Nalezeno 301 výsledků hledání

od Roman.Semik
12 zář 2017, 21:14
Fórum: Vysočina
Téma: Tiskovku? (Jediný kandidát žijící v zahraničí.)
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1579

Re: Tiskovku? (Jediný kandidát žijící v zahraničí.)

To by určitě byla zajímavá informace. Kandidát může mít trvalý pobyt kdekoli po světě nebo na území EU?
od Roman.Semik
14 srp 2017, 11:26
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: Návrh ke zmrazení 20 místa kandidátky
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1574

Re: Návrh ke zmrazení 20 místa kandidátky

Dám dotaz sem, protože jsem rezignaci Lukáše Hejduka nezaznamenal. V jakém stavu byla podána kandidátní listina? "Bez" nebo ještě "s" Lukášem?
od Roman.Semik
16 čer 2017, 22:31
Fórum: Vysočina
Téma: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]
Odpovědi: 55
Zobrazení: 14502

Re: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]

Koukám, že to zmocněnec nebude mít vůbec snadné :-) Bylo by opravdu vhodné vyhlásit poptávku na tuto klíčovou pozici. Moje trvalé bydliště - Praha. Zároveň bych rád vyzval další možné zájemce na doplnění kandidátní listiny a bylo by výborné mít pro všechny případy i pár náhradníků.
od Roman.Semik
08 čer 2017, 16:25
Fórum: Vysočina
Téma: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]
Odpovědi: 55
Zobrazení: 14502

Re: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]

Abychom šli k jádru věci. Na začátku rozpravy v seznamu nevidím Petra Štourače (ten asi zájem má) a Jakuba Šmída (ten tu dlouho nebyl).
Pořadí není imho podstatné, ale diskuzi na toto téma vítám. Na kandidátku chybí 7 až 8 lidí (nějaký ten náhradník by se také hodil).
od Roman.Semik
07 čer 2017, 11:03
Fórum: Vysočina
Téma: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]
Odpovědi: 55
Zobrazení: 14502

Re: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]

Ucházet se o poslední místo je zajímavá myšlenka, o které jsem také uvažoval. Prakticky to ale komplikuje situaci v okamžiku, když je zájemců o poslední místo víc :-)
od Roman.Semik
06 čer 2017, 08:46
Fórum: Vysočina
Téma: Primárky Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]
Odpovědi: 55
Zobrazení: 14502

Re: Vysočina [rozprava-ostatní kandidáti]

Návštěvník píše:Tedy, pro doplnění bílých míst se i já přihlásil..
Návštěvník by se mohl nějak identifikovat, třeba se registrovat :-)
od Roman.Semik
21 kvě 2017, 15:00
Fórum: Připravované předpisy
Téma: Monitoring Senát a PS
Odpovědi: 18
Zobrazení: 34205

Re: Monitoring Senát a PS

...Zavadza sa nova kategoria "poskytovatel digitální služby", ktora obsahuje 3 typy subjektov, "on-line tržiště", "internetového vyhledávače" a "cloud computing". To dost vyrazne rozsiruje pravomoci NCKB, a navyse su tam nie uplne domyslene formulacie/povinno...
od Roman.Semik
18 kvě 2017, 17:55
Fórum: Vysočina
Téma: Primární volby do poslanecké sněmovny [jednání Vysočina]
Odpovědi: 110
Zobrazení: 21264

Re: Primární volby do poslanecké sněmovny [jednání Vysočina]

Dobře si to rozmyslete. Čeká vás potom ještě druhé kolo.
od Roman.Semik
18 kvě 2017, 11:49
Fórum: Vysočina
Téma: Primární volby do poslanecké sněmovny [jednání Vysočina]
Odpovědi: 110
Zobrazení: 21264

Re: Volba 2. - 4. místa na kan. do PSP 2017 [hlasování-1.kol

Můj hlas berte jen jako poradní. To, že každý hlasující mohl použít 1 až 8 hlasů, řečeno být mohlo. Větší problém je ale malý počet hlasujících.
Ke druhé poznámce. Info, že "Anketa končí za 16 kvě 2017, 22:32" nestačí?

Přejít na rozšířené vyhledávání