Nalezeno 358 výsledků hledání

od Petr.Balaz
03 kvě 2014, 09:32
Fórum: Projektový inkubátor Jihomoravský kraj
Téma: Propagační materiály pro JMK ₋ EP 2014
Odpovědi: 23
Zobrazení: 3658

Re: Propagační materiály pro JMK ₋ EP 2014

Toho 6.5 mohli by Slovácku být dodány nějaké propagační materiály na rozdávání do voleb?
od Petr.Balaz
23 dub 2014, 23:48
Fórum: [vyřízeno] Členství
Téma: Rezignace na členství
Odpovědi: 112
Zobrazení: 28462

Re: Rezignace na členství

Osobne muzu Hodonin. Telefonicky okoli pokud budu met cisla tak i neco z okoli.. Nicmene alespon ten Hodonin SZ ale muzes i okolni vesnice pokud se tam nekdo hlasil
od Petr.Balaz
23 dub 2014, 22:39
Fórum: [archiv] Podatelna administrativního odboru
Téma: Nedodržení termínu na předání seznamu členů OVK
Odpovědi: 22
Zobrazení: 4721

Re: Nedodržení termínu na předání seznamu členů OVK

Jedna technicka: do kdy se daj vyridit volicske prukazy pokud bych musel sedet na jinem okrsku nez na kterem mam pravo volit diky mistu bydliste?
od Petr.Balaz
18 dub 2014, 22:39
Fórum: Krajské fórum Jihomoravský kraj
Téma: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů
Odpovědi: 56
Zobrazení: 11597

Re: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů

Jindro to bylo samozřejmě jen příkladně a určitě to není náplň pirátského programu.. Ale na komunální úrovni častý bod programu( ne samozřejmě stejný, nýbrž podobný) ale to tu netahejme . Hlavně já nikdy neřekl ani nenapsal, že by leták či plakát s programem nebyl "službou veřejnosti".. M...
od Petr.Balaz
18 dub 2014, 17:52
Fórum: Krajské fórum Jihomoravský kraj
Téma: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů
Odpovědi: 56
Zobrazení: 11597

Re: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů

Tak ono platí důvěřuj, ale prověřuj. Radši se zeptat, než by pak vznikl oheň na střeše. :) Vytvořením hřiště ani uspořádáním slušné kalby pro 1000 lidí svět nezměníš. Svět nezměníš, ale můžeš alespoň trochu změnit život těm lidem. Jasné že ne kalbou pro 1000 lidí, ale třeba tým hřištěm ano, páč třeb...
od Petr.Balaz
18 dub 2014, 00:46
Fórum: Krajské fórum Jihomoravský kraj
Téma: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů
Odpovědi: 56
Zobrazení: 11597

Re: [rozprava] - Vyosení v Hodoníně - proplacení nákladů

Jiri Kaderavek sen píše:Dnes, když z důvodu obarvení peněz se tyto nepoužívají na rozumné věci, naopak se vymýšlí jak je utratit za pitomosti, to přímo sedí.


Teď nevím, ale narážíš na to, že tohle vyosení je podle tebe pitomost? Či jak to má vyznit?
od Petr.Balaz
17 dub 2014, 19:33
Fórum: Krajské fórum Jihomoravský kraj
Téma: A co Brno?
Odpovědi: 8
Zobrazení: 953

Re: A co Brno?

Chápu..momentálně řešíme max. vyosení které ani nemáme jisté...a to je také řešení že jednou za čas se objeví nějaká informace a někdy ani neobjeví a stejně se to dozví všichni na org. schůzce( s které zápis byl) .. A nevím no, nebýt včera 3 lidí ze Slovácka tak to tam lepil jen Jindra a Jožka.. Tož...
od Petr.Balaz
17 dub 2014, 18:02
Fórum: Projektový inkubátor Jihomoravský kraj
Téma: Guerilla výlep plakátů ve středu večer (16.4., po schůzi)
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2953

Re: Guerilla výlep plakátů ve středu večer (16.4., po schůzi

tak pro mě za mě mě to teda smažte :roll: btw, tohle fórum by mělo být viditelné jen pro členy takže pokud by to někdo práskl, tak je fuk jestli to napíše i do super secret fóra
od Petr.Balaz
17 dub 2014, 17:45
Fórum: Krajské fórum Jihomoravský kraj
Téma: A co Brno?
Odpovědi: 8
Zobrazení: 953

Re: A co Brno?

Robert Cuma píše:sem se díval před chvílí na fóra našich MS Znojmo a Slovácko - tam se skoro nic neděje, se mrkni..
vzhledem k tomu, že je nás zatím pomálu, tak většinu věcí řešíme přes společný chat na facebooku ;) tolik k tomu, že tam skoro nic není
od Petr.Balaz
17 dub 2014, 12:29
Fórum: Projektový inkubátor Jihomoravský kraj
Téma: Guerilla výlep plakátů ve středu večer (16.4., po schůzi)
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2953

Re: Guerilla výlep plakátů ve středu večer (16.4., po schůzi

Tomas Vymazal píše:Nedokazu posoudit, co vsechno zmizelo, pac jsem nevidel, kde vsude jste to nalepovali. Kazdopadne byly videt i po ranu. Dobra prace.
Koše, elektrobudky,reklamní válce. pak jich minimálně 40 padlo na jedno místo :) nicméně super :)... teď ještě aby to lidi využili a napsali tam vzkaz :P

Přejít na rozšířené vyhledávání