Nalezeno 219 výsledků hledání

od Milan.Moravec
09 zář 2013, 11:00
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Návrh na změnu volebních plakátů
Odpovědi: 195
Zobrazení: 37404

Re: Návrh na změnu volebních plakátů

Tomáši, ale tohle je prostě taktika. Je před volbama nutná, bohužel. Ale věřím, že piráti tímhle postupem vyždímají z minima maximum. A neboj, tajné to je jen do zítřka.
od Milan.Moravec
09 zář 2013, 09:03
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Návrh na změnu volebních plakátů
Odpovědi: 195
Zobrazení: 37404

Re: Návrh na změnu volebních plakátů

Ahoj, je sice hezký co tady ze smlouvy citujete, ale pokud na to není smluvní sankce, tak smolík. Mně spíš štve, že se tady těm pilnějším z nás hází klacky pod nohy. Když budeme čekat, až se odhlasuje každý prd, tak plakáty budeme mít příští rok. :twisted: A to utajení mně taky nijak extra nepobuřuj...
od Milan.Moravec
06 zář 2013, 13:10
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Buzerace na Karlově mostě
Odpovědi: 3
Zobrazení: 237

Re: Buzerace na Karlově mostě

Jaj, tak to sem prošvih. Podstatné jsem hodil do příslušného vlákna a prosím tohle smazat. Dík.
od Milan.Moravec
06 zář 2013, 13:09
Fórum: Pirátské kauzy
Téma: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení
Odpovědi: 26
Zobrazení: 5436

Re: Restrikce na Karlově mostě II - zákaz kreslení

Napadá mně uspořádat petici "Za zrušení výhod Občanského sdružení Karlova mostu" přímo na Kalově mostě?
od Milan.Moravec
06 zář 2013, 12:59
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Buzerace na Karlově mostě
Odpovědi: 3
Zobrazení: 237

Buzerace na Karlově mostě

http://plumm.cz/2013/o-buranstvi-a-nesv ... ove-moste/ docela zajímavý článek, pamatuju si cca před rokem den tripodů. Co to využít k volbám? Napadá mně uspořádat petici "Za zrušení výhod Občanského sdružení Karlova mostu" přímo na Kalově mostě?
od Milan.Moravec
05 zář 2013, 09:06
Fórum: Mediální odbor
Téma: Opět NOVINKY.CZ -popularita stran na internetu, Piráti chybí
Odpovědi: 20
Zobrazení: 4926

Re: Opět NOVINKY.CZ - pouparita stran na internetu, Piráti c

Už jsem to viděl ráno. Aspoň že se ten darmošuk novinářskej pod to podepsal. Můžem mu aspoň napsat co si myslíme o jeho kvalitní práci.
od Milan.Moravec
04 zář 2013, 19:08
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)
Odpovědi: 50
Zobrazení: 10953

Re: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)

Není-li pracovní doba a docházka, není to švarcsystém. (Ofiko výklad MPSV a SUIP)
od Milan.Moravec
04 zář 2013, 15:55
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)
Odpovědi: 50
Zobrazení: 10953

Re: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)

Uf, to nemuselo být tak obsáhlé. Nicméně tohle ani klasickej švarcík není.
od Milan.Moravec
04 zář 2013, 13:43
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)
Odpovědi: 50
Zobrazení: 10953

Re: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)

Jano, mám dotaz. Pro kolik subjektů pracuješ za jeden rok? Průměrně za posledních 10 let?
od Milan.Moravec
04 zář 2013, 12:25
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)
Odpovědi: 50
Zobrazení: 10953

Re: Důsledná kontrola a likvidace švarcsystémů (do programu)

No nemyslím si, že by to bylo primárně obcházení byrokracie. Je to normální daňový únik (slovy korporací je to daňová optimalizace). A nebojím se, že by jakýkoliv stát vyhladověl, to už si banky a nadnárodní firmy pohlídají. Přišly by o největšího chlebodárce a dohazovače kšeftů. Jinak ještě k mému ...

Přejít na rozšířené vyhledávání