Nalezeno 2357 výsledků hledání

od Homo Pyratus
23 dub 2013, 09:37
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Důvod k zamceni vlákna!
Odpovědi: 2
Zobrazení: 209

Důvod k zamceni vlákna!

od Mikulas Ferjencik » 23 dub 2013, 01:12
Vzhledem k tomu, že vlákno je dle úvodního postu určeno ke sporu na, který se dotyčný těší, a nikoli k diskusi, tak ho zamykám.
3. místopředseda Pirátů, holka pro všechno

holka pro všechno si důvod vždycky najde!!!
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 22:22
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Čestné členství?
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3483

Re: Čestné členství?

jj ste všichni jen ma kopie.-) takhle to vypadalo o rok dřív.-)))
http://chilyruch.cz/view.php?cisloclanku=2007070051
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 21:32
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Čestné členství?
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3483

Re: Čestné členství?

Tak muže mi někdo udělit řád pirátství.-)))
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 21:25
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

Když chce něco dítě tak ignoruje skoro všechno a Michálek ještě díte je i když hodně chytré.-)))
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 15:39
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

Adam Skorepa píše:@Michal: Není ignorant. Narozdíl od Tebe.
Ignorant není ale lhář a manipulant je!?.-)))
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 15:34
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

Se pozvi sám a jako pirát je prepadni a vraž mu do pusy dudlik.-)))
od Homo Pyratus
22 dub 2013, 15:18
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

Ty už si o něm toho taky řekl dost, kazdy bude stat za svou pravdou. Je to ještě maminčin mazanek kteremu se musi utírat zadeček.-) tak buď jeho táta a odpust mu to.-) Chovej se jako by to bylo tvoje Baby který děla chyby tak ho koukej občas pohladit. vždyť ještě nosí plenky.-))) slavite teprve 4 na...
od Homo Pyratus
21 dub 2013, 17:39
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

tak zas tak sproste ta lez nevypada.-) asi jen spletl picu s prdeli.-) nebo se nespletl.-)))
od Homo Pyratus
21 dub 2013, 12:55
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Jakub Michálek je lhář
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3783

Re: Jakub Michálek je lhář

Pravnici casto lzou!!! jen to malokdo pozna.-)))

Přejít na rozšířené vyhledávání