Nalezeno 673 výsledků hledání

od Radek.Simkanic
20 srp 2012, 14:25
Fórum: Mediální odbor
Téma: Krajská volební kampaň - Plakáty
Odpovědi: 241
Zobrazení: 30360

Re: Krajská volební kampaň - Plakáty

Tady je ten zmiňovaný návrh. Čekám kritiku apod. ;-)
od Radek.Simkanic
20 srp 2012, 13:10
Fórum: Mediální odbor
Téma: Krajská volební kampaň - Plakáty
Odpovědi: 241
Zobrazení: 30360

Re: Krajská volební kampaň - Plakáty

Jestli je možné, tak z Dominikem Chrasteckým pracujeme zrovna také na jednom návrhu, ale nebude to forma testu národa.
od Radek.Simkanic
20 srp 2012, 12:41
Fórum: Mediální odbor
Téma: Krajská volební kampaň - Plakáty
Odpovědi: 241
Zobrazení: 30360

Re: Krajská volební kampaň - Plakáty

je to lepší. Co tak ty body programu udělat odražkovaně a trochu větším?
Správnou odpověď nezakroužkovávat, ale dat dolu vzhůru nohama správnou odpověď jak to býva v různých testech ;)
od Radek.Simkanic
20 srp 2012, 11:37
Fórum: Mediální odbor
Téma: Krajská volební kampaň - Plakáty
Odpovědi: 241
Zobrazení: 30360

Re: Krajská volební kampaň - Plakáty

Prošel jsem si ta hesla tady ve vlákně a bez uvedení konkurenta to funguje IMHO mnohem líp. V současné podobě to je na úrovni polopatického vysvětlování pointy anekdoty. Třeba: 2. Zapojíme občany do rozhodování Jak často se mohou občané zapojit do rozhodování? A. Jednou za 40 let (KSČM) B. Jednou z...
od Radek.Simkanic
20 srp 2012, 10:56
Fórum: Mediální odbor
Téma: Krajská volební kampaň - Plakáty
Odpovědi: 241
Zobrazení: 30360

Re: Krajská volební kampaň - Plakáty

Mrzí mě, že jsme nepostřehl dříve zdejší vlákno ohledně těch plakátu/letáku. Dozvěděl jsem se to až na FB kde bylo vyobrazeni. Osobně se mi nelíbí. Důležité informace co chceme prosadit jsou malé a nečitelné. A ten styl otázek a odpovědí nevím co si o tom myslet, protože kdybych jako volič toto vidě...
od Radek.Simkanic
19 srp 2012, 23:08
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP
Odpovědi: 46
Zobrazení: 13105

Re: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP

Dominik Chrastecký zde nemůže přidat příspěvek tak napsal Filipu Krskovi. - Jen pro informaci.
od Radek.Simkanic
19 srp 2012, 22:45
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP
Odpovědi: 46
Zobrazení: 13105

Re: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP

Navrhuji tedy Dominika Chrasteckého (do RK) který se nyní registruje.
od Radek.Simkanic
17 srp 2012, 07:47
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP
Odpovědi: 46
Zobrazení: 13105

Re: CF 12/2012 - Dovolba členů RK a KOP

[quote="Filip Krska"]http://www.pirati.cz/rules/st#cl_11_komise: [quote]Čl. 11 Komise (1) Komise jsou kolegiální orgány strany, sestavené z nejméně tří členů strany a několika příznivců strany. Nejvyšší možný počet členů komise je sedm.[/quote] RK uvítá posily, bude-li nás 7, budeme jedin...
od Radek.Simkanic
10 srp 2012, 08:04
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 7/2012 Volba předsednictva
Odpovědi: 244
Zobrazení: 57622

Re: CF 7/2012 Volba předsednictva

Jen chci upozornit, že Robert Adámek (bohužel) ukončuje členství u Pirátu ;)
od Radek.Simkanic
09 srp 2012, 15:48
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Ukončení členství
Odpovědi: 54
Zobrazení: 8646

Re: Ukončení členství

Mě osobně to zklamalo, že jsi ukončil členství, ale respektuji tvůj názor. ;)

Přejít na rozšířené vyhledávání