Nalezeno 589 výsledků hledání

od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 16:34
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví
Odpovědi: 1060
Zobrazení: 96341

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick.......... Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak o...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 16:34
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví
Odpovědi: 1060
Zobrazení: 96341

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick.......... Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak o...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 15:59
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví
Odpovědi: 1060
Zobrazení: 96341

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick.......... Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak oč...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 15:59
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví
Odpovědi: 1060
Zobrazení: 96341

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Znovu se tě ptám nepojedeš teď na dva měsíce do afriky bez očkování? Jelikož myslím, že pak se vyřeší i tenhle topick.......... Když něco tvrdíš, tak si to běž ověřit jsme zvědav jak tam dloiuho přežiješ a je si mi zas chceš argumentovat že tu není afrika. Tak když tu nebudou plošné očkování, tak oč...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 15:34
Fórum: [vyřízeno] Moderace
Téma: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2947

Re: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Odeslal jsem skoro všem zprávu o členském podnětu. Jelikož si myslím, že členské podněty by měli být automaticky posílány. Takže by ti přišlo v pořádku, aby si někdo během jednoho dne založil třeba 100 členských podnětů na nějaké koniny a vyžadoval jejich okamžité rozeslání? Vaše naci upravy pravid...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 15:22
Fórum: [vyřízeno] Moderace
Téma: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2947

Re: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Mně taky nic nepřišlo. Protestuji proti takovému selektivnímu naci rozesílání hromadných zpráv, kde je zároveň vyloučena určitá skupina adresátů, jejíž někteří členové teda SZ zapnuty rozhodně mají :-) Cve dejte si tam obkládek, vylil jsem si kolu do komplu. Tak sorry vůdče, ale pokud to sám zkusíš...
od Zdenek.Frolec
25 dub 2016, 00:40
Fórum: [vyřízeno] Moderace
Téma: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2947

Re: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Jsou okamziky, kdy lituji, ze musim byt slusny... Tohle necham na vedoucího, ale potrestal bych to povinou navstevou u lekare specialisty. Jelikoz spam nikdo nenahlasil, mne to neprislo, nemam co resit. Čili když to pošlu skoro všem tak se nejedna o porušení hromadné zprávy? I když jsem to víc jak ...
od Zdenek.Frolec
24 dub 2016, 16:38
Fórum: [vyřízeno] Moderace
Téma: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2947

Re: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Michal.Ketner píše:Sakra nebyl jsem mezi vyvolenými :/ :roll: :fet:
je nastavené omezení čili ne všem se to poslalo a někteří mají sz vyplé.

Tudíž zde máš dodatečně.

clenske-podnety-f350/prejmenovani-stran ... 33646.html
od Zdenek.Frolec
24 dub 2016, 16:30
Fórum: [vyřízeno] Moderace
Téma: Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2947

Zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem.

Chtěl bych nahlásit zneužití hromadné zprávy Zdeňkem Frolcem dnes 24.04.2016 v 16:00. Odeslal jsem skoro všem zprávu o členském podnětu. Jelikož si myslím, že členské podněty by měli být automaticky posílány. Vaše naci upravy pravidel fora mě nezajímají a dokud budou porušovat moje základní právo na...
od Zdenek.Frolec
24 dub 2016, 15:08
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví
Odpovědi: 1060
Zobrazení: 96341

Re: Úprava znění programového bodu - Zdravotnictví

Takže stahuješ podnět a můžu to zamknout? ? Podnět nestahuji, věřím, že byl naplněn potřebný počet hlasů pro podporu návrhu a ten byl odeslán do podatelny CF. Nebo ne? Díky. Matikaaaaaaa Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 400 členů je to 40 hlasů) ...

Přejít na rozšířené vyhledávání