Nalezeno 401 výsledků hledání

od Michal.Schmidt
16 pro 2014, 21:06
Fórum: Krajské fórum Středočeský kraj
Téma: ukončení členství
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3078

Re: ukončení členství

Marek Necada píše:
Michal Schmidt píše:Kam teď do KSČM? :lol: :lol: :lol:
Nauč se číst. :roll:
Ty se nauč chápat :fet:
od Michal.Schmidt
16 pro 2014, 07:33
Fórum: Krajské fórum Středočeský kraj
Téma: ukončení členství
Odpovědi: 20
Zobrazení: 3078

Re: ukončení členství

Kam teď do KSČM? :lol: :lol: :lol:
od Michal.Schmidt
30 lis 2014, 11:32
Fórum: Krajské fórum Ústecký kraj
Téma: Odvolání předsednictva KS ÚK
Odpovědi: 42
Zobrazení: 4364

Re: Odvolání předsednictva KS ÚK

Promiňte, že zasahuji do jednání. Musím ale ostře protestovat proti tomu, co tu Zdeněk Štěpánek uvádí. Já jsem rezignoval na post 4. místopředsedy z důvodu toho, že jsem nabyl dojmu, že nejsem vítán? Prosím tě co to tu meleš za nesmysly? Jak si vůbec můžeš dovolit za mě napsat něco takového? Milý Z...
od Michal.Schmidt
28 lis 2014, 23:42
Fórum: Krajské fórum Ústecký kraj
Téma: Odvolání předsednictva KS ÚK
Odpovědi: 42
Zobrazení: 4364

Re: Odvolání předsednictva KS ÚK

Promiňte, že zasahuji do jednání. Musím ale ostře protestovat proti tomu, co tu Zdeněk Štěpánek uvádí. Já jsem rezignoval na post 4. místopředsedy z důvodu toho, že jsem nabyl dojmu, že nejsem vítán? Prosím tě co to tu meleš za nesmysly? Jak si vůbec můžeš dovolit za mě napsat něco takového? Milý Zd...
od Michal.Schmidt
07 lis 2014, 14:59
Fórum: Práce a sociální věci
Téma: Zákaz heren a kasin ve většině ČR
Odpovědi: 86
Zobrazení: 15940

Re: Zákaz heren a kasin ve většině ČR

Koukám Vy do Prahy berete co má ruce a nohy? :lol: K věci. Represe historicky nepřinesla nikdy nic dobrého. Zákaz hazardu není správné řešení. Tvrdit, že po zákazu budou černé herny na pár místech už zasluhuje značnou dávku odvahy. Celé je to samozřejmě obrovský nesmysl a ve světě se již poučili. P...
od Michal.Schmidt
23 říj 2014, 17:31
Fórum: Místní předsednictvo Žatec - Louny
Téma: Rezignace na 2.místopředsedu MS Žatec
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1447

Re: Rezignace na 2.místopředsedu MS Žatec

Takže stahuji tuto rezignaci na základě špatné procedury a připojuji se k rezignaci kolektivní. Jelikož moje rezignace nebyla vzata na vědomí většinou PMS a byl připomenut špatný postup, nevidím v tom problém. Zamykáme
od Michal.Schmidt
20 říj 2014, 19:39
Fórum: Žatec - Louny
Téma: Žádost o vzetí na vědomí ukončení členství v MS Žatec
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2284

Re: Žádost o vzetí na vědomí ukončení členství v MS Žatec

Omlouvám se. Členem strany i nadále zůstávám.
od Michal.Schmidt
20 říj 2014, 19:01
Fórum: Ústecký kraj
Téma: Povolební krajská schůze - listopad 2014
Odpovědi: 23
Zobrazení: 5487

Re: Povolební krajská schůze - listopad 2014

Já 15. nemohu. Když tak budu na PADu ;) 15.11. mám službu.
od Michal.Schmidt
20 říj 2014, 18:26
Fórum: Žatec - Louny
Téma: Žádost o vzetí na vědomí ukončení členství v MS Žatec
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2284

Žádost o vzetí na vědomí ukončení členství v MS Žatec

Tímto žádám zbytek předsednictva MS Žatec, aby vzali na vědomí mé ukončení členství ve výše jmenovaném sdružení. Nebudu chodit kolem horké kaše. Nechci dělat zlou krev a dohadovat se o volovinách. Mám jiné názory a pohledy na věc než většina z Vás a tím pádem to nemůže fungovat. V poslední době jsou...

Přejít na rozšířené vyhledávání