Nalezeno 22618 výsledků hledání

od Vojtech.Pikal
28 lis 2011, 14:17
Fórum: Spravedlnost
Téma: Co je politická funkce a co úřednický post?
Odpovědi: 65
Zobrazení: 17613

Re: Co je politická funkce a co úřednický post?

Chtěl bych jenom podotknout, že je nesmyslné, aby bylo člověku z důvodu nějaké vyšší funkce ve státním aparátu bráněno se otevřeně hlásit ke svým politickým názorům, tedy názorům na zřízení společnosti. A tím, že lidé vystoupí z partaje, která je nominuje se úřednická vláda nestane nepolitickou či n...
od Vojtech.Pikal
24 lis 2011, 12:44
Fórum: Video
Téma: Úkol: Video vysvětlující rozdíl mezi krádeží a kopírováním
Odpovědi: 36
Zobrazení: 12466

Re: Úkol: Video vysvětlující rozdíl mezi krádeží a kopírován

TU.
NZRSS.
(Dejte připomínky k překladu, překlad písně je oříšek.)
od Vojtech.Pikal
23 lis 2011, 14:38
Fórum: [Archív] Uzamčené členské podněty
Téma: Návrh na změnu předpisů o volebním období
Odpovědi: 18
Zobrazení: 1999

Re: Návrh na změnu předpisů o volebním období

Mno, a nebylo by jednodušší sehnat k tomuto účelu (svolání jednání) člena RP? nebo (vedoucího) komise?
Stejně půjde jen o uložení úkolu RV, aby zpracovala komplexní návrh na změnu stanov v daném smyslu.
od Vojtech.Pikal
18 lis 2011, 14:37
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: vývoj webu/webů
Odpovědi: 11
Zobrazení: 2374

Re: vývoj webu/webů

Hej, nevím, kdo nám tak úžasně pročistil web, ale nějako zmizelo políčko pro přihlášení do administrace :)
(Kteréžto by pravda mělo být asi dosti malé a schované)
od Vojtech.Pikal
18 lis 2011, 13:17
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: Olomoucký 17. Listopad
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3040

Re: 17. Listopadu

Chtěl bych opravit, že tam nebudu, respektive jsem s tím nepočítal. Ovšem pokud tam kolega bajgar nebude, stačí prozvonit na 776635258 a já tam za minutu doběhnu a zase zmizím.
od Vojtech.Pikal
18 lis 2011, 02:27
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: Olomoucký 17. Listopad
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3040

Re: 17. Listopadu

Tipl bych, že v 16.00 jsme ještě byli na náměstí a povídali si se zbytky OccupyOlomouc, ale nemůžu soudit.
Jsou tam i zítra od 5 a každý den.
od Vojtech.Pikal
17 lis 2011, 13:29
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: Olomoucký 17. Listopad
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3040

Re: 17. Listopadu

Jsem nemocne, včera večer mě to sklátilo, ale chodit ještě můžu. Jdu zkusit sestavit bednu s pokladem a někdy po třetí bych se mohl objevit na náměstí. Uvidím jak vydržím nebo nevydržím do zaslouženého čaje s rumem. Začnu obepisovat ostatní, abychom se nějak sesynchronizovali. Arrrr! (Nevím kdy odpa...
od Vojtech.Pikal
15 lis 2011, 15:45
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: Olomoucký 17. Listopad
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3040

Re: 17. Listopadu

Událost na kraj (FB, web) má nahodit předseda.
Na hlavní události a stránce už to je.
od Vojtech.Pikal
15 lis 2011, 14:33
Fórum: Vnitrostranická diskuse
Téma: Pirátský 17. listopad
Odpovědi: 90
Zobrazení: 7954

Re: Pirátský 17. listopad

Tímto bych chtěl doplnit info pro Olomouc Na 18.00 je rezervován pirátský stůl na jméno "Pirátská strana" v pivovaru Moritz. Před tímto časem budou olomoučtí piráti proplouvat po Horním náměstí, rozdávat poklady a diskutovat s lidmi například o tom, jak je možné, že tento veřejný prostor ...
od Vojtech.Pikal
15 lis 2011, 14:12
Fórum: Olomoucký kraj
Téma: Olomoucký 17. Listopad
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3040

Re: 17. Listopadu

Právě jsem to domluvil. Alespoň částečně. co se týče Olomouce. Máme rezervačku od 18.00 u Moritze na jméno "Pirátská strana". Já mám plán že do té doby se budeme pohybovat po Horním Náměstí (veřejný prostor který je v duševním vlastnictví!) s vlajkou a oslovovat lidi s letáčky, rozdávat pl...

Přejít na rozšířené vyhledávání