Nalezeno 2357 výsledků hledání

od Homo Pyratus
01 lis 2017, 09:27
Fórum: Zájemci o členství Středočeský kraj
Téma: Jan Hruby (maskot)
Odpovědi: 40
Zobrazení: 10212

Re: clenstvi

Homo Pyratus nemůže být členem. Je to totiž jen uživatelské jméno které nemá se skutečným jménem nic společného. A tak bez jména a bez tváře jsi vlastně anonym. A jinak nevím, jak může někdo zapomenout zaplatit když se každému, který nemá provedenou platbu členského příspěvku posílá upozornění. Tak...
od Homo Pyratus
01 lis 2017, 08:39
Fórum: Zájemci o členství Středočeský kraj
Téma: Jan Hruby (maskot)
Odpovědi: 40
Zobrazení: 10212

Re: clenstvi

Někteří z nás nevědí nic o tvých plusech :-) (tedy o jednom bych věděl, ale o tom zase nemají páru ostatní členové strany, protože na tenhle typ akce nejezdí, se svým kolem...) kdybys jen tusil na kolika akcicch uz jsem byl zeptej se treba chorvatskych nebo nemeckych piratu ve spandau berlin.-) muz...
od Homo Pyratus
01 lis 2017, 08:17
Fórum: Zájemci o členství Středočeský kraj
Téma: Jan Hruby (maskot)
Odpovědi: 40
Zobrazení: 10212

clenstvi

rad bych se stal clenem. Praha se ke me nema i kdyz jsem byl i na kandidatce do komunalu v roce 2014. clenem jsem jiz byl ale zapomel jsem zaplatit prispevek.-)

nekteri z vas me znaji jiz dlouho a znaji me plusy a (minusy o kterych samozrejme nic nevim.-)))
od Homo Pyratus
05 říj 2017, 22:14
Fórum: Flagship
Téma: PP-EU
Odpovědi: 306
Zobrazení: 41564

Re: PP-EU

jakto ze jsou pirati pro prijeti eura tu stranu pekne kurvite roste tady jen plevel.-)


Ps Fuck (EU) tu nejme tolik chytry na to, aby jsme si delali sve zakony?! a ceska koruna musi zustat.-) jste fuck banda blbecku.-)))

omluvte me chyby jsem negramotny.-)
od Homo Pyratus
02 úno 2017, 21:56
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Nový organizační řád aneb Konec Pirátů
Odpovědi: 60
Zobrazení: 5438

Re: Nový organizační řád aneb Konec Pirátů

kdy se toho michalka uz zbavite, na magistratu je snad uzitecny ale ve strane je uz zbytecny a urcite nahraditelny.-)))
od Homo Pyratus
25 pro 2016, 14:34
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: ateismus
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1492

Re: ateismus

kdyby se misto mesit a kostelu staveli skoly, uzcite by to ted vypadalo lip.-)))
od Homo Pyratus
24 pro 2016, 16:54
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: ateismus
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1492

Re: ateismus

si muzu delat co chci.-) pisu neverte.-)))
od Homo Pyratus
24 pro 2016, 15:33
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: ateismus
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1492

ateismus

neverte v boha, vsichni jsme pirati.-)))
od Homo Pyratus
13 pro 2016, 19:53
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Výzva k participaci
Odpovědi: 74
Zobrazení: 12682

Re: Výzva k participaci

jsem stinovou vladu navrhoval uz pred tremi lety.-) skoda ze me nikdo neposloucha OFFTOPICvy blbecci.-)))
od Homo Pyratus
19 lis 2016, 11:21
Fórum: Flagship
Téma: PP-BR (Brazílie)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 1927

Re: PP-BR (Brazílie)

v Brazílii zanechal významnou stopu Jan Antonin Baťa následovník a prváplatný dědic po Tomáši Baťovi seniorovi

jj cizi babovicky se ti zachtelo.-))) jet do syrie a ukaz co umis OFFTOPICty blbecku.-)))

Přejít na rozšířené vyhledávání