Nalezeno 2784 výsledků hledání

od Vit.Konecny
29 pro 2012, 14:10
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Rozpuštění České pirátské strany
Odpovědi: 31
Zobrazení: 9827

Re: Rozpuštění České pirátské strany

Jestli se někomu nelíbí zdejší "byrokracie" nebo jednání některých členů, ať vystoupí a založí si vlastní politickou stranu nebo hnutí. Tenhle členský podnět je naprosto mimo :!: Omyl. Žádnou politickou stranu nemůže nikdo vlastnit - proto si taky nikdo žádnou vlastní stranu nemůže založi...
od Vit.Konecny
29 pro 2012, 13:50
Fórum: Zjišťování názorů členů
Téma: projednání změny pravomocí moderace AO
Odpovědi: 73
Zobrazení: 22021

Re: projednání změny pravomocí moderace AO

Stačí být aktivní a něco dělat. Žádná funkce není doživotní, ale pokud RP, RV a odbory s komisemi patří mezi aktivní a konají tak, abychom se za ně nemuseli stydět, tak proč je měnit. To je off-topic. - Jak říká klasik, nejhorší je aktivní blbec... ;) Já totiž nemám nic proti jednotlivým lidem, jen...
od Vit.Konecny
29 pro 2012, 13:42
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Rozpuštění České pirátské strany
Odpovědi: 31
Zobrazení: 9827

Re: Rozpuštění České pirátské strany

Jestli se někomu nelíbí zdejší "byrokracie" nebo jednání některých členů, ať vystoupí a založí si vlastní politickou stranu nebo hnutí. Tenhle členský podnět je naprosto mimo :!:
od Vit.Konecny
29 pro 2012, 13:01
Fórum: Zjišťování názorů členů
Téma: projednání změny pravomocí moderace AO
Odpovědi: 73
Zobrazení: 22021

Re: projednání změny pravomocí moderace AO

Pokud budeme měnit předpisy pokaždé, když se někomu nebude líbit, jak pracují, tak tu nakonec budeme mít doživotně ve vedení 10 stejných lidí, kterým se pouze budou přidávat, měnit a přesouvat pravomoce... Takhle teda ne! toto mi přijde jako personální problém a ne "administrativní" probl...
od Vit.Konecny
29 pro 2012, 12:30
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Odvolání Martina Brože z RK
Odpovědi: 178
Zobrazení: 34507

Re: Odvolání Martina Brože z RK

proč se má projednávat Chybí mí tam neprojednávat A jsem pro ne projednávat nechát toho Nevím co strašného provedl že ho chcete projednávat Jsme strana kde si může řict každý svůj názor . Dle pravidel, kterých bychom se měli držet, pokud nejsme anarchisté, je anketa správná. Neprojednávat znamená z...
od Vit.Konecny
29 pro 2012, 10:05
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie
Odpovědi: 47
Zobrazení: 11539

Re: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie

Tak, 17 lidí je pro, plesk s tím do podatelny AO. :twisted:
Začínám radši znovu s kurzem esperanta, prý je to tak jednoduchý jazyk, že se ho i já naučím během pár měsíců... :lol:
od Vit.Konecny
28 pro 2012, 18:25
Fórum: Administrativní odbor
Téma: Návody k fóru
Odpovědi: 45
Zobrazení: 11920

Re: Návody k fóru

... ale stejně nevím, co znamená třeba ta poslední formulace psaná velkými písmeny oddělená podtržítkem a už vůbec nevím k čemu slouží. Zkoušel jsem si náhled anket při tvorbě, ale nic viditelného se nezměnilo. Myslíš tohle? { POLL_SHOW_RESULTS_EXPLAIN } To jen někdo nepřeložil důsledně všechny tex...
od Vit.Konecny
28 pro 2012, 16:18
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie
Odpovědi: 47
Zobrazení: 11539

Re: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie

Robert Adamek píše:Esperanto je super, na druhou stranu taková Klingonština má taky styl, nechceš to Ivane změnit? :-)
A co vytvořit vlastní členský podnět? :twisted:
od Vit.Konecny
28 pro 2012, 16:10
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie
Odpovědi: 47
Zobrazení: 11539

Re: Esperanto jako úřední jayzk Evropské unie

Počkej, ty nesouhlasíš s tím, že 2014 máme na EP? Nebo s čím? Já bych ale strašně chtěl, aby se to poslalo depeší všem členům...proto prosím o podporu tohoto oduševnělého návrhu. Už jen 7 lidí, to je během dneška hotovo, vymalováno. A věřím tomu, že zájem nakonec projeví i ta pětina členů potřebná ...
od Vit.Konecny
28 pro 2012, 15:36
Fórum: Administrativní odbor
Téma: Návody k fóru
Odpovědi: 45
Zobrazení: 11920

Re: Návody k fóru

Co třeba takhle rychlý návod k anketám. Pokřtění se mám už sice za sebou, ale stejně nevím, co znamená třeba ta poslední formulace psaná velkými písmeny oddělená podtržítkem a už vůbec nevím k čemu slouží. Zkoušel jsem si náhled anket při tvorbě, ale nic viditelného se nezměnilo.

Přejít na rozšířené vyhledávání