Nalezeno 148 výsledků hledání

od Kostas.Dimoskakis
18 říj 2012, 11:01
Fórum: Mediální odbor
Téma: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo
Odpovědi: 59
Zobrazení: 11398

Re: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo

na tyláku je stánek zrušený. Já budu na Spojovací u Kauflandu. Pojďte tam někdo semnou, já nekoušu :mrgreen:
od Kostas.Dimoskakis
16 říj 2012, 18:09
Fórum: Mediální odbor
Téma: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo
Odpovědi: 59
Zobrazení: 11398

Re: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo

Můžeš to psát sem - na přehledné fórum :) zatím to vypadá takhle: Upgrade:) Po: Flora 14.00-19.00 zrušeno Náměstí Míru 14.00-19.00 Petr Klimeš + 2 Billa-Koněvova 14.00-19.00 zrušeno Út: Olšanka 14.00-19.00 Karel Bílek (celou dobu), Bohuslava Kočvarová (od 17.h.), Jakob Wilke (od 18.h.) Ostrčilovo n...
od Kostas.Dimoskakis
15 říj 2012, 11:56
Fórum: Mediální odbor
Téma: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo
Odpovědi: 59
Zobrazení: 11398

Re: Kampaň Libor Michálek - druhé kolo

Zájemci zapište se semhle:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... li=1#gid=0

Piráti, přijďte pomoc !!!
od Kostas.Dimoskakis
11 říj 2012, 08:28
Fórum: Praha
Téma: Kampaň Libor Michálek
Odpovědi: 32
Zobrazení: 3976

Re: Kampaň Libor Michálek

Mikulas Ferjencik píše:Zítra bude závěrečná akce kampaně Libora Michálka.

Sraz v 15:00 na Floře (stanice Metra Flora, někde nahoře) - dejte mi vědět,
[/quote]
Budu v 15:00 na Floře. Nemohu se ti dovalat. Kdyby byla nějaká změna, tak volej 737 286 003. Kostas
od Kostas.Dimoskakis
11 říj 2012, 08:23
Fórum: Praha
Téma: Kampaň Libor Michálek
Odpovědi: 32
Zobrazení: 3976

Re: Kampaň Libor Michálek

smazat
od Kostas.Dimoskakis
11 říj 2012, 08:15
Fórum: Praha
Téma: Volební štáb Praha 13. 10.
Odpovědi: 58
Zobrazení: 8917

Re: Volební štáb Praha 13. 10.

Vaclav Malek píše:
Kostas Dimoskakis píše:jsem tam a beru guláš a dobrou náladu sebou :D
Co trička? Teď už bych si vzal 2-3 :D
Přivezu pár triček sebou. Jen jsem u těch modrých udělal na začátku početní chybu.
Trička stojí 135 Kč. Ztrátu, kterou z toho mám za již prodané trička beru na sebe jako dotaci členům strany :|
od Kostas.Dimoskakis
10 říj 2012, 22:07
Fórum: Praha
Téma: Volební štáb Praha 13. 10.
Odpovědi: 58
Zobrazení: 8917

Re: Volební štáb Praha 13. 10.

jsem tam a beru guláš a dobrou náladu sebou :D
od Kostas.Dimoskakis
01 říj 2012, 16:39
Fórum: Kopírování
Téma: Produkce hudby v gastronomických zařízeních - alternativy
Odpovědi: 37
Zobrazení: 12780

Re: Produkce hudby v gastronomických zařízeních - alternativ

Jakub Michalek píše:
Marcel Kolaja píše: Jinak jsem k tomu sepsal text do často kladených otázek https://www.pirati.cz/faq/poplatky#mozn ... vani_hudby
Moc pěkný faq. Koukám, že projít ten web a najít vše zajímavé, mi bude ještě dlouho trvat :o
od Kostas.Dimoskakis
26 zář 2012, 22:15
Fórum: Praha
Téma: Domena pirati-praha.cz
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1406

Re: Domena pirati-praha.cz

Bychom to mohli probrat zítra na schůzi

Přejít na rozšířené vyhledávání