Nalezeno 148 výsledků hledání

od Kostas.Dimoskakis
26 zář 2012, 22:08
Fórum: Praha
Téma: Schůze 27. 9.
Odpovědi: 56
Zobrazení: 7804

Re: Schůze 27. 9.

Ještě takový téma k řešení (konverzaci). Když si člověk přečte tento článek : http://www.ac24.cz/blogy/122-nejvetsi-odhaleni-vsech-dob-zpristupneni-prevratnych-technologii-celemu-svetu tak tam nakonci je, že tam byl pozván i náš zástupce (náš=našeho státu). Neví někdo jestli tam dorazil? Prezentace...
od Kostas.Dimoskakis
24 zář 2012, 19:10
Fórum: Praha
Téma: Úterý 25.9. předvolební bojová porada, Šamanka
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2358

Re: Úterý 25.9. předvolební bojová porada, Šamanka

Mám nové trička. Přivezu sebou. Velikosti S,M,L,XL a 5 ks XXL
http://kostis12.rajce.idnes.cz/2012_09_ ... ja/#01.jpg
Nevím, jak to rozeslat tem, co přijdou. Udělá to někdo za mě? :?
Děkuji
od Kostas.Dimoskakis
24 zář 2012, 19:06
Fórum: Praha
Téma: Schůze 27. 9.
Odpovědi: 56
Zobrazení: 7804

Re: Schůze 27. 9.

Mám nové trička. Přivezu sebou. Velikosti S,M,L,XL a 5 ks XXL
http://kostis12.rajce.idnes.cz/2012_09_ ... ja/#01.jpg
od Kostas.Dimoskakis
22 zář 2012, 18:50
Fórum: Praha
Téma: Schůze 27. 9.
Odpovědi: 56
Zobrazení: 7804

Re: Schůze 27. 9.

Roman Kucera píše:taxu pro tu Zakladnu, i kdyz je daleko. MYslim, ze je tam dobry parkovani :-)
Parkování bych bral. Zřejmě budu mít nové trička s novým logotypem. Budou v modré barvě a stojí 115,- Cenu budu znát přesně v pondělí odpo.
od Kostas.Dimoskakis
21 zář 2012, 09:47
Fórum: Svoboda informací
Téma: KCI - fungování po doplnění komise
Odpovědi: 24
Zobrazení: 7241

Re: KCI - fungování po doplnění komise

Dobrá práce Michale, přes víkend na to mrknu.
od Kostas.Dimoskakis
21 zář 2012, 09:29
Fórum: Praha
Téma: Úterý 25.9. předvolební bojová porada, Šamanka
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2358

Re: Úterý 25.9. předvolební bojová porada, Šamanka

Kampaň Libora Michálka trpí akutním nedostatkem Pirátských dobrovolníků. Pokud máte chuť jít na stánek, ozvěte se na email lukas.haupt@gmail.com . Může vám nabídnout termín a místo, případně ho nabídnete vy. Aktivita je možná každý den za světla až do voleb. Počítám, že v úterý se budou moct lidi s...
od Kostas.Dimoskakis
19 zář 2012, 16:32
Fórum: Svoboda informací
Téma: KCI - fungování po doplnění komise
Odpovědi: 24
Zobrazení: 7241

Re: KCI - fungování po doplnění komise

Jsem teď často na Praze 3 jako dobrovolník. Je to kvůli kandidatuře "Michálek do senátu". Po volbách to bude nejlepší. Souhlasím, že bychom měli vyřídit kostlivce v podatelně. Jen mi řekněte, kde se ta podatelna nachází :(
od Kostas.Dimoskakis
17 zář 2012, 11:10
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Vyosení pražské - závěr od předsedy
Odpovědi: 32
Zobrazení: 5390

Re: Vyosení pražské - závěr od předsedy

kdo měl odpovědnost? ten za to může !
od Kostas.Dimoskakis
13 zář 2012, 18:09
Fórum: Praha
Téma: sound systém čí zvukař
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1115

Re: sound systém čí zvukař

Ptal jsem se a nikdo mi neodpovídá. viewtopic.php?f=78&t=12581&start=70
Kdy (v kolik hodin) a kde má být ten stan od Martiny?

Přejít na rozšířené vyhledávání