Jenom věcná. Je nesmysl, že se nedá pořádat důstojně a v rámci stejného rozpočtu CF mimo Prahu ( beztak i levněji :) ). Je pravda, že je to naše krásné hlavní město, nicméně zbytek republiky opravdu nežije na stromech.. ;) Olomouc, Praha, Brno,Ostrava... všechna města to bez problému (nebo se stejný...