Nalezeno 30867 výsledků hledání

od Petr.Vileta
05 srp 2009, 01:24
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Článek do NP
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1831

Re: Vynikající pozvání do příjemného světa...

Michal Rusek píše:Autorovi tiše závidím jemnost a skromnou přesnost.
Jejda, tos me potesil. to je snad poprve v zivote, kdy mi nekdo neco zavidi :lol:
A s tou stredovosti ... jsem si vedom. Proto jsem napsal "více méně středová". Snad nepopudim ani nalevo, ani napravo, ani uprostred ;)
od Petr.Vileta
05 srp 2009, 01:09
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: malevolby.cz
Odpovědi: 42
Zobrazení: 2327

Re: malevolby.cz

A nepotřebuješ mít nainstalovaný http://www.limesurvey.org i s mailerem? :lol:
Sorry, ale nedalo mi to :twisted:
od Petr.Vileta
05 srp 2009, 01:04
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Návrh: Sekce fóra Hlasování
Odpovědi: 32
Zobrazení: 2403

Re: Návrh: Sekce fóra Hlasování

Ja nevim, jestli to nejak nezapadlo, tak svou puvodni ideu radeji pripomenu. Jde o to, ze by se o postojich strany k nekterym dulezitym (nebo vsem?) tematum delalo vnitrostranicke referendum. Vysledek by byl pro vsechny cleny zavazny. Jenze kdyz by referendum bylo takto mocne, tak by podle me 1) mus...
od Petr.Vileta
05 srp 2009, 00:47
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Článek do NP
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1831

Re: Článek do NP

Jan Podhajsky píše:Supr. čtenář bude plakat! .)
... pokud vyhraje Paroubek :lol:
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 16:32
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: malevolby.cz
Odpovědi: 42
Zobrazení: 2327

Re: malevolby.cz

Robert Adamek píše:Protože jsou to zmrdi viz.

Zařazení dalších stran do ankety
...
jednorázový registrační poplatek ve výši 4 000 Kč ... bez DPH.
Aha, a nestalo by za to zalozit nove tema s anketou a zvazit svoji ucast? Monarchisti jsou zcela jiste nevolitelni a presto tam jsou 8-)
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 16:28
Fórum: Finanční tým
Téma: Zárodek ekonomického programu
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3357

Re: Zárodek ekonomického programu

Petre: podle mě je to fakt cesta špatným směrem, zkus vymyslet něco jiného. Tak dobre. To jsem sice nevymyslel ja, ale tusim Kalousek. Jde o to, ze treba rodicovske prispevky, prispevky na bydleni, prispevky v hmotne nouzi atd. by se meli prednostne odecitat od vypoctene dane. Ne tedy vyplacet, ale...
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 16:07
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: malevolby.cz
Odpovědi: 42
Zobrazení: 2327

Re: malevolby.cz

Ostatne proc nas nevidim tady http://www.volebnipreference.cz/ :?: :!: :?:
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 16:05
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: malevolby.cz
Odpovědi: 42
Zobrazení: 2327

Re: malevolby.cz

Jiří Rezek píše:Proto je nutné dát sem anketu, zda členové ČPS souhlasí s prezentací naší strany v tomto projektu. Těch otázek je cca 30,nechci je tu teď spamovat. Nejdříve je třeba se rozhodnout, zda do toho chceme jít.
Jen to sem klidne zaspamuj :) Ono je dobre vedet, na co se chteji ptat. Jinak obecne jsem pro.
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 16:03
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: malevolby.cz
Odpovědi: 42
Zobrazení: 2327

Re: malevolby.cz

Ja jsem obecne pro, ale rad bych videl ten seznam otazek.

Nazev domeny je asi z nouze cnost. Ono najit hezke a jeste neobsazene jmeno je tezke.

Hosting samozrejme nejede, protoze to jeste nemaji hotove :)
od Petr.Vileta
04 srp 2009, 15:56
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Volby 2009 - volební program
Odpovědi: 30
Zobrazení: 1736

Re: Volby 2009 - volební program

Mikulas Ferjencik píše:pocita se, ze jsme ve 4 neziskali nic
Aha, uz mlcim :oops:

Přejít na rozšířené vyhledávání