Nalezeno 1619 výsledků hledání

od Anonym101
06 srp 2009, 11:26
Fórum: Praha
Téma: Kalba spojená s rekrutací novejch členů
Odpovědi: 34
Zobrazení: 2888

Re: Kalba spojená s rekrutací novejch členů

Michael xChaos Polak píše:Hele.. kolik myslíš, že chce v Praze (v krásném počasí a v srpnu) zůstávat o víkendu ? Jen reálný odhad .. kolik lidí nebude v přírodě, na koupališti, na party (no ok... možná právě takové úchylové, kteří nás zajímají.. ale přeci jen... mysli trochu pragmaticky :-)
piratsky vylet na kole? :D
od Anonym101
05 srp 2009, 23:17
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Datové schránky, Vnitřní předpisy, Projekty ESF
Odpovědi: 1
Zobrazení: 207

Re: Datové schránky, Vnitřní předpisy, Projekty ESF

Michal Rusek píše:A hned je z toho byznys, dobrý, že? ;)
Možná bychom i o tomto měli mít "trochu páru"...
mam paru takovou ze to u sebe v ubuntu mit nebudu
je potreba 602 xmlfiller a ta jeho linuxova varianta je opravdu uzasna :lol:
od Anonym101
05 srp 2009, 22:53
Fórum: Mediální odbor
Téma: Volební hesla
Odpovědi: 5
Zobrazení: 756

Re: Volební hesla

stahnete si nas do parlamentu
od Anonym101
05 srp 2009, 21:39
Fórum: Praha
Téma: Kalba spojená s rekrutací novejch členů
Odpovědi: 34
Zobrazení: 2888

Re: Kalba spojená s rekrutací novejch členů

Martin Broz píše:Ja sem pro. Kdo to v ty Praze tedka vede ? :-) Vzdyt tady chcip pes.
hm:(
od Anonym101
05 srp 2009, 20:43
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: dary přes PayPal
Odpovědi: 45
Zobrazení: 3965

Re: dary přes PayPal

opravdu je u paypalu potreba mezinarodni cislo? ve formulari maji preci jen iban, ten se da spocitat treba touhle kalkulackou http://www.cnb.cz/cs/platebni_styk/iban/iban.html , bic kod tam nikde nechtej tak to vypada ze to posilaji normalne z cesky banky (zbernej ucet maji u unicredit bank) no nic...
od Anonym101
05 srp 2009, 10:43
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Topolánkova výzva vs transparentnost.
Odpovědi: 55
Zobrazení: 4831

Re: Topolánkova výzva vs transparentnost.

to bouchani do stolu bylo a je samozrejme jen obrazne!........presne jak napsal tv maniak...tyto veci stejne odschvaluje snemovna,,,proste neverim tomu ze takovato smlouva visela ciste a jen na topolankovi. vzhledem k tomu ze si poslanci ve stranach rozdeluji temata, tak preci staci popostrcit jen ...
od Anonym101
05 srp 2009, 10:41
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Geneticky modifikované plodiny
Odpovědi: 114
Zobrazení: 7372

Re: Geneticky modifikované plodiny

To budeme čekat na soudní pře malého českého sedláka s obrem jako je Monsanto? Ne, ten sedlák do žádné pře s někým takovým nepůjde, ten se prostě podvolí. Tohle bych si vůbec neidealizoval. Není to jen o zákonech, které si navíc Monsanto a pod. prolobují. EDIT: Za 50 let budeme vzpomínat jaké to by...
od Anonym101
05 srp 2009, 01:49
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Topolánkova výzva vs transparentnost.
Odpovědi: 55
Zobrazení: 4831

Re: Topolánkova výzva vs transparentnost.

no ale povesit na kazdeho agenta je hrůzná predstava..pane snad by jste nechtel zridit MOSAD i tady v ČR......řešení není fotit tajné schůzky, ale při oficiálních podpisech prásknout do stolu a říct..tak to teda ne...pánové toto mi neodhlasujeme proto a proto...já nevěřím tomu že velká rozhodnutí j...
od Anonym101
04 srp 2009, 22:40
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Topolánkova výzva vs transparentnost.
Odpovědi: 55
Zobrazení: 4831

Re: Topolánkova výzva vs transparentnost.

podívejte to jestli se tajně sejdou nebo ne tomu stejně zabránit nejde....a vůbec ....není to jedno? podstatné je to co se officiálně podepsalo kvuli takovehle toleranci to v cechach funguje tak jak funguje :cry: k cemu pak jsou treba ty emisni povolenky kdyz se rozdaji zadarmo? proc jsou dalnice u...
od Anonym101
04 srp 2009, 21:33
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Topolánkova výzva vs transparentnost.
Odpovědi: 55
Zobrazení: 4831

Re: Topolánkova výzva vs transparentnost.

Zdenek Chladek píše: A to že měli dovolenou s lobysty a podobnymi je uplně normální ať je to topolánek nebo kdokoliv jinej.

normalni to je v cechach, bohuzel :cry:

Přejít na rozšířené vyhledávání