Nalezeno 401 výsledků hledání

od Michal.Schmidt
13 led 2014, 19:15
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Předvolání - nelegální výlep
Odpovědi: 61
Zobrazení: 8192

Re: Předvolání - nelegální výlep

Zdeňku, když ses k tomu veřejně přihlásil, je potřeba se na to předvolání připravit. Vzít si diktafon, foťák (popřípadě jakože novinářský doprovod) a rovnou tam na ně spustit, že porušujou ústavou zaručený rovný přístup politických stran a víceméně je zahnat do defenzívy. Chtěj vyčíslit fakticky zp...
od Michal.Schmidt
13 led 2014, 18:18
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Předvolání - nelegální výlep
Odpovědi: 61
Zobrazení: 8192

Re: Předvolání - nelegální výlep

Jenže pánové, já se za svůj názor nestydím a vždy se pod něj podepíšu: http://www.varnsdorf.cz/cz/seznamy_zprav/aktualni_informace/mala-starostenska-predvolebni-glosa.html?forum=open&type=iframe Takže anonymní brigádníky si můžeme nechat od cesty. Kdo umí správně číst a počítat, tak na těch fot...
od Michal.Schmidt
13 led 2014, 16:11
Fórum: Ústecký kraj
Téma: Senátní volby - diskuse
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1921

Re: Senátní volby - diskuse

Michal Havranek píše:To nemáte nějakýho dědečka ? je dost času, tak z něj osobnost uděláte.

V Žatci je většina dědečků v KSČM !!!!
od Michal.Schmidt
12 led 2014, 19:40
Fórum: Ústecký kraj
Téma: Věnujte pozornost tomuto vláknu
Odpovědi: 33
Zobrazení: 7260

Re: Věnujte pozornost tomuto vláknu

Vit Konecny píše:Ačkoliv já mám furt papíry v čistírně, tak předpokládám, že ze žatecké skvadry by mohli mít zájem Michal nebo Radek, poinformuji je.

Já soukromé vozidlo nevlastním! Prodal jsem to. Pirátskou magnetku leda na můj motocykl, můj choper. ;)
od Michal.Schmidt
11 led 2014, 15:51
Fórum: Žatec - Louny
Téma: RV v Žatci
Odpovědi: 27
Zobrazení: 7068

Re: RV v Žatci

Zítra v 17:00hod schůzka s pronajímatelem Zlatého Chmelu v Žatci. Budu mít poměrně podrobný nástřel možností v této hospodě. Takže podám report do vlákna o zasedání RV.
od Michal.Schmidt
08 led 2014, 07:28
Fórum: Ústecký kraj
Téma: Senátní volby - diskuse
Odpovědi: 12
Zobrazení: 1921

Re: Senátní volby - diskuse

Ahoj.
Já se přikláním k tomu, co napsal Zdeněk Štěpánek. Podle mě do toho můžeme jít jen v momentu, kdy budeme mít vhodného kandidáta. A já silně pochybuji o tom, že u nás seženeme dalšího Luďka Maděru. Za mě vše. Chválím Radka za zájem a aktivitu.
od Michal.Schmidt
07 led 2014, 22:37
Fórum: Žatec - Louny
Téma: Akce roku 2014
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2986

Re: Akce roku 2014

Uzel neodpovida ani na FB, ani na meil. Nevzdavam to. Protory pro Vyoseni domluveny Zlaty Chmel. Ostatni dle domluvy splneno.
od Michal.Schmidt
05 led 2014, 15:54
Fórum: Žatec - Louny
Téma: RV v Žatci
Odpovědi: 27
Zobrazení: 7068

Re: RV v Žatci

Michal Schmidt píše:
Radek Holodnak píše:Projektory by zřejmě šly půjčit, ale o plátně vím pouze jednom.
Pokud by se doladil internet ve Sladovně, je tam v zasedací místnosti jak projektor tak plátno !

Stejně je to na Chmelu!!!
od Michal.Schmidt
05 led 2014, 15:53
Fórum: Žatec - Louny
Téma: RV v Žatci
Odpovědi: 27
Zobrazení: 7068

Re: RV v Žatci

Radek Holodnak píše:Projektory by zřejmě šly půjčit, ale o plátně vím pouze jednom.
Pokud by se doladil internet ve Sladovně, je tam v zasedací místnosti jak projektor tak plátno !

Přejít na rozšířené vyhledávání