu mírové spolupráce v Evropě. Zároveň se tento den stal i symbolem Evropské unie.

Evropský den Slunce 16. 5. - pátek
Evropský den Slunce se rozšiřuje každým rokem do více Evropských zemí, kde si lidé připomínají význam Slunce pro naši planetu. Slunce je pro nás velice důležité, ohřívá naší planetu, díky němu žijeme. Samozřejme hlavně v poslední době začíná rozmach s využitím sluneční energie, jakožto obnovitelného zdroje.

Světový den kulturní diverzity pro dialog a rozvoj (Světový den kulturního rozvoje) 21. 5.
Světový den kulturní diverzity pro dialog a rozvoj otevírá příležitost k prohloubení našich znalostí o hodnoty kulturní rozmanitosti, měl by nás dovést k myšlence, jak žít spolu lépe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Tomas.Hesek

Helena Jarolimkova

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 13 bře 2014, 22:47

Takhle jsme to upekli v Plzni vloni před podzimníma volbama a bylo to hodně vidět a byla to skvělá akce i zábava. Bylo to jen 2hoďky po Plzni :-) Doporučujeme opakovat kdekoli a kdykoli. Ale stejně je to nejlepší, když se domluví víc lidí na více místech a dají si někde nakonec společný sraz :-D

https://www.facebook.com/events/412497582185294/

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 970&type=3
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Barbora.Hruzova

Roman.Kucera
Garant programového bodu
Profese: IT
Dal poděkování: 9628 poděkování
Dostal poděkování: 17339 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 13 bře 2014, 23:56

Já bych do toho šel. Udlěl bych to řetězově, čili nemuseli bychom všichni jet z Třince do Aše, ale prostě by se lidi přidávali a odpadali, jak by se jim to hodilo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Helena Jarolimkova, Lenka.Kozlova, Tomas.Hesek, Barbora.Hruzova, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6879 poděkování
Dostal poděkování: 3402 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 14 bře 2014, 00:37

Helena Jarolimkova píše:Takhle jsme to upekli v Plzni vloni před podzimníma volbama a bylo to hodně vidět a byla to skvělá akce i zábava. Bylo to jen 2hoďky po Plzni :-) Doporučujeme opakovat kdekoli a kdykoli. Ale stejně je to nejlepší, když se domluví víc lidí na více místech a dají si někde nakonec společný sraz :-D
Helenko je skvělé že se snažíš pomoct.
Jenže viditelně nevnímáš samolibost zdejších bafuňářů. Piráti pod jejich vedením dospěli k reálné stagnaci a konzervativní degeneraci.

Doufám a přejiti ať si nenecháš svůj entuziasmus těmito konzervami vzít.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Helena Jarolimkova

Helena Jarolimkova

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 14 bře 2014, 00:52

Petr Bajgar píše:
Helena Jarolimkova píše:Takhle jsme to upekli v Plzni vloni před podzimníma volbama a bylo to hodně vidět a byla to skvělá akce i zábava. Bylo to jen 2hoďky po Plzni :-) Doporučujeme opakovat kdekoli a kdykoli. Ale stejně je to nejlepší, když se domluví víc lidí na více místech a dají si někde nakonec společný sraz :-D
Helenko je skvělé že se snažíš pomoct.
Jenže viditelně nevnímáš samolibost zdejších bafuňářů. Piráti pod jejich vedením dospěli k reálné stagnaci a konzervativní degeneraci.

Doufám a přejiti ať si nenecháš svůj entuziasmus těmito konzervami vzít.
Petře, něco "málo" už jsem zjistila, ale až budu sama, nikdo se ke mně nepřidá, nikdo se mě nezastane... nechám toho. Je fakt, že všechno má svý meze a každý má jen omezené množství sil a chuti-entuziasmu :-)

Roman.Kucera
Garant programového bodu
Profese: IT
Dal poděkování: 9628 poděkování
Dostal poděkování: 17339 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 14 bře 2014, 00:54

Já se dycky přidám ke každému vyvrcholení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Martin.Smida, Robert.Magni
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Helena Jarolimkova

Příspěvek od Helena Jarolimkova » 14 bře 2014, 01:02

Roman Kucera píše:Já bych do toho šel. Udlěl bych to řetězově, čili nemuseli bychom všichni jet z Třince do Aše, ale prostě by se lidi přidávali a odpadali, jak by se jim to hodilo.
Máš motorku? Máš kamarády, kteří pojedou na motorce? To je výborný nápad s řetězovou reakcí - akcí :-) Ale chce to někoho dost akčního na začátku, tj. na tom východě někde, kde se začne. A průběžně v nějakých městech, kde budou zastávky na osobní kontakt...

To víš, já jsem si to samozřejmě vymyslela až do Bruseli :-D (já vím, že do Brusele), ale já jsem věčný megaloman (a zatím mi to šlo :-D), já bych to naplánovala i se zahraničníma Pirátama až tam. To ten týden je v klídku akorát :-) ......
Ale nakonec to holt můžem udělat jen přes celou ČR :-D :-D

Jooo, vyvrcholení z toho musíme udělat my, EDIT: ti praví Piráti ( a Pirátky :fet: ) ;-) :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena Jarolimkova za příspěvek:
Barbora.Hruzova

Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 14 bře 2014, 08:15

U me to bude poznat kdyz vyvrcholim i ten tyden pred volbama, ale jak chcete kontrolovat devcata, ze nepodvadej? Je tu nejaka co pri orgasmu alespon strika? Ty bych napul veril, ale jinak jsou to herecky a kdo vi jestli vubec vedi co to vyvrcholeni je. Ze by celodeni tura na Snezku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Michal.Ketner

Libor.Spacek
Profese: Vysokoškolský učitel
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4209 poděkování

Příspěvek od Libor.Spacek » 14 bře 2014, 08:58

Jj, jsou to herečky, se mnou na mé burácející a vibrující motorce to zase utajují. :twisted: :fet: :twisted:
Senilní dědouch a troll.

Odpovědět

Zpět na „Úkoly a projekty“