Nalezeno 148 výsledků hledání

od Kostas.Dimoskakis
13 zář 2012, 17:24
Fórum: Praha
Téma: Vyosení v Praze v září
Odpovědi: 96
Zobrazení: 14904

Re: Vyosení v Praze v září

Ondrej Profant píše:PiratPad je poněkud zamořen, přesouváme se. Pokud někdo chce vědět kam, tak ať se mi ozve.
Kdy a kde má být ten stan od Martiny?
od Kostas.Dimoskakis
12 zář 2012, 15:37
Fórum: Praha
Téma: Vyosení v Praze v září
Odpovědi: 96
Zobrazení: 14904

Re: Vyosení v Praze v září

Stan je zajištěný. Kdy a kam jej mám odvézt? sorry přivézt ?
od Kostas.Dimoskakis
12 zář 2012, 15:21
Fórum: Praha
Téma: Vyosení v Praze v září
Odpovědi: 96
Zobrazení: 14904

Re: Vyosení v Praze v září

JAké jsou teda rozměry? Dá se vyzvednout dříve než v 5 odpo? Mam i Caddy. TAm by vlezl
od Kostas.Dimoskakis
12 zář 2012, 15:19
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Praha Vyosení - Request for Support
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1306

Re: Praha Vyosení - Request for Support

Psal jsem, že můžu zítra pro ten stan viewtopic.php?f=78&t=12581&p=161613#p161613
Nějaká adresa a kontakt ?
od Kostas.Dimoskakis
12 zář 2012, 15:13
Fórum: Praha
Téma: Vyosení v Praze v září
Odpovědi: 96
Zobrazení: 14904

Re: Vyosení v Praze v září

Zítra ve čtvrtek v 17 hod. bych ten stan mohl vyzvednout. Jak je veliký? Vleze se mi do kufru osobáku?
od Kostas.Dimoskakis
12 zář 2012, 10:04
Fórum: Mediální odbor
Téma: Facebook [volim Piraty]
Odpovědi: 10
Zobrazení: 3287

Re: Facebook [volim Piraty]

Vojtech Pikal píše:Kliknutím na sebe (své jméno) si zobraz svůj profil (tajmlajnu) a pak si kliknutím na své foto otevřeš dialog změny profilovky. Pak by to mělo být samovysvětlující.
Díky, je to tam. https://www.facebook.com/starnouci.dedek#
Ještě se tě zeptám jak se sem vkládá "off topic"?
od Kostas.Dimoskakis
11 zář 2012, 17:20
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 15/2012 Doplňující volba do KCI
Odpovědi: 53
Zobrazení: 13039

Re: CF 15/2012 Doplňující volba do KCI

Z čehož plyne má otázka na kandidáty - jak jste na tom se znalostí anglického jazyka? Jste schopní vyřizovat podání, která zde Marcel odkazuje? Případně jste schopní i pochopit právní angličtinu? Co je skvělé je, že noví kandidáti jsou se zájmem a znalostmi o svobodný iternet, kde já i Martin se za...
od Kostas.Dimoskakis
11 zář 2012, 16:48
Fórum: Mediální odbor
Téma: Facebook [volim Piraty]
Odpovědi: 10
Zobrazení: 3287

Re: Facebook [volim Piraty]

Mně se líbí, jak to má Václav Urban https://www.facebook.com/mgr.vaclav.urban
Jenže já nevím, jak se to tam vkládá :(
Dá mi někdo návod? A nesmějte se. Každý umí něco jiného :x
od Kostas.Dimoskakis
10 zář 2012, 21:55
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Na co si musí dát Pirátská strana pozor
Odpovědi: 34
Zobrazení: 8009

Re: Na co si musí dát Pirátská strana pozor

Od "belegiii" víše citovaný komentář plně schvaluji !!!
od Kostas.Dimoskakis
10 zář 2012, 21:36
Fórum: Pirátské kauzy
Téma: Pád vlády a předčasné volby - jste připraveni?
Odpovědi: 14
Zobrazení: 3914

Re: Pád vlády a předčasné volby - jste připraveni?

Pojďte každý malinko přiložit ruku k dílu. Já si pamatuju, když dnešní garnitůra v r.1992 začínala. Poslouchat jejich žvásty byla děs a hrůza. Zapojte se do práce v PS !

Přejít na rozšířené vyhledávání