Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Fóra
Vedoucí technického odboruOndrej.Profant Krajsti predsedove -
Vedoucí administrativního odboruMartin.Kucera Odbor - administrativni -
Asistent pro administrativuTobias.Esner asistent strany -
Moderátoři    
Asistent senátoraAdam.Skorepa @Senat
Asistent senátoraVit.Simral @Senat
admin Administrátoři Všechna fóra
Garant programového boduAles.Jakl Garanti
Garant programového boduDaniel.Mazur Garanti
Garant programového boduDavid.Satke Garanti
Garant programového boduDavid.Witosz Garanti
Garant programového boduJan.Nezhyba Garanti
Garant programového boduTibor.Vansa Garanti
Garant programového boduZdenek.Hrib Garanti
Jednatel republikového výboruFrantisek.Kopriva Jednatele
Člen KS Jihomoravský krajJakub.Vavra KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajJaroslav.Kupcik KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajJiri.Ulip KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajTomas.Vymazal KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Karlovarský krajZdenek.Tresnak KS Karlovarsky kraj
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl KS Kralovehradecky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajMarta.Oskerova KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajPetr.Kopecny KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Moravskoslezský krajZuzana.Klusova KS Moravskoslezsky kraj
Člen KS Olomoucký krajDominik.Burget KS Olomoucky kraj
Člen KS Olomoucký krajRoman.Kummel KS Olomoucky kraj
Člen KS Plzeňský krajPetr.Vileta KS Plzensky kraj
Člen KS PrahaAles.Sura KS Praha
Člen KS PrahaFilip.Miler KS Praha
Člen KS PrahaMartin.Arden KS Praha
Člen KS PrahaMartin.Hradela KS Praha
Člen KS Středočeský krajMichal.Limberk KS Stredocesky kraj
Člen KS Středočeský krajVilem.Marsik KS Stredocesky kraj
Člen KS Ústecký krajZdenek.Stepanek KS Ustecky kraj
Člen KS VysočinaFilip.Krska KS Vysocina
Člen KS Zlínský krajRadek.Strouhal KS Zlinsky kraj
Kontrolní komiseDalibor.Zahora Komise - kontrolni
Kontrolní komiseMichael.xChaos.Polak Komise - kontrolni
Kontrolní komiseMichal.Ketner Komise - kontrolni
Kontrolní komisePavel.Sramhauser Komise - kontrolni
Předseda kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Předseda rozhodčí komiseFrantisek.Navrkal Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseMarek.Necada Komise - rozhodci
Rozhodčí komiseRoman.Kucera Komise - rozhodci
Krajský koordinátorBarbora.Pribylova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorDaniel.Lebduska Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorDaniela.Bila Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorDaniela.Lakatosova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorEliska.Holsanova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorJakub.Zitko Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorJana.Rohova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichaela.Kleslova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichaela.Vodova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichal.Gill Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichal.Jokes Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMichal.Vit Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMilus.Kotisova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorMiroslav.Broz Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorYveta.Martinkova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorZuzana.Jichova Koordinatori Všechna fóra
Krajský koordinátorZuzana.Petruvova Koordinatori Všechna fóra
Krajské předsednictvoLukas.Barton Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoLukas.Kolarik Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoOndrej.Kolek Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoPavel.Bulicek Krajsti predsedove
Krajské předsednictvoPetr.Tresnak Krajsti predsedove
Člen KS Jihočeský krajRenata.Zdarkova MS Ceskobudejovicko
Krajský zastupitelAdam.Zabransky MS Radotin
Místní předsednictvoDan.Mader Mistni predsedove
Místní předsednictvoDaniela.Nova Mistni predsedove
Místní předsednictvoJakub.Kotal Mistni predsedove
Místní předsednictvoJan.Kochert Mistni predsedove
Místní předsednictvoJaromir.Fojtu Mistni predsedove
Místní předsednictvoJosef.Ulehla Mistni predsedove
Místní předsednictvoLukas.Dubec Mistni predsedove
Místní předsednictvoOndrej.Skvor Mistni predsedove
Místní předsednictvoRadim.Studeny Mistni predsedove
Místní předsednictvoVladimir.Lansky Mistni predsedove
Asistent pro administrativuElizabet.Kovaceva Odbor - administrativni
Administrativní odborOndrej.Kallasch Odbor - administrativni Všechna fóra
Vedoucí finančního odboruJaromir.Beranek Odbor - financni
Mediální odborJakub.Dusanek Odbor - medialni
Vedoucí mediálního odboruMikulas.Ferjencik Odbor - medialni
Vedoucí krajského odboruMilan.Fladr Odbor - medialni
Personální odborBarbora.Hradecna Odbor - personalni Všechna fóra
Zástupce vedoucího odboruBarbora.Hruzova Odbor - personalni
Vedoucí personálního odboruJan.Novak Odbor - personalni Všechna fóra
Krajský koordinátorMichaela.Krausova Odbor - personalni Všechna fóra
Personální odborMiloslav.Bim Odbor - personalni
Zástupce vedoucího odboruZuzana.Drazdova Odbor - personalni
Zástupce vedoucího odboruZdenek.Kubala Odbor - technicky
Zahraniční odborEvzen.Boura Odbor - zahranicni
Zahraniční odborIveta Meinlschmidtová Odbor - zahranicni
Zahraniční odborJiriJansa Odbor - zahranicni
Vedoucí zahraničního odboruMarketa.Gregorova Odbor - zahranicni
Zahraniční odborMichal Polacek Odbor - zahranicni
Krajské předsednictvoJindra.Matlachova PKS Jihocesky kraj
Krajské předsednictvoMichal.Horak PKS Jihocesky kraj
Krajské předsednictvoVaclav.Urban PKS Jihocesky kraj
Krajské předsednictvoMaria.Vasickova PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoOndrej.Kotas PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoRadek.Holomcik PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoRobert.Cuma PKS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoKamil.Kubica PKS Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoKarel.Ficenec PKS Kralovehradecky kraj
Krajské předsednictvoPetr.Vyhnal PKS Liberecky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Demel PKS Moravskoslezsky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Korizek PKS Moravskoslezsky kraj
Krajské předsednictvoRadek.Simkanic PKS Moravskoslezsky kraj
Krajské předsednictvoMilos.Zmeskal PKS Olomoucky kraj
Krajské předsednictvoPetr.Kapounek PKS Olomoucky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Stepanek PKS Pardubicky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Sramek PKS Plzensky kraj
Krajské předsednictvoPavel.Hajek PKS Praha
Krajské předsednictvoTomas.Murnak PKS Praha
Krajské předsednictvoViktor.Mahrik PKS Praha
Krajské předsednictvoAntonin.Schejbal PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoJan.Lukasek PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoPetr.Prochazka PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoPetra.Smutna PKS Stredocesky kraj
Krajské předsednictvoMichaela.Schwarzova PKS Ustecky kraj
Krajské předsednictvoJan.Posvar PKS Vysocina
Krajské předsednictvoLukas.Hejduk PKS Vysocina
Krajské předsednictvoMichal.Krivohlavy PKS Vysocina
Krajské předsednictvoDenis.Rychtar PKS Zlinsky kraj
Krajské předsednictvoMarek.Houser PKS Zlinsky kraj
Místní předsednictvoJindrich.Neuzil PMS As
Místní předsednictvoRoman.Glaser PMS As
Místní předsednictvoArja.Karimbasharyarova PMS Havlickuv Brod
Místní předsednictvoJosef.Korinek PMS Havlickuv Brod
Místní předsednictvoMartin.Foltyn PMS Jesenicko
Místní předsednictvoMichal.Klus PMS Karvinsko
Místní předsednictvoAlexander.Harvan PMS Lomnice
Místní předsednictvoMichal.Kalab PMS Lomnice
Místní předsednictvoJosef.Pavlovic PMS Marianské Lazne
Místní předsednictvoLukas.Jadlovsky PMS Marianské Lazne
Místní předsednictvoDominika.Michailidu PMS Mlada Boleslav
Místní předsednictvoJakub.Nepejchal PMS Olomouc
Místní předsednictvoJosef.Soumar PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoMartin.Cryo.Broz PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoPetr.Sousek PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoTomas.Posekany PMS Pirati Pisecko
Místní předsednictvoPavel.Opatril PMS Pirati Praha 13
Místní předsednictvoTomas.Dvorak PMS Pirati Praha 13
Místní předsednictvoDalibor.Jandik PMS Pirati ValMez
Místní předsednictvoKamila.Galikova PMS Pirati ValMez
Místní předsednictvoJosef.Hrubos PMS Pirati Vsetin
Místní předsednictvoAdam.Slamenik PMS Piratska tvrz
Místní předsednictvoRadek.Vojtek PMS Piratska tvrz
Místní předsednictvoMartin.Svadlenka PMS Prerov
Místní předsednictvoRobert.Kavka PMS Prerov
Místní předsednictvoPetra.Minarova PMS Prostejov
Místní předsednictvoPetr.Balaz PMS Slovacko
Místní předsednictvoPetr.Bohuslav PMS Tachovsko
Místní předsednictvoJiri.Metod.Kassl PMS Valec
Místní předsednictvoNikola.Indrova PMS Valec
Místní předsednictvoRadek.Holodnak PMS Zatec - Kadan
Místní předsednictvoTomas.Weidisch PMS Zatec - Kadan
Místní předsednictvoTomas.Rozkopal PMS Znojmo
Uživatel fóra – není člen PirátůAndrej.Polescuk Registrovaní uživatelé
Uživatel fóra – není člen Pirátůdkopecky Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůkatdub Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůmichalberg Rada Koalice Pirati a SZ v ZlK
Uživatel fóra – není člen Pirátůadamsoucek Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůDavid_Palan Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen Pirátůjanabenesova Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůJiri.Skoda Rada koalice Pirati a SZ v UsK
Uživatel fóra – není člen PirátůPatrik Dolezal RegP Jihocesky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajJan.Puza RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajMartin.Kostka RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Jihomoravský krajSilvester.Bucek RegP Jihomoravsky kraj
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský krajMartin.Madej RegP Moravskoslezsky kraj
Příznivec Pirátů – Olomoucký krajRadim Nenal RegP Olomoucky kraj
Příznivec Pirátů – Olomoucký krajTomas.Karlik RegP Olomoucky kraj
Příznivec Pirátů – Plzeňský krajJaroslav.Hais RegP Plzensky kraj
Příznivec Pirátů – Plzeňský krajVera.Marusiakova RegP Plzensky kraj
Příznivec Pirátů – PrahaJan.Louzek RegP Praha
Příznivec Pirátů – PrahaJana Jirikova RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůKarelS RegP Praha
Příznivec Pirátů – PrahaPetra.Dvorakova RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůRey RegP Praha
Uživatel fóra – není člen PirátůZdenek Strnad RegP Praha 10
Uživatel fóra – není člen Pirátůluxferre RegP Slovensko
Uživatel fóra – není člen Pirátůberuska84 RegP Stredocesky kraj
Uživatel fóra – není člen PirátůJanek.Wagner RegP Stredocesky kraj
Příznivec Pirátů – Středočeský krajLubos.Suda RegP Stredocesky kraj
Příznivec Pirátů – Ústecký krajnext_ghost RegP Ustecky kraj
Příznivec Pirátů – VysočinaJiri.Pykal RegP Vysocina
Ivan Sirko Registrovani priznivci
Richard Przeczek Registrovani priznivci
Republikové předsednictvoIvan.Bartos Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoJakub.Michalek Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoMartin.Smida Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoMikulas.Peksa Republikove predsednictvo
Republikové předsednictvoVojtech.Pikal Republikove predsednictvo Všechna fóra
Ivo.Vlasaty Republikovy vybor
Člen KS Moravskoslezský krajLukas.Cernohorsky Republikovy vybor
Lydie.Bartosova Republikovy vybor
Ondrej.Cesik Republikovy vybor
Republikový výborJan.Lipavsky Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborJosef.Janu Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborLukas.Blazej Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborMartin.Redr Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborPetr.Lysek Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborPetr.Tkadlec Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborSimon.Kostadinov Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborTomas.Kolacny Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborTomas.Martinek Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborTomas.Zmuda Republikovy vybor - krajsti zastupci
Republikový výborAlexandr.Mansurov Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborDana.Balcarova Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborGiuseppe.Maiello Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborLenka.Kozlova Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborLjuba.Polakova Republikovy vybor - zastupce CF
Republikový výborOlga.Richterova Republikovy vybor - zastupce CF
Komunální zastupitelLukas.Findeis Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Jiranek Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Kakona Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelMartin.Shanil Zastupitele - komunalni
Komunální zastupitelVladimir.Charvat Zastupitele - komunalni
Krajský zastupitelIvo.Vasicek Zastupitele - krajsti
Michaela.Skokanova Zobrazit - Podpalubí