Vojtech.Pikal píše:Hele, jako máte do těch funkcí a orgánů lidi?
Protože já teda cítím, že strana má aktuálně jiné problémy, které ji brání v růstu a rozvoji než nedostatek struktur, funkcí a vnitřního definování činností?
Jo má problém se zasranýma sluníčkářama. to máš recht.